Garmin Fenix 2 GPS
Garmin Fenix 2 GPS
Garmin Fenix 2 GPS
Garmin Fenix 2 GPS
Garmin Fenix 2 GPS
Garmin Fenix 2 GPS
Garmin Fenix 2 GPS
Garmin Fenix 2 GPS

Garmin Fenix 2 GPS (1375)

0,00
Marka : Garmin
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺7.187,56(KDV Dahil)
İndirimli : ₺6.468,80(KDV Dahil)
₺769,36 'den başlayan taksitlerle

Garmin Fenix 2 

 
 

İz mesafeleri, adım ve kalp ritmi
İyileşme zamanı ve VO2 max tahmin edilen (kalp ritim monitörü ile kullanıldığında)
HRM-İşletim TM monitörü, ritim, yer temas saati ve dikey salınım için veri ekler.
Canlı izleme ve paylaşma için Garmin connects'e ve BaseCamp'a yüklenenler dahil bağlanmış özellikler,

Yüksek duyarlılıkta GPS konumlandırma, altimetre ve barometre ile 3-eksen pusula
Fitnes ve dış mekan saatlerimizin en iyi özelliklerini bir araya getirirsek, fenix 2, birden çok spor ile uğraşan atletler için idealdir. Koşsanız da, tırmansanız da, at binseniz de, yürüyüşe çıksanız da, pedal çevirseniz de, kaysanız da veya yüzseniz de, fenix 2 size ihtiyacınız olan her ortamda kolay erişim sağlayacaktır. 3 eksen pusula ve TracBack gibi özelliklerin izini süren yüksek duyarlılık gösteren GPS'ye kurtarma danışmanı ve VO2 max, Virtual Partner® gibi gelişmiş antrenman özelliklerinden dönüşebilir. Ve Akıllı Bildirim ile cesaretinizi test ederken bile temas halinde kalırsınız.
Gelişmiş Fitnes Metrikleri

Fenix 2, size şekliniz ve fitlik durumunuz hakkında bilgi vermek için tasarlanmıştır. İlki VO2 max estimatörüdür. Kalp ritim monitörü ile birlikte kullanıldığında, fenix 2, koşma hızınız, dakikadaki kalp atışlarınız ve kalp ritim çeşitliliğinizi de içeren dakikada tüketebileceğiniz maksimum oksijen hacmini tahmin etmek için veriyi ezer. Track, fitlik kazanımınızı görmek ve akranlarınızla karşılaştırmak için sizin VO2 max'ınızı değiştirir. Diğer fitnes metrikleri, sizin halihazırdaki VO2 max sayınıza dayanan ideal bitiş saatinizi tahmin eden Race Predictor ilaveli kurtarma kontrolü ve kurtarma zamanlayıcısı ile kurtarma danışmanını içermektedir.
İşleyen Dinamikler Özelliği

Fenix 2, birden çok metrikleri rapor ederek sizin işleyen şeklinizdeki Garmin çok yönlü işleyen saat dönütünü kapsar. HRM-Run monitor¹ ile kullanıldığında, fenix 2 ritminizi, dikey salınımınızı ve zemin temas saatinizi rapor eder. Bu metrikler, işleyen dinamikler olarak adlandırılır ve sizin işleyen ekonominizi etkilerler.
Yüzme Profili ve Kayak Modu

Fenix 2 yalnızca dış mekân fitnes için değildir; özel tasarımlarıyle yüzme ve kayma içinde kullanılabilir. Garmin Yüzme'den alınan fenix 2, mesafenizi, adımlarınızı, atım sayımınızı ve daha fazlasını izler. Size yalnızca fenix 2'ye yüzdüğünüz havuzun boyutunu söylemek ve çalışmanıza başlamak kalır. Kayak modu, parmak uçlarınıza hız, mesafe, dikey düşüş ve otomatik bir koşu sayıcı (kaldırma hattı için Oto durdurma ile) ve daha fazlasını sağlar. Ayrıca fenix 2'nizi, ANT+ vasıtasıyla, VIRBT için ve VIRB Elite aksiyon kamerası için eldiven dostu uzaktan kumanda olarak bile kullanabilirsiniz.
Yolunuzu sürün

Başka hiçbir navigatör GPS artı ABC (altimetre, barometre ve pusula)kol saati size birleşik antrenman işlevleri ve bizim önde gelen GPS teknolojimizi sunmaz. Fenix 2, uğrak noktalarına girip çıkmada bilgi verdiği kadar iz ve kapsamlı navigasyon özellikleri de sağlamaktadır. İçine yerleştirilmiş sensorlar, pozisyonlama, yükseltme ve hava durumu değişikliklerini sağlar. En sert dış mekân koşullarına dayanacak şekilde üretilmiştir ve ayrıca şık bir günlük kullanım sağlar.
Siz hareket ettikçe bir "ekmek kırıntısı izi" GPS yaratan iz günlüğü kaydeder. Ayrıca sizin, başla / bitir hattı, ders kontrol noktası veya kamp yeri, araç veya diğer ilgi noktaları gibi ara noktaları işaretlemenize olanak sağlar. Fenix 2 ile, rota yaratıp takip edebilirsiniz, 1000 ara noktaya kadar işaretleme yapabilirsiniz ve 10000 iz noktasına kadar kayıt edebilirsiniz.
BaseCamp kullanarak arkadaşlarınız ve ailenizle turlar planlayın ve maceralarınızı paylaşın. Fenix, kablosuz olarak iz, ara nokta, rota ve define avı gibi özellikleri diğer uyumlu Garmin cihazları veya akıllı telefonlar ile paylaşmak için ANT + ve Bluetooth özellikleri ile donatılmıştır.
 
Altimetre, Barometre ve Pusula

Fenix 2, ilgili gerçek zamanlı bilgi sağlamak için ABC sensorları ile donatılmıştır.Barometre hava basıncında kısa süreli eğilimleri göstererek hava değişiklikleri tahmin etmek için kullanılabiliyorken, yerleşik altimetre, doğru tırmanış ve iniş izlemek için yükseklik verileri sağlamaktadır.
3-eksenli elektronik pusula, hareket etseniz de etmeseniz de taşımanızı kolaylaştırır.
fenix 2, GPS alıcısını kullanarak ABC sensorları otomatik kalibre eder ve aynı zamanda otomatik olarak yere göre zamanı ayarlar. Son derece hassas sıcaklık okumak için, dış sıcaklık sensoru T bizim tempemiz ile eşleşmektedir.
Zorlu koşullara katlanmak için Tasarlandı

 
fenix 2 çizilmeye karşı kavisli bir mineral cam lens ile şoklara karşı hayatta kalmak için güçlü bir kaplama birleşimidir. Bir kırmızı LED arka aydınlatmalı ve sağlam poliüretan bileklik ile geniş bir LCD ekrana sahiptir. (Kanca ve döngü raptiye ile) bir alternatif kumaş bilek kayışı tüm bilek boyutlarını karşılamak için ayrıca bulunmaktadır ve böylece ağır bir ceket üstüne kayış ile Fenix ??2'yi bağlayabilirsiniz. fenix 2 su ritminden 5 ATM'ye (50 metre) ve (ayarlarına bağlı olarak) GPS modunda 50 saate kadar ve 5 haftaya kadar saat modunda pil ömrüne sahiptir. Temel saat fonksiyonları; alarmları, sesleri, titreşim uyarıları, zamanlayıcı, kronometre ve bir seferde birkaç kez zaman bölgelerini görüntüleme yeteneği ile dünya saati özelliklerini içermektedir.
 
Bağlı Kalın

Akıllı Bildirim size, iz sürüyor olsanız bile, saatiniz vasıtasıyla e-postaları, metinler ve uyarıları almanızı sağlar. fenix 2 iPhone ® 4s kablosuz sinyal alır veya daha sonra, diyelim ki size bir mesaj geldiğinde, onu okumak için ne zaman hazır olursanız kendi ekranında tam metni görüntüler.
¹ Kalp hızı monitörleri ve HRM-run, ayrı satılır.
² iPhone ® 4S ile uyumlu veya üstü. iPhone, ABD ve diğer ülkelerde kayıtlı Apple Inc ticari markasıdır.The Bluetooth® word mark and logos are registered trademarks owned by Bluetooth SIG, Inc.

 

Multispor Sporcular için tam Çıkan Eğitim İzle

 • Mesafe, hız ve kalp rate¹ Tracks 
 • Iyileşme süresi ve max VO2 tahmini hesaplar (kalp hızı monitor¹ ile kullanıldığında)
 • HRM-Run T monitor¹ ritim, zemin temas süresi ve dikey titreşim verilerini ekler
 • Canlı izleme ve paylaşım için Garmin Connect T ve BaseCamp T yüklenenler dahil Bağlı features²,
 • Yüksek hassasiyetli GPS konumlandırma, altimetre ve barometre ile 3-eksenli pusula
fenix2
 
Kutuda Ne Var?
 • Fenix'in 2 GPS 
 • Seçilen Opsiyona Göre Nabız Sensörü
 • Kumaş bilek kayışı 
 • USB şarj / veri kablosu
 • AC adaptörü
 • Hızlı başlangıç kılavuzu