Cosa Kablosuz Akıllı Oda Termostatı v4
Cosa Kablosuz Akıllı Oda Termostatı v4
Cosa Kablosuz Akıllı Oda Termostatı v4
Cosa Kablosuz Akıllı Oda Termostatı v4
Cosa Kablosuz Akıllı Oda Termostatı v4
Cosa Kablosuz Akıllı Oda Termostatı v4

Cosa Kablosuz Akıllı Oda Termostatı v4 (Cosa)

0,00
Marka : Cosa
İndirim Oranı : %37 İndirim
Fiyat : ₺799,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺500,00(KDV Dahil)
₺59,47 'den başlayan taksitlerle

Orjinal Ürün

COSA İLE KIŞLAR SICAK VE %30 TASARRUFLU


Bu mağaza; İstanbul Teknik Üniversite’sinde Türk mühendisler tarafından geliştirilen ve üretilen %100 yerli ve milli Cosa markasının satış mağazasıdır.

 

COSA AKILLI ODA TERMOSTATI

KOMBİ KONTROLÜ VE KABLOSUZ KOMBİ KONTROL ÜNİTESİ

(TOPLAM 2 CİHAZ VARDIR)

Cosa kombinizi cep telefonundan yönetmenizi sağlayan akıllı bir oda termostatıdır. Cosa “Ev, Uyku, Dışarı" modları, lokasyon bazlı ve haftalık programlama özellikleri ile hem evinizin her zaman istediğiniz sıcaklıkta kalmasını hem de tasarruf etmenizi sağlar. Kablosuz Kombi Kontrol Ünitesi ile Cosa Akıllı Oda Termostatı kablosuz olarak birbirine bağlanır.

Kombinizi cepten yönetir: Cosa siz evde değilken bile mobil uygulama ya da web üzerinden kombinizi kontrol edebilmenizi sağlar. Ayrıca Cosa üzerinde yer alan tuşlar ile internetiniz olmasa bile ev, uyku, dışarı modları arasında geçiş yapabilir, evinizin sıcaklığını değiştirebilirsiniz.

Tasarruf ettirir : Cosa ile kombinizi daha doğru kullanarak doğalgaz tüketiminizden %30’a kadar tasarruf sağlayabilirsiniz.

Siz eve gelmeden evinizi ısıtır: Cosa otomatik kontrol özelliği ile lokasyon algılama teknolojisi kullanarak evinizin sıcaklığını sizin ve aile bireylerinizin konumuna göre yönetir. Siz eve gelmeden eviniz ısınır, siz ya da aile bireyleriniz evden çıktığında kombiniz “Dışarı” modunda çalışmaya başlar ve tasarruf edersiniz.

Hayatınızı kolaylaştırır: Haftalık Programlama ile “Ev, Uyku, Dışarı” modları arasındaki geçişin otomatik gerçekleşmesini sağlayabilir, ev sıcaklığını otomatik olarak yönetebilirsiniz.

Ailece kullanabilirsiniz : Ailenizin tüm üyelerini Cosa mobil uygulamasına kolayca davet ederek onların da evinizin sıcaklığını Cosa üzerinden yönetmesini sağlayabilirsiniz.

Enerji tüketimini kontrol altında tutar: Raporlama özelliği sayesinde enerji tüketimini, kullanım alışkanlıklarını ve tasarruf oranlarını düzenli takip ederek, enerjiyi daha verimli kullanabilirsiniz.

 

 

Cosa Nasıl Tasarruf Eder?

Oda termostatı kullanılmayan bir evde, gündüzleri ev gereğinden fazla ısınabilir. Oda termostatları evin sıcaklığını sabit tutarak gereksiz enerji kaybını önler. Cosa sıradan oda termostatlarından farklı olarak akıllı modları ve kolay ara yüzü ile uykuda veya dışardayken de daha da fazla tasarruf etmenizi sağlar.

Uyumlu Kombiler

Cosa, aç/kapa (on/off) kontrollü oda termostatı girişi olan tüm kombiler ile kullanılabilir. En güncel uyumlu kombiler listesi ve detaylı bilgi için   www.smartcosa.com adresini  ziyaret edebilirsiniz.

Ürünlerim iz 2 yıl garantilidir.

Sıkça Sorulan Sorula

1.     Cosa'yı kullanabilmem için nelere ihtiyacım var?

Cosa’yı kullanabilmeniz için evinizde kablosuz internet bağlantınızın, akıllı telefonunuzun ve uyumlu bir kombinizin olması yeterli.

2.     Cosa hangi tip ısıtma sistemleri ile uyumlu?

   Cosa, Türkiye’de kullanılan veya satışı olan birçok kombi ile uyumludur. Oda termostatı girişi olan ve aç/kapa (on/off) kontrol edilebilen tüm kombiler ile kullanılabilir. Kombilerde oda termostatı bağlantı girişlerinin konumu marka ve modele göre farklılık göstermekle birlikte, genel olarak, kombi içerisinde rahatça ulaşılabilir bir yerde, kısa bir kablo ile uçları birbirine bağlanmış bir klemens şeklinde bulunur.

3.     Cosa’yı kendim kurabilir miyim?

Evet, Cosa’yı kablosuz iletişim ve akıllı kurulum özelliği sayesinde kolayca kurabilirsiniz. Kurulumu kendi başınıza yapabilmeniz için Cosa Kullanım Kılavuzu ile birlikte gelen Kurulum Rehberi’ni kullanabilirsiniz. Kurulum sırasında aklınıza takılan her türlü soru   www.smartcosa.com  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Ürünler