1) Güvenlik: Web sitemiz 256 Bit SSL Sertifikasına sahiptir. Bu sertifika kredi kartı bilgilerinizin bizim tarafımızdan kesinlikle görülmediğini ve bilgilerinizin güvende olduğunu doğrular. Kredi kartı ile yapılan ödemeler doğrudan sitemiz üzerinden bankanızla iletişim kurularak yapılır ve bu şekilde güvenli alışveriş yapmanız amaçlanır.  Ayrıca 3D güvenlik sayesinde çalıntı kredi kartlarından yapılabilecek alışverişlere karşı kart sahiplerini korur.


2) Feedback: Firma olarak web sitemizin yanı sıra N11.com, Hepsiburada, GittiGidiyor Gibi platformlardan da satış yapmaktayız. Buralarda %95 üzerinde feedback'lere sahip olmamız müşteri memnuniyetine ne denli önem verdiğimizi göstermektedir.  N11.com da geonline kullanıcı adıyla bizi bulabilirsiniz. 


3) N11.com üzerinden satınalma: Dilerseniz beğendiğiniz ürünü N11 mağazamızdan havuz ödeme sistemiyle satın alabilirsiniz. Eğer ürünümüz orda satışta değilse bize bildirerek satışa açtırabilirsiniz. Fakat n11 komisyonunun fiyata ekleneceğini hatırlatmak isteriz.


4) Garanti: Tüm ürünlerimiz 2 Yıl Boyunca Garantilidir. Garanti konusunda müthiş bir hassasiyetle davranmaktayız ve bu konuda müşterilerimizi kesinlikle mağdur etmiyoruz. Ürününüz tamir edilebiliyorsa tamiri, edilemiyorsa değişimi yapılarak tarafınıza geri gönderilmektedir. 


5) İade Hakkı: Satın aldığınız üründen memnun kalmadığınız taktirde 14 Gün içerisinde neden belirtmeden iade hakkına sahipsiniz.