Bit Coding Robot, Galaksinin Koruyucuları
Bit Coding Robot, Galaksinin Koruyucuları
Bit Coding Robot, Galaksinin Koruyucuları
Bit Coding Robot, Galaksinin Koruyucuları
Bit Coding Robot, Galaksinin Koruyucuları
Bit Coding Robot, Galaksinin Koruyucuları
Bit Coding Robot, Galaksinin Koruyucuları

Bit Coding Robot, Galaksinin Koruyucuları (036258)

0,00
Marka : Ozobot
İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺3.152,10(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.740,96(KDV Dahil)
₺325,99 'den başlayan taksitlerle

ürün 7-8 iş gününe kadar gönderilir.

  • Çocuklar için ödüllü bir kodlama robotu
  • Bir Üst veya Roket cildini Bit'in üstünde kaydırın, ardından Marvel emoji çıkartmaları ile özelleştirin
  • Vasinizi renklerle yönlendirirken 21. yüzyılın süper güçlerini oluşturun
  • 1 Ozobot Bit kodlama robotu, Groot cilt, Roket cilt, 4 renk kodlama işaretleri, 20+ BUHAR faaliyetleri, Marvel emoji çıkartmaları, Şarj kablosu ve daha fazlası
  • Ücretsiz Android ve iOS uygulamaları ile çevrimiçi yazdırılabilir etkinliklere erişin

Süper Bir Şey Yarat


Ozobot Bit için Marvel Başlangıç ​​Paketi ile 21. yüzyılın süper güçlerini oluşturun. 
Her Paket, bir kodlama robotu ve çocuklar için en iyi akıllı oyuncaklardan biri olan Groot ve Roket derileri, DIY çıkartmaları, renk kodlama işaretleri ve 20'den fazla Marvel temalı STEAM etkinliği ile birlikte gelir. Bu, Galaxy taraftarlarının Guardians'ı dahil olmak üzere gelecekteki sanatçılar, mühendisler ve diğer herkes için robot!

 

 

Kahramanınızı kişiselleştirin

Ozobot Bit'de bir Marvel cildi toplayın ve karakterinizi kişiselleştirmeye hazır olun. Groot veya Roket arasından seçim yapın, sonra ruh halini ayarlamak için süper efsane emoji çıkartmaları ekleyin. Galaksiler arası patlamalar, uzay aracı sahneleri ve daha fazlasıyla bir sahnenin tamamını yaratın. Bir dahaki oyunda, yepyeni bir dünya yaratmak için derileri ve çıkartmaları değiştirin!

Koruyucunuzu Renklerle Kodlayın

Ozobot, galaksinin en sevdiği dinamik ikilisinin komutasını size bırakıyor. Başlamak basittir: İşaretçilerinizi çıkarın, çizgiler ve renk kodları çizin. Sonra Guardian'ınızın çizimlerinizi hayata geçirmesini seyredin. 

20'den fazla çizim aktivitesini tamamlamak ve Rocket ve Groot'u sorunsuz tutmak, gittiğiniz gibi kodlamanın temellerini öğrenmek için renk kodlarını kullanın!

21.Yüzyılın Süper Güçlerini Oluşturun

 Marvel Başlangıç ​​Paketi, 8+yaş STEAM becerilerini (bilim, teknoloji, mühendislik, sanat ve matematik) geliştirir. İşaretçilerle başlayın, daha sonra OzoBlockly programlama editörü ile devam edin.

OzoBlockly, programlanabilir robotunuzu sınırlara itmenizi sağlayan çevrimiçi bir düzenleyicidir.Guardian davranışınızı kontrol etmek için basitçe kod bloklarını sürükleyip bırakın.

Her Başlangıç ​​Paketi şunları içerir: 1 Ozobot Bit kodlama robotu, Groot cildi, Roket cilt, 20 STEAM faaliyeti, 4 renk kodlama işareti, renk kodlama çıkartması, Marvel temalı emoji çıkartmaları ve açılır pencereleri ve USB şarj kablosu.