Bose SoundLink Around-Ear Bluetooth Kulaklık

0,00
Marka : Bose
İndirim Oranı : %31 İndirim
Fiyat : 1.593,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 1.099,00 TL(KDV Dahil)
* 191,78 TL 'den başlayan taksitlerle
Adet :
Telefonla Sipariş
Tavsiye Et

 • Kablosuz kolaylığı ile sürükleyici ses performansı
 • Konforlu dinleme için yumuşak yastıklı kulak çevresi yerleşim
 • Bluetooth® kontrol modülü belli iPad fonksiyonlarını, Bluetooth® bağlantılarını ve daha fazlasını kontrol etminizi sağlar
 • Aynı anda iki cihaza bağlantı ve medya içeriği ve çağrılar arası kolay geçiş
   
Film. Video. Müzik. Artık kablosuz.
Bose'un ilk kablosuz kulaklıkları size film, video ve müziğinizin keyfini kablosuz olarak çıkarma özgürlüğü tanıyor. Bose® AE2w Bluetooth® kulaklıklar, doğal ses kalitesi ve konforlu kulak çevresi yerleşime ek olarak hareket özgürlüğü sunar.  Bu, artık kablolara karışmadan, iPad'inizde filminizi izlerken kahvenize uzanabilir, veya cep telefonunuzla konuşurken masanın üzerinden notlarınızı alabilirsiniz demektir.
Daha iyi ses için tasarlandı 
Diğer AE2 kulaklıklarımız gibi, Bose® AE2w kulaklıklar, hafif bir tasarımda net tizler ve doygun baslar dahil tüm ses yelpazesinde ses üretmelerine izin veren tescilli TriPort® teknolojisine sahiptir. Kulaklıklar ayrıca, kontrol modülünde, ses kalitesini ciddi anlamda farkedilir derecede iyileştiren aktif dengelemeye sahiptir. Müzik ve filmleriniz bu teknolojiler sayesinde yeni bir dramatik boyuta kavuşacaklar.
Kablosuz kolaylığı
Alışıldık kulaklıklar sizi cihazlarınıza bağlı kalmak zorunda bırakır. Bose® AE2w Bluetooth® kulaklıklar size, 9 metrelik menzilleri sayesinde, müzik veya videonuzdan kopmadan rahatça hareket etme özgürlüğü sağlar. Şarj edilebilir lityum-iyon piller yedi saat aktif kullanım ve 200 saat standby süresi sağlar. Beraberlerinde gelen USB kablosu ile kolayca şarj edebilirsiniz
Kolayca bağlanın
Kulaklıkların Bluetooth® kontrol modülü, iPad, akıllı cep telefonu veya diğer favori Bluetooth® cihazlarınıza kablosuz olarak bağlanmanızı sağlar. Bunun için cihazınız ile kulaklıkları kolayca eşleştirmeniz yeterlidir. Sadece çok fonksiyonlu ve volüm+ düğmelerine basın ve basılı tutun, ve sonrasında cihazınızın Bluetooth® listesinden Bose® AE2w kulaklıkları seçin. Hatta kulaklıkları aynı anda iki ayrı cihaza birden bağlayabilirsiniz. Mesela, cep telefonunuza bağlıyken iPad'inizden aynı anda video izleyebilirsiniz. Bir çağrı geldiğinde, kulaklıklar çağrıyı cevaplamanız için otomatik olarak videoyu durduracaktır. Çağrı bittiğinde ise, otomatik olarak videoya geri dönecektir
Çok yönlü kontrol modülü 
Kontrol modülündeki düğmeler, açma/kapama (1), volüm (2), ve çok fonksiyonlu düğmeyi (3) içerir.     Çok fonksiyonlu düğme müzik ve videolar için çalma/duraklatma ve parça kontrolleri gibi iPad fonksiyonlarını kumanda eder. Aynı zamanda çağrılar ve diğer ses içerikleri arasında geçiş yapmanıza izin verir. Kontrol modülü üzerindeki LED ve ses göstergeleri, çalışma durumu, pil ömrü, ve   Bluetooth® bağlantı durumu hakkında bilgi verir.
Entegre mikrofon 
Modüle entegre mikrofon sayesinde, kulaklıklar akıllı cep telefonunuza bağlıyken telefon görüşmesi yapabilir, ve iPad veya telefonunuz üzerinden Siri veya Google arama gibi ses tanıma uygulamaları ile konuşabilirsiniz. 
Konfor ve dayanıklılık
Kulaklıklar, uzun ömürlü kalite sağlayan özellikler ve materyaller ile tasarlandı. Yumuşak yastıkları ve ayarlanabilir kafa bandı, kulaklıkları saatlerce rahatsız etmeden kullanmanızı sağlar. Taşıma çantalarında daha az yer kaplayarak saklayabilmeniz için kulaklıklar düz olacak şekilde içeri doğru katlanır. Bu sayede onları seyahatlerinizde istediğiniz yere yanınızda götürmeniz daha kolay hale gelir.

Ürün Özellikleri

Kutu İçeriği
 • Bose® AE2w Bluetooth® kulaklıklar
 • Bluetooth® kontrol modülü (çıkarılabilir)
 • USB şarj kablosu (91 cm)
 • Opsiyonel ses kablosu (1.67 m)
 • Taşıma çantası
Boyutlar
Kulaklıklar
19.1 cm (Y) x 15.2 cm (G) x 3.8 cm (D) . 149.6 g
Kulaklık yastığı
9.6 cm (Y) x 7.4 cm (G)
Ek detaylar
 • Kablosuz menzili: 9m
 • Pil ömrü: 7 saate kadar aktif kullanım
 • Şarj olma süresi: Tam şarj için 3 saat
Tablet veya akıllı telefonum Bose® AE2w Bluetooth® kulaklıklar ile uyumlu mudur?
Kulaklıklar, Bluetooth® A2DP, hands-free ve kulaklık profillerini destekleyen Bluetooth® 2.1 (veya sonrası) özellikleri kullanan diğer Bluetooth® cihazları ile uyumludur.
Bose® AE2w Bluetooth® kulaklıklar aynı anda iki cihaza birden bağlanabilir mi?
Evet, Bose® AE2w kulaklıklar multipoint teknolojisini kullanarak aynı anda iki Bluetooth® cihazı ile birden bağlantısını koruyabilir.
Bose® AE2w Bluetooth® kulaklıklar VoIP görüşmeleri için kullanılabilir mi?
Evet. Kulaklıklar, Bluetooth® hands-free profilini destekleyen mobil cihazlar üzerinde Voice over Internet Protocol (VoIP) uygulamaları ile birlikte çalışabilir.
Kulaklıkları taşınabilir veya ev ses cihazlarım ile kullanabilir miyim?
Evet. Bose® AE2w kulaklıklar, beraberlerinde gelen ses kablosunu kullanarak, DVD/CD çalar, dijital müzik çalar, bilgisayar gibi favori ses kaynaklarınızı dinlemek için kullanılabilir. Kablosuz kontrol modülünün içine entegre edilmiş olan aktif EQ özelliğini kullanan elektronik güce sahip olmayacakları için sesleri biraz farklı çıkabilir. 
Bu kulaklıklar gürültü giderici özelliğe sahip midir?
Hayır. Bose® AE2w kulaklıklar, kullandıkları özel yastıklar sayesinde fiziksel olarak gürültünün bir kısmını kesecek olsalar da, özellikle gürültü gidermek için tasarlanmadılar ve QuietComfort® kulaklıklarımızda bulunan aktif gürültü giderme teknolojisine sahip değiller.
Kulaklıklar konsol oyunları için kullanılabilir mi?
Hayır. Çoğu oyun konsolları Bose® AE2w kulakllıkların kullandığı aynı Bluetooth® protokollerini kullanmaz. A2DP, kulaklıklardan ses gelmesi için gereklidir, o yüzden oyun sesi için değil sadece iletişim için çalışacaklardır. Genel olarak, ses/görüntü gecikmesi çok fazla olacaktır ve özellikle aksiyon ve sesin senkronize olması gereken oyunlarda ön plana çıkacaktır. Normal ses efektlerine sahip rahat oyunlarda oyuncular sorun yaşamayabili