Amcrest ProHD 1080P WiFi Wireless IP Güvenlik Kamerası- 1920TVL
Amcrest ProHD 1080P WiFi Wireless IP Güvenlik Kamerası- 1920TVL
Amcrest ProHD 1080P WiFi Wireless IP Güvenlik Kamerası- 1920TVL
Amcrest ProHD 1080P WiFi Wireless IP Güvenlik Kamerası- 1920TVL
Amcrest ProHD 1080P WiFi Wireless IP Güvenlik Kamerası- 1920TVL
Amcrest ProHD 1080P WiFi Wireless IP Güvenlik Kamerası- 1920TVL
Amcrest ProHD 1080P WiFi Wireless IP Güvenlik Kamerası- 1920TVL
Amcrest ProHD 1080P WiFi Wireless IP Güvenlik Kamerası- 1920TVL
Amcrest ProHD 1080P WiFi Wireless IP Güvenlik Kamerası- 1920TVL
Amcrest ProHD 1080P WiFi Wireless IP Güvenlik Kamerası- 1920TVL

Amcrest ProHD 1080P WiFi Wireless IP Güvenlik Kamerası- 1920TVL (627572)

0,00
Marka : Amcrest
 • - Apple Mac, Windows PC, iPhone, iPad ve tüm Android cep telefonu ve tabletlerle uzaktan kontrol edilebilen, motorlu 1080p çözünürlüklü IP kamera.

  - Dahili mikrofonu ve hoparlörü sayesinde, uzaktan izlediğiniz mekandaki kişilerle karşılıklı konuşma imkanı.

  - Dünyanın neresinde olursanız olun, uzaktan kontrol ile 360 derece sağa-sola ve 100 derece aşağı-yukarı kumanda imkanı.

  - Gece görüş özelliği.

  - Zoom özelliği.

  - İsteğe bağlı olarak, üzerine takılan mikro sd karta, bulut ortamına, FTP adresine, NVR cihazına kayıt imkanı.

  - Üzerindeki hafıza kartına bağlanarak, internet bağlantısının olduğu herhangi bir yerden, geçmiş tarihli kayıtları izleme imkanı.

  - H264 gelişmiş sıkıştırma formatında kayıt özelliği.

  - Mobil internet gibi, kota problemi olan bağlantılar için, isteğe bağlı, düşük çözünürlüklü yayın seçeneği.

  - Cihaz üzerindeki alarm kontaklarını siren benzeri bir alarm tertibatına bağlayarak, hırsız alarmı olarak kullanma imkanı.

  - Alarm kontakları aktif olduğunda, mail ile bildirme özelliği.

  - Hem kablolu hem kablosuz özelliği olup, istenirse sadece güç kablosu bağlanarak, kablosuz olarak wireless ağlara bağlanabilme özelliği.


  Üretici Gönderen

  Amcrest ProHD Tanıtımı - Bir 1080p Wi-Fi Pan / Tilt Güvenlik Kamerası

  Kutuda ne var:
  • 1x Amcrest ProHD Kapalı Kamera
  • Ağ kablosu
  • 10 Ayak Güç Kaynağı
  • CD + Hızlı Başlangıç ??Kılavuzu
  • Amcrest 1 Yıl Garanti
  Ayrıca olsun:

  PC / Mac için görüntüleme Ücretsiz browser.

  Amcrest Görünüm iOS / Android / Kindle uygulamaları.

  İçiniz rahat olsun, nerede olursanız.

  Evde her şey yolunda mı?  Ben garaj açık bırakmak mı?  Çocuklar okuldan eve mısınız?  Amcrest ProHD kamera ile, aynı anda iki (veya daha fazla) yerlerde olabilir.  Check-in önemsediğiniz şeylere - yerden.

  Her şey bir güvenlik kamerasına istemişimdir.

  Aylık ücret yok.  Pan ve tilt, iki yönlü ses, hareket algılama, gece görüş, ücretsiz bulut depolama 4 saat, ve daha bir çok.  Bu bekliyordum kamera.

  hızlı ve kolay kurulum yapın.

  ProHD kamera (iOS / Android / Kindle mevcuttur) ücretsiz Amcrest Görünüm uygulamasını kullanarak bir mobil cihaz ile taranabilir altındaki bir QR kodu ile gelir.  bilgisayar bilimi diplomasına sahip olmanızı gerektiren geleneksel, karmaşık kurulum süreçleri güle güle deyin.  ProHD hızlı ve kolay bir mobil cihaz kullanarak, Wi-Fi herkes tarafından kurulabilir.  Anında her yerden bilgisayar, tablet ya da telefonu kullanarak canlı video bakın.

  1080p gerçek HD deneyimi.

  Sony görüntü sensörü ve Ambarella işlemci sahip Amcrest ProHD kamera net, 1080p video kalitesi akışları.  canlı renkler ve saniyede 30 kare (FPS) tam bir 1920 x 1080p çözünürlükte tarafından sağlanan zengin görüntülerinin batırın.  Gerek yakın yalın gözlerini, süzün, ya da ayrıntı bu seviyede olduğunda tahmin oyunu oynamak için.

  Ücretsiz Cloud Storage 4 Saat

  Amcrest Cloud ile, bir bilgisayara (PC veya Mac) giriş yapabilirsiniz, veya kaydedilen görüntüleri kontrol etmek bir mobil cihazda Amcrest Bulut uygulamasını kullanın.  akıllı bir zaman çizelgesi ekran ve sezgisel bir arayüz ile kolayca sorunsuz 1080p kalitesinde kayıtları oynatma.  Amcrest Bulut ücretsiz sürekli kaydedilen depolama 4 saat sunuyor.  Eğer ödeme abonelik ücreti zorla asla ve bizim bulut hizmeti riskini ücretsiz kullanmaya başlayabilirsiniz. İsteğe bağlı 7 günlük, 15 günlük ve 30 günlük depolama planları kamera başına aylık ücret karşılığında kullanılabilir.

  Çoklu Depolama Seçenekleri

  Amcrest Cloud ek olarak, Amcrest ProHD kamera da yerel bilgisayarınıza bir MicroSD kart (dahil değildir), bir FTP sunucusuna, bir NAS, kaydedebilir, ya da herhangi bir Amcrest NVR'ye (dahil değildir).  Biz size kamera kullanımı ve asla belirli bir çözüm kullanmaya zorlamak istiyorum nasıl üzerinde tam kontrol sağlar.  ProHD kamera ile, kayıtları üzerinde tam kontrole sahip ve istediğiniz ancak bunları yönetebilirsiniz.

  Pan ve Geliştirilmiş Zoom ile yatırın

  Sıvı 360 derece pan / tilt görünürlüğü ve sürekli geliştirir ve video keskinleştirir bir dijital zoom fonksiyonu ile bütün bir bölgeyi görüntüleyin.  90 derecelik bir görüş açısı ve istediğiniz yerden kamera taşımak için yeteneği ile, her zaman takip ediyoruz ne üzerinde tam kontrole sahip olursunuz.

  Konuşma ve İki Yönlü Ses ile dinleyin

  Bazen sadece neler olup bittiğini görmek için yeterli değil.  Amcrest ProHD kamera yerleşik iki yönlü ses ile orada olmasını sağlar.  Kamera gömülü hoparlör ve mikrofon içerir ve bir state-of-the-art gürültü önleme algoritması kullanır.  bilgisayarınız veya akıllı telefon üzerinde olsun, her şey söylemek ya da konuşmak ve hiç gitmemiş gibi dinleyebilirsiniz açıkça ve anında yoluyla gelecek duydum.

  32 feet karanlıkta gör

  Üstün gece görüş teknolojisi bile tamamen karanlıkta, bir kristal berraklığında görüntü almak için izin verir.  ProHD kamera gece görüş 32 metreye kadar sağlayan 12 IR LED vardır.  Geceleri tüm oda kadar ışık yeteneği sayesinde, tekrar karanlıkta asla.

  ABD Garanti ve Ömür Boyu Destek

  Tüm satın bizim tam özellikli, kaliteli mühendislik ProHD kamera güvenlik kamera için mevcut en iyi değerlerden biri haline Amcrest en 1 Yıl Yurtiçi Garanti artı Ömür Boyu Destek dahildir. senin ProHD kamera hiç satın alma bir yıl içinde çalışma durur, eğer Houston, Teksas merkezli bizim merkezinden derhal değiştirilecektir bilerek huzur keyfini çıkarın.