Bose QuietComfort 25 Kulaklık
Bose QuietComfort 25 Kulaklık

Bose QuietComfort 25 Kulaklık (1022)

0,00
Marka : Bose

Bose QuietComfort 25 / Apple

 

KAMPANYALI ÜRÜN!  
 

 

Kulaklıklar açık. Dış dünya kapalı.

QuietComfort® 25 kulaklıklar, önceki serilerden daha iyi ses performansı sağlamaları ve daha rahat olmaları için yeniden tasarlandı. Kulağınıza taktığınız anda herşeyin değiştiğini göreceksiniz. Müziğiniz kulağınıza derin, güçlü ve dengeli gelecektir ve etrafınızdaki gürültülerden arındırılmış olduğundan, her bir notayı net bir şekilde duyacaksınız. Motor gürültüsünden kurtulduğunuz için, uzun uçak yolculuklarınız bile daha eğlenceli ve daha az yorucu olmaya başlayacak. Çevreniz ne kadar gürültülü olursa olsun sadece siz ve müziğiniz olacaksınız.


Ürünlerimiz 2 Yıl Garantilidir. 

 
  • Seyahat, iş ve arasındaki her noktada kullanım için ideal endüstri lideri gürültü azaltma teknolojisi
  • Müziğiniz için canlı performansa en yakın, kategorisinde en iyi ses kalitesi
  • Tüm gün boyunca rahatça kullanabileceğiniz hafif kulak-çevresi yerleşim
  • Entegre mikrofon/kumanda ile müzik ve çağrılarınız için kolay kontrol
  • Siyah ve beyaz seçenekleri ile kendine özgü tasarım
     

Daha iyi tasarım

 

Endüstri lideri kulaklıklarımızı, daha kaliteli materyaller ve tekniklerle tamamen yeniden tasarladık. Hafiftirler ve kulaklıklar daha rahat bir yerleşim için daha da fazla dönebilirler. Kafa bandı, ekstra konfor için lüks süet benzeri bir materyal ile başınıza daha yumuşak bir şekilde oturur. Eğer AAA pil biterse, gürültü giderme özelliği olmadan müziğinizin keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz. Ve kulaklıklar kolay taşımanız için küçük çantalarına katlanarak girer. 
 

 

Daha az gürültü. Daha fazla rahatlama.
 

QC®25 kulaklıklar, gelişmiş gürültü giderme teknolojisi ve Bose patentli elektronik yapısı ile, kalabalık bir cadde, uçak içindeki kabin uğultusu veya yoğun bir ofis gibi duymak istemediklerinizi bloke ederek-müziğiniz, filmler veya videolar gibi-önemli olan şeylere odaklanmanıza izin verir. Kulaklık yastıkları bile etrafınızdaki dünyayı dışarıda bırakmanızı sağlayacak ekstra bir yalıtım sağlar. 

Canlı performans benzeri ses kalitesi
 

Mühendislerimizin çoğu aynı zamanda müziğe tutkuyla bağlı müzisyenlerdir. O yüzden bu kulaklıkları duyduğunuzda, şarkının nakarat kısmı geldiğinde süzülen vokalleri, gitarın tellerini tek tek duyarsınız. Derin baslar ve canlı davullar ritmi ileri taşır. Bose® Aktif EQ ve TriPort® teknolojisi o kadar güçlü bir performans sunar ki, saatlerce dinlemek isteyeceksiniz. Ve kulaklıkların yerleşimi de tam da bunun için özellikle konforunuz düşünülerek tasarlandı.
 
Kontrol sizde
 

Gürültü giderici kulaklıklarımız özellikle iPhone ve diğer Apple cihazlarınız ile kullanılmak üzere tasarlandı. Böylece entegre mikrofon/kumanda ile müzik ve çağrılarınızın kontrolleri parmak uçlarınızdadır. Çoğu özellik aynı zamanda günümüzün en popüler telefonlarıyla uyumludur.