EVO Shift 3 Axis Selfie Çubuğu (07012)

0,00
Marka : Evo Shift
İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺1.712,06(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.426,72(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 15 Gün
₺252,15 'den başlayan taksitlerle

Auto Panoramas, Time-Lapse & Tracking + Built in Phone Charging

İPhone ve Android'ler için EVO SHIFT 3 Eksenli Gimbal(normal ve artı boyut), akıllı telefonunuzu profesyonel kalitede bir videokameraya dönüştürerek çekim yaptığınız her anın sorunsuz ve profesyonelgörünmesini sağlar.

Kaydetme ve Yakınlaştırma Kontrolleri: Akıllıtelefonunuzla eşleştirildiğinde, EVO Shift, kameralarınızın kayıt veyakınlaştırma işlevlerinin tam olarak ele alınmasını sağlar. Dokunmaya duyarlı4 yönlü joystick'i kullanarak kameralarınızın çekim açısını inceleyin.

Gelişmiş Stabilizasyon Modları: Kullanımı kolay 3stabilizasyon modu içeren EVO Shift, size maksimum hareket özgürlüğü sunar.Milyonlarca dolarlık üretimlerde görülen aynı dolly hamle ve vinç çekimleriniçoğaltın.

Mükemmel Panoramalar, Nesne İzleme ve Hızlandırılmış:SHIFT'in akıllı kontrol özellikleri, 180° ve 330° 'lik mükemmel panoramalarçekmenize, Smart-Track özelliğini * kullanarak nesneleri otomatik olarakizlemenize ve hatta hareket süresi gösteren şaşırtıcı noktaları yakalamanızaizin verir.

Şarj cihazı ve batarya ile 10 saate kadar çalışma süresi.EVO SHIFT ayrıca tutamağın alt kısmında Yerleşik Bir Akıllı Telefon ŞarjBağlantı Noktasına sahip olup, akıllı telefonunuza rahat ve hızlı 1A şarjıvermenizi sağlar. EVO SHIFT İçeriği: EVO SHIFT Sabitleyici, Mikro USB Kablosu,Seyahat Çantası, Kullanım Kılavuzu 

Benzer Ürünler