Creative Outlier Gold Kulakiçi Kulaklık
Creative Outlier Gold Kulakiçi Kulaklık
Creative Outlier Gold Kulakiçi Kulaklık
Creative Outlier Gold Kulakiçi Kulaklık
Creative Outlier Gold Kulakiçi Kulaklık
Creative Outlier Gold Kulakiçi Kulaklık
Creative Outlier Gold Kulakiçi Kulaklık

Creative Outlier Gold Kulakiçi Kulaklık (192630)

0,00
Marka : Creative
İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺1.501,26(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.305,43(KDV Dahil)
₺230,71 'den başlayan taksitlerle
  • YAZILIM SÜPER X-FI AKTİF |  Outlier Gold, Bluetooth aracılığıyla yerel ses ve müzik dosyaları için kulaklık holografisinin kilidini açmak için Yazılım Süper X-Fi işleme teknolojisi ile etkinleştirilir, böylece yerel uygulama içi ses içeriğinizdeki SXFI Uygulaması aracılığıyla Süper X-Fi kişiselleştirilmiş sesin tadını çıkarabilirsiniz.
  • Çarpıcı 39 SAAT PİL ÖMRÜ |  Şarj başına 14 saatlik bir çene bırakma süresine sahip Outlier Gold, şarj etmek zorunda kalmadan TWS kategorisindeki en uzun tek oynatma süresini tutar.  Eşlik eden taşıma çantası toplam oyun süresini yaklaşık 39 saate çıkartarak çoğu rakipten daha iyi performans gösterir.  Kasayı şarj etmek için, ürünle birlikte verilen USB Type-C kablosunu kullanın ve herhangi bir USB Type-A şarj bağlantı noktasına bağlayın
  • SON SES TEKNOLOJİSİ |  En son ses teknolojisine sahip Outlier Gold, 5.6mm grafen sürücü diyaframı ile ayrıntılı yüksekler, dengeli bataryalar ve sürükleyici baslar üretir.  En yeni Bluetooth 5.0 ve aptX / AAC ile donatılmış, tavizsiz ve kesintisiz kablosuz ses kalitesinden emin olabilirsiniz
  • IPX5 KILIFLI  Ter, hafif yağmur ve kazara sıçramaya karşı dayanıklıdır.  Ter geçirmez kaplaması ile spor salonunda her şeyi dışarı çıkarın
  • AKILLI ASİSTANLARLA GERÇEK KABLOSUZ STEREO |  Arama yaparken her iki kulaklığın sesini duyun ve Outlier Gold ile Siri veya Google Asistan'a kolay erişimin keyfini çıkarın.  Çoğu gerçek kablosuz kulaklık, aramaları yalnızca mono olarak işleyebilir;  Outlier Gold'un her iki kulakiçi de bağımsız olarak çalışır ve yerleşik mikrofonlarla donatılmıştır, böylece tek bir kulaklıkla bile çağrı alabilir ve cevaplayabilirsiniz

39 Saat Saf Ses Mutluluğu

39 SAAT¹ SAF SES 

Şarj başına 14 saatlik süresine sahip Outlier Gold, çoğu TWS kulakiçi gibi her 3-6 saatte bir şarj etmek zorunda kalmadan en uzun tek oynatma süresini tutar. Birlikte verilen şarj kutusuyla birlikte, Outlier Gold, toplam 39 saate kadar inanılmaz toplam oynatma süresi ile rakiplerin çoğundan daha iyi performans gösterir. İşinizi yürütmek için yeterli meyve suyu veya müzikle uzun bir yolculuk günü - bu arada, dünyanın en uzun uçuş rotası için yeterli oyun süresi (yaklaşık 19 saat)!

Battery Belirtilen pil ömrü ortalama ses düzeyine bağlıdır.  Gerçek pil ömrü kullanım ayarlarına ve çevre koşullarına göre değişir.

SON SES TEKNOLOJİLERİ

Mükemmel ses üretimi için en kaliteli 5.6 mm grafen sürücü diyaframı  ve gelişmiş ses kalitesi için aptX ve AAC kodekleriyle  en yeni B  luetooth  5.0 Düşük Enerji.

YAZILIM SÜPER X-FI

YAZILIM SÜPER X-FI

Yazılım Süper X-Fi İşleme Teknolojisi, Bl uetooth  aracılığıyla yerel ses ve müzik dosyaları * için Süper X-Fi kulaklık holografisinin kilidini açar   SXFI Uygulamasını indirin, Süper X-Fi profilinizi oluşturun ve Bl  uetooth ile Outlier Gold'a bağlanın.

AKILLI ASİSTAN İLE ÇİFT SESLİ ARAMALAR İÇİN GERÇEK KABLOSUZ STEREO

Mevcut gerçek kablosuz kulaklıkların önemli bir kusuru, sesin yalnızca bir taraftan duyulduğu ve genellikle sağ kulaklıkla sınırlı olduğu mono çağrılara izin vermeleridir.  Outlier Gold ile görüşme yaparken her iki kulakiçi kulaklıktan ses duyabilir ve Siri veya Google Asistan'a doğrudan erişebilirsiniz!

Her iki kulaklıkta da aramalar ve akıllı yardımcı işlevler için dahili mikrofon bulunur.  Tek yapmanız gereken tercih ettiğiniz tarafı ana ünite kontrolü olarak atamaktır. İkincil kulaklık daha sonra otomatik olarak eşleştirilir - ekstra adım gerekmez!

2 KOLAY ADIMDA ALTIN ​​ÇİÇEK ALTIN:

  1. Her iki kulak tomurcuğunu şarj kutusundan çıkarın.  Işık göstergesi  kırmızı ve mavi renkte yanıp söner  , yani Creative Outlier Gold'unuz artık  Bluetooth eşleştirme modundadır.  Cihazınızda (örn. Cep telefonu),  Bluetooth  ayarlarına  gidin  ve Outlier Gold'u arayın.  2 seçim görünecektir  - L ve R (sol ve sağ). Göstergenin  fiziksel olarak kırmızı ve mavi renkte yanıp söndüğü  bireysel kulak tomurcuğunu arayın ve buna uyun   Bu kulak tomurcuğu şimdi ana birim olarak atanacaktır.
  2. Ana birimi seçtikten sonra,  ikincil birim otomatik olarak eşleştirmeyi başlatır  .  Cihazınızda diğer kulak tomurcuğu ile eşleştirme izni isteyen istem, cihazınızda yanıp söner.  İşlemi tamamlamak için “Eşleştir” düğmesini seçin.  Not:  Do not  doğrudan aracılığıyla ikincil birimine cihazınızı eşleştirmeniz Bluetooth  .

ANA ÜNİTENİN YENİDEN ATANMASI:

Ana ünite olarak farklı bir kulak tomurcuğu kullanmak için,  amaçlanan  ikincil üniteyi her ikisi de kullanımdayken şarj kutusuna yerleştirin.  Hala cihazınıza bağlı olan ünite  otomatik olarak ana ünite olarak atanacaktır  .  Bu işlem 10 saniye kadar sürebilir.

OUTLIER GOLD'U İKİNCİ BİR  BLUETOOTH  CİHAZINA EŞLEŞTİRME  :

Outlier Gold'u mevcut cihazınızdan ayırın.  Bluetooth  eşleştirme moduna  girmek  için  ana ünitenin düğmesini  3 saniye  basılı tutun  .  Outlier Gold'u yeni bir cihaza bağlamak için yukarıda belirtilen talimatları izleyin.

YÜKSEKSİZ RAHATLIK

VARLIKLARINIZI YÜKLEYİN

GÜNLÜK KONFOR VE GÜVENLİ UYUM

YÜKSEKSİZ RAHATLIK

Kahve koşarken çevreyi kontrol etmek için kulakiçi kulaklıkların sadece bir tarafını kullanın!  Şarj çantasına tek bir kulaklık taktığınızda, hala kullanımda olan ünite otomatik olarak çal / duraklat, ara ve akıllı yardımcı işlevleriyle ana ünite kontrollerini üstlenir.

Kapatmak için, kulakiçi kulaklıkları tekrar şarj kutusuna yerleştirin, otomatik olarak kapanacaktır.

VARLIKLARINIZI YÜKLEYİN

Antrenmanınızı bir sonraki seviyeye taşıyın, daha iyisi, kişisel elinizden gelenin en iyisini yapın! Sertifikalı IPX5 suya dayanıklı, Creative Outlier Gold, zor kazanılan ter, kazara sıçrayan ve hatta yağmurun üstesinden gelebilir.

GÜNLÜK KONFOR VE GÜVENLİ UYUM

Kesinlikle kablosuz, Creative Outlier Gold, ne yaparsanız yapın, kalır.  Tomurcukları kulağınıza yerleştirin ve güvenli bir uyum sağlamak için hafifçe bükün - çevrenizdeki sesleri engellemeye ve müziğinize gerçekten dalmaya hazırsınız! Ayrıca, buna göre özelleştirebilmeniz için 2 çift (S) ve (M) kulak ucu ekledik.  Unutmayın, bazen sol ve sağ kulaklarımız bile aynı değildir!

Benzer Ürünler