Google Home - Google Asistan
Google Home - Google Asistan
Google Home - Google Asistan
Google Home - Google Asistan

Google Home - Google Asistan (018970)

0,00
Marka : Google
İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : ₺1.573,08(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.389,97(KDV Dahil)
₺245,65 'den başlayan taksitlerle

 

 

GOOGLE HOME AKILLI ASİSTAN HOPARLÖR

 

 

 

 

Google, geliştirdiği hizmet ağını artık evlerimize de getiriyor. Google Play Filmler ve Müzik gibi pek çok platform başta olmak üzere, akıllı bir TVplatformu, Google farkı ile salonlarımıza giriyor.

Google Home, Amazon'un Alexa platformu gibi bir platform. Kullanıcılarına sesli komutlarla kullanabilecekleri, akıllı bir televizyon ve çok daha fazlasını sunuyor.

 

Google Home neler yapabiliyor

Google Home, evinizdeki nesnelerin interneti ya da kablosuz bağlantı destekleyen diğer cihazlara bağlanabilen ve onları sesle yönetebileceğiniz bir ürün. Belki Google Asistan ve bulut desteği olan, akıllı bir hoparlör de diyebiliriz. Google Home, Android ve iOS cihazlarla beraber eşleşebiliyor ve onlardaki müzikleri çalabiliyor. Ayrıca evdeki diğer kablosuz hoparlörleri de çalıştırabiliyor. Diğer cihazlarla senkron müzik dinleyerek, deneyimi daha da artırabiliyorsunuz.

Nest Thermostat, SmartThings, Philips ve IFTTT gibi markaların ürünleriyle beraber kullanılabilecek olan Google Home, Chromecast gibi bir ürünle beraber televizyonlarınızda da kullanılabilecek.

YouTube,  Google Music,  Spotify,  Pandora,  Tunein  ve  iHeart   Radio  gibi platformlara destek sunan  Google   Home,   desteğine de sahip olacak. 

Google Asistan  ile beraber sesli komutlarınızla kullanabileceğiniz  Google Home  ile beraber  Netflix'ten  film / dizi izleyebilir, diğer platformlardan da müzik dinleyebilir, uyumlu evdeki diğer cihazlarınızı da  Bluetoothüzerinden de yönetebilirsiniz.

Bunlar için tek gereken Google Home ve nesnelerin internetiyle beraber Google Home desteği olan diğer ürünler. Televizyona HDMI ile bağlanmayı unutun. Televizyonunuz da akıllı olacak ve Google Home'a kablosuz olarak bağlanacak. Televizyonunuzdaki içerikleri bile Google Home'dan aratacaksınız. Kısacası kablosuz yapay zeka!

 

16-10/04/google-home-2.jpg

Google Home, güçlü bir entegre ses sistemine de sahip!

Google arama motoruyla evinizde konuşun!

Şimdilik  Türkçe  desteği olmayan Google Home'da bizlere öneriler sunan gelişmiş bir sesli arama mekanizması da olacak. Örneğin Zootopia filminin şarkısını bilmiyorsunuz ama dinlemek istiyorsunuz. Belki de söyleyenin Shakira olduğunu hatırladınız ama hala şarkının adını hatırlamadınız. İşte o zaman "Play that Shakira song from Zootopia" dediğiniz zaman size önerileri sunabiliyor. Bu örnekleri daha da artırabilirsiniz.

Kısacası Google Home ile beraber, Google arama motoruyla evde kendi kendimize konuşur gibi istediklerimizi aratabileceğiz. 

Bilgiler :Shifdelete üzerinden alınmıştır

Benzer Ürünler