Bit Coding Robot (Blue)
Bit Coding Robot (Blue)
Bit Coding Robot (Blue)
Bit Coding Robot (Blue)
Bit Coding Robot (Blue)
Bit Coding Robot (Blue)
Bit Coding Robot (Blue)
Bit Coding Robot (Blue)

Bit Coding Robot (Blue) (045991)

0,00
Marka : Ozobot
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺1.439,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.301,96(KDV Dahil)
₺154,85 'den başlayan taksitlerle

ürün 7-8 iş gününe kadar gönderilir.

  • Ödüllü robot (En İyi Robot Oyuncak - KAPi ve CES Editör'ün Seçimi Dahil)
  • Çıkartmalar, açılır pencereler ve DIY kaplamaları ile Bit'i oynatın ve kişiselleştirin
  • İşaretçilerle kodlayın, Bit'e ne yapılacağını anlatan renk kodları çizin, sonra OzoBlockly'e geçin ve Bit'in davranışına programlar yazın
  • Cep boyutuna sahip, ancak teknoloji ile donatılmış; optik sensörler, programlanabilir davranış, LED ışık, USB şarj ve polikarbonat kabuk
  • 1 Ozobot Bit kodlama robotu, 4 renk kodu göstergesi, 2 DIY derisi, 25 steam faaliyeti, DIY çıkartmaları ve açılır pencereler, Hızlı Başlangıç ​​Kılavuzu, şarj kablosu; 6+ Yaş

 

  Kodlama robotu Ozobot Bit ile öğrenmeye ve robotları sevmeye başlayın, çocuklar için en akıllı oyuncaklar arasına giren kodlama robotu. Bit, DIY çıkartmalarının STEAM başlangıç ​​kiti, 2 DIY derisi, renk kodu işaretçileri, OzoDice oyunu ve 25 etkinlik ile birlikte gelir. Kodlamayı öğrenmek ve ciddi steam becerileri geliştirmek için çevrimiçi olarak daha fazla etkinlik bulun. Bu, gelecekteki sanatçılar, mühendisler ve girişimcilere yönelik robot!

Ozobot Bit teknik özellikleri şunları içerir: optik sensörler (çizgileri ve renkleri saptamak için), programlanabilir davranış, parlak bir LED ışığı, USB şarjı ve güçlü bir polikarbonat kabuk.

2014 yılında piyasaya sunulduğundan bu küçük robot, KAPi'nin En İyi Robot Oyuncağı, Mom´s Choice Ödülü, Popular Mechanics'in Oyuncak Ödülü, Popular Science'ın En İyi Oyuncak Fuarı, CES Editör'ün Seçimi ve TopTechEDU'nun En İyi Teknik Oyuncak Ödülü de dahil olmak üzere bazı büyük ödüller kazandı. Ozobot Bit, Mashable, TIME, Real Simple, TechCrunch ve benzeri özelliklerden çok sayıda eleştiriler aldı.

İşaretçiniz nereye giderse gidin, Bit takip ediyor. Bit'e ne yapılacağını anlatan çizgiler ve renk kodları çizerek, çevrimdışı ve ekran içermeyen kodları öğrenin. STEAM aktivite setinizde eksiksiz brainteasers ve renk kodları... Kodlarınızla haritalar, labirentler ve epik Ozobot şehir manzaraları oluşturun. Ardından, Bit'in davranışı üzerinde size tam bir denetim sağlayan bir sürükle-bırak programlama editörü olan OzoBlockly ile 21. Yüzyıl becerilerinizi geliştirin.

Stilinizi çıkartmalar ve kişiselleştirilmiş açılır pencerelerle paylaşın.  Kodlama robotunuza bazı kodlar atın. Alevler, çiçekler ve yıldırım cıvataları ekleyin. Bir kravatta robot bir tavşan yapın. Veya fındık, cıvata ve antenle dolu droid yapın.

STEAM aktivite kitinizle, izlemek için Bit'ler için çizgiler ve OzoCodes çizmeyi öğrenin. OzoCodes Bit'e hız vermeyi, döndürmeyi, robo-dans hareketleriyle parçalamayı ve daha fazlasını söyleyen renk kodlarıdır. Senin için ve botun için gizli bir dil gibi.

Ozobot Bit'in davranışını, sürükle-bırak programlama editörü OzoBlockly ile tam kontrol altına alınız. Bir OzoBlockly programıyla işiniz bittiğinde, bilgisayarınıza veya tabletinize yüklemek için Bit'i basılı tutun!