Amazon Echo Show - 1. Nesil Siyah
Amazon Echo Show - 1. Nesil Siyah
Amazon Echo Show - 1. Nesil Siyah
Amazon Echo Show - 1. Nesil Siyah
Amazon Echo Show - 1. Nesil Siyah
Amazon Echo Show - 1. Nesil Siyah

Amazon Echo Show - 1. Nesil Siyah (2092)

Fiyat : ₺1.299,00(KDV Dahil)
  • Echo Show size Alexa hakkında sevdiğiniz her şeyi getiriyor ve şimdi size bir şeyler gösterebilir. Video flash brifinglerini, Amazon Video içeriğini izleyin, müzik sözlerini, güvenlik kameralarını, fotoğrafları, hava tahminlerini, yapılacakları ve alışveriş listelerini görün, Audible sesli kitaplarına göz atın ve bunları dinleyin ve daha fazlasını yapın. Tüm eller serbest - sadece sorun.
  • Echo Spot, Echo Show veya Alexa Uygulaması ile neredeyse herkesi eller serbest olarak arayın veya aileniz ve arkadaşlarınızla görüntülü görüşmeler yapın. Evinizin etrafındaki diğer Echo cihazlarına anında bağlanın.
  • Amazon Music ile şarkı sözlerini ekranda görün. Sadece bir şarkı, sanatçı veya tür çalmayı ve Wi-Fi üzerinden yayın yapmayı isteyin. Ayrıca Pandora, Spotify, TuneIn, iHeartRadio ve daha fazlasında müzik akışı gerçekleştirin.
  • Net vokaller ve genişletilmiş bas tepkisi için Dolby işleme özelliğine sahip güçlü, odayı dolduran hoparlörler Çok odalı müzikle müziğinizi Echo cihazlarında aynı anda çalın (Bluetooth desteklenmez). Sesinizle tiz, orta ve bas seviyelerini ayarlayın.
  • Alexa'dan size ön kapıyı göstermesini veya bebek odasını Amazon ve diğerlerinden uyumlu kameralarla izlemesini isteyin. WeMo, Philips Hue, Sony, ecobee ve diğer uyumlu akıllı ev cihazlarıyla ışıkları veya TV'yi açın, termostatları ayarlayın, Fire TV'de Amazon Video'yu kontrol edin ve daha fazlasını yapın.
  • Sekiz mikrofon, hüzmeleme teknolojisi ve gürültü engelleme ile Echo Show, müzik çalarken bile sizi her yönden duyar
  • Her zaman daha akıllı olmak ve yeni özellikler eklemek, ayrıca Uber, Allrecipes, CNN ve daha fazlası gibi binlerce beceri
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR