Bose QuietComfort 15 Akustik Gürültü Önleyici Kulaklık

0,00
Marka : Bose
İndirim Oranı : %7 İndirim
Fiyat : 1.770,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 1.649,00 TL(KDV Dahil)
* 287,75 TL 'den başlayan taksitlerle
Adet :
Telefonla Sipariş
Tavsiye Et

Bose QuietComfort 15 Akustik Gürültü Önleyici Kulaklık

Orijinal, Bandrollü, Garantili ÜrünEn iyi kulaklıklarımız.

QuietComfort® 15 kulaklıklar, Bose® gürültü azaltma teknolojisindeki en son gelişmeleri içerir ve şu ana kadar geliştirdiğimiz en sessiz kulaklıklardır. Mükemmel ses ve rahatlık ile daha da az gürültü ve daha fazla müzik duyarsınız. Bu faydaların kombinasyonunu başka bir kulaklıkta bulmanız mümkün değil. Ve onları kendiniz dinlediğinizde neden bu kadar övgü aldıklarını anlayacaksınız.

 

. Seyahat, iş ve evde kullanım için ideal gelişmiş gürültü azaltma teknolojisi

. Müziğinizin en ince nüanslarını bile ortaya çıkaran canlı müzik performansı

. Yumuşak kulak çevresi yastıkları ile rahat yerleşim

. Biri iPhone/iPod kontrolü ve hands-free olarak iPhone ile telefon görüşmeleri yapabilmeniz için mikrofon ve kumandası olan, iki ayrı ses kablosu ile birlikte gelir

. AAA pil ile ortalama 35 saat kullanım
 

 

Bose teknolojisi

Her bir QuietComfort® 15 kulaklığın içinde, gelişmiş elektronik devreler gürültüyü azaltmak için çalışır. Kulaklıkların hem içinde, hem de dışında bulunan mikrofonlar etrafınızdaki sesi algılar, ve gürültüyü azaltır. Tescilli kulaklık yastığı teknolojimiz gürültünün bir kısmını kulağınıza ulaşmadan ciddi ölçüde bloke eden akustik bir yalıtım sağlar.

 

 

Müziğinizi hiç duymadığınız şekilde duyun


QC® 15 kulaklıklar, küçük, hafif kulaklıklardan baslar dahil gerçeğe daha yakın ses performansı için tescilli sinyal işleme ve TriPort® akustik kulaklık yapısına sahiptir. Onları ilk kez dinlediğinizde, en sevdiğiniz şarkıların daha önce kaçırdığınız nüanslarını duymak sizi şaşırtabilir. 
 

Biraz sessizlik

Çok uzun bir uçak yolculuğunda müzik dinlemekten sıkıldınız ve düşünceleriniz ile başbaşa kalmak istiyorsunuz. İşte o an tescilli Acoustic Noise Cancelling® teknolojisi tek başına etrafınızdaki dünyayı susturduğunda, bu teknolojinin özelliğini anlayacaksınız. 

 

Çağrıları cevaplayın. Kontrolü ele alın.

QuietComfort® 15 kulaklıklar, belli Apple cihazları için özel tasarlanmış ek bir kablo ile gelir. Üç tuşlu kumanda ve entegre mikrofon, iPhone'unuzda çağrıları cevaplamanızı ve diğer Apple cihazlarında da müziğinizi kontrol etmenizi sağlar. Volümü, parça seçimini ve ses uygulamalarını kontrol edebilir, ayrıca çağrılar ve müziğiniz arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca QC® 15 kulaklıkların başka cep telefonları ile çalışmasını sağlayan mobil bir kit de satın alabilirsiniz.


Diğer özellikler

Düz katlanabilir kulaklıklar, beraberinde gelen çanta içinde kolay saklama ve taşınabilirlik için 90 derece dönerler.

Havayolu adaptörü, ikili çıkış konektörü kullanan uçak içi eğlence sistemlerine bağlanmanıza izin verir.

Değiştirilebilir ses kabloları, standart sabit Y-kablolardan daha kullanışlıdır ve daha az karışıklık yaratır. Kablolardan biri özellikle Apple cihazlarınız için tasarlandı.

 

 

Bose® QuietComfort® 15 Acoustic Noise Cancelling® Kulaklıklar

Bose QuietComfort 15 Akustik Gürültü kulaklıklar
 • En iyi Bose® kulak çevresi kulaklıklar geniş bir frekans aralığında gürültüyü azaltmak
 • Net ve gerçekçi bir ses ile müzik ve film keyfini
 • Rahat, etrafında-kulak uyum
 • Eller-serbest iPhone arama için iPhone® / iPod kontrolü için uzaktan kumanda, mikrofon kablosu içerir
 • AAA pil: 35 saat ortalama ömür
 • Sık sık el ilanları için ideal

Full Spectrum Gürültü Azaltma

Onlar, dönemin en iyi Bose kulak çevresi kulaklıklar konum.QuietComfort 15 kulaklıklar gürültü azaltma teknolojisi özel Bose gelişmeleri sahiptir. Sen daha az gürültü ve müzik ve film-kalite ses ve uzun ömürlü rahat oturması daha duymak. Başka kulak çevresi kulaklık yararları bu arada bulamazsınız.

İşyerinde Bose teknolojisi
Gelişmiş gürültü azaltma
Motor kükreme bir fısıltıya siliniyor

QC®15 kulaklıkların her çiftinde içinde, gelişmiş elektronik etrafında sesleri algılayan size-ve gürültüyü azaltmak için iç ve her earcup dışında mikrofonlar kullanın. Tescilli kulak yastığı teknolojisi blokları bile kulaklarını ulaşmadan önce gürültü bazılarıdır. Birlikte, bu Bose yenilikler daha keyifli bir dinleme deneyimi kadar ekleyin.

Müzik ile rahatlayın - ya onsuz

QC15 kulaklıklar da daha gerçekçi ses de dahil olmak üzere derin düşük notlar-küçük, hafif kulaklıkların için özel sinyal işleme ve TriPort® akustik kulaklık yapısı bulunmaktadır. Ve sen değil nerede olursanız olun, sadece, çevrenizdeki gürültüyü azaltmak için QC kulaklık açmak, müzik olmadan dinlenmek istiyorum zaman.

Çağrıları al. Kontrolü ele alın

QC15 kulaklıklar seçin Apple® ürünleri için özelleştirilmiş bir kablo ile geliyor. Üç düğmeli uzaktan ve mikrofon iPhone aramaları almak ve diğer Apple cihazlarda müzik fonksiyonlarını kontrol edelim. Ayrıca çok QC kulaklık, diğer cep telefonları ile çalışmayı sağlar bir cep kiti satın alabilirsiniz.

Daha iyi bir sondaj dünyasına hoş geldiniz
Gelişmiş gürültü azaltma
Bir düğmeye basarak çağrılar ve müzik arasında geçiş

Eğer QC15 kulaklıklar ile uçmak zaman, motor kükreme bir fısıltıya kaybolur.Evde ya da iş yerinde dinlerken, daha az dikkat dağıtıcı müziğin şekilde olsun.Eğer bağlı kalmak istediğinizde, çağrılar sadece bir düğmeye basma uzaklıktadır.QC15 kulaklıklar, size değil ne duymak istediklerini daha, ve daha az vermeye devam ediyor.

QuietComfort 15 Akustik Gürültü Kulaklık Highlights Önleyici
 • Önemli gürültü azaltma frekansları daha geniş bir yelpazede. Tescilli Bose yenilikler duygusu ve çevrenizdeki sesleri azaltmak için her earcup içinde ve dışında hem de mikrofonlar kullanın.
 • TriPort akustik kulaklık yapısı , seçkin bir Bose, derin, düşük notlar-nispeten küçük ve hafif kulaklık tonally dengeli ses performansı dahil üreme etkinleştirmek için kulaklıkların minik deliklerini sahiptir.
 • Aktif dengeleme elektronik üstün ses performansı sağlayan, kulaklıkların frekans tepkisi ayarlar.
 • Değiştirilebilir ses kabloları , sadece seçin Apple ürünleri için genel kullanım için bir ve tek, sürekli bağlı Y-kablolardan daha fazla kolaylık sunuyoruz.
 • Bose QC 15 satır içi mikrofon kablosu
  inline uzaktan parmaklarınızın ucunda kontrol koyar
 • Inline mikrofon diğer Apple ürünleri gibi VoiceOver ve Ses Kontrolü gibi bazı ses uygulamaları, eller-serbest iPhone konuşma ve erişim sağlar.
 • Inline üç düğmeli uzaktan seçme Apple ürünleri ile ilgili aramalar ve müzik, ve kontroller hacmi, parça seçimi ve ses uygulamaları arasında geçiş.
 • Gelişmiş kulak yastıkları kurmak için özel bir tasarıma yeni malzemeler kullanmak kritik bir akustik mühür-yardım rahat bir oturuş sağlarken gürültüyü azaltmak için.
 • Fold-flat kulaklık başlıkları dahil durumunda kolay depolama ve taşınabilirlik için 90 derece döndürün.
 • İnce taşıma çantası seyahat sırasında kulaklık ve aksesuarları korunmasına yardımcı olur.
Elma kablo uyumluluğu

QuietComfort 15 satır içi uzak ve mikrofon kablosu iPod nano (4., 5. ve 6. nesil), iPod classic (120GB, 160GB yalnızca), iPod touch (2., 3. ve 4. nesil), iPhone 3GS, iPhone 4, iPad ile uyumlu iPad 2 ve Macbook (yekpare) ve Macbook Pro. Uzaktan iPod shuffle (3. nesil) tarafından desteklenmektedir. Ses tüm iPod modelleri tarafından desteklenir. En son iPod yazılımını gerektirir.

Ürün Detayları
Genel kulaklık boyutları 7.5 "Y x 6" 1.5 "D x (19.1 cm x 15.2 cm x 3.8 cm) W
Kulak minder dışında boyutları 3.8 "H x 2.9" W (9.6 cm x 7.4 cm)
Kablolarla birlikte Ağırlık 4.9 oz (140 gr)
Bose QC 15 Tam Ürün
Kutuda neler var
 • QuietComfort 15 kulaklıklar
 • QuietComfort 15 satır içi uzak ve mikrofon kablosu (ayrılabilir)
 • Standart ses kablosu (ayrılabilir)
 • AAA pil
 • Taşıma çantası
 • Havayolu adaptörü

Düşünün için Bose Ürünleri Benzer

Bose® QuietComfort 3 Akustik Gürültü Önleyici Kulaklık kompakt kulak tasarımı ve şarj edilebilir pil isteyenler --For, QuietComfort 3 kulaklık Bose gürültü azaltma, ses performansı ve rahat bir oturuş kanıtlanmış kombinasyonunu sunuyoruz. Çok ve iş yerinde ve evde arka plan dikkat dağıtıcı soluyor - dramatik motor kükreme azaltır tam spektrumlu gürültü azaltma keyfini çıkarın. Bose ses kalitesi sizi kaçırmış olabilir sizin müzik nüansları ortaya koymaktadır. Ve yumuşak yastıklı kulaklık saatlerce rahat kalmak. Earcups dahil durumunda kolay saklama için düz katlayın.