iRobot Roomba İ7 Robot Süpürge Gri Outlet
iRobot Roomba İ7 Robot Süpürge Gri Outlet
iRobot Roomba İ7 Robot Süpürge Gri Outlet
iRobot Roomba İ7 Robot Süpürge Gri Outlet
iRobot Roomba İ7 Robot Süpürge Gri Outlet
iRobot Roomba İ7 Robot Süpürge Gri Outlet
iRobot Roomba İ7 Robot Süpürge Gri Outlet
iRobot Roomba İ7 Robot Süpürge Gri Outlet
iRobot Roomba İ7 Robot Süpürge Gri Outlet
iRobot Roomba İ7 Robot Süpürge Gri Outlet
iRobot Roomba İ7 Robot Süpürge Gri Outlet
iRobot Roomba İ7 Robot Süpürge Gri Outlet

iRobot Roomba İ7 Robot Süpürge Gri Outlet (2095)

5,00
Marka : iRobot
İndirim Oranı : %49 İndirim
Fiyat : ₺9.799,97(KDV Dahil)
İndirimli : ₺4.999,00(KDV Dahil)
₺594,55 'den başlayan taksitlerle

TSE numunesi olarak test amacıyla gönderilmiştir.

Ürünler kullanılmamıştır.

2 yıl garantilidir.

 

TSE numunesi olarak test amacıyla gönderilmiştir.

Ürünler kullanılmamıştır.

2 yıl garantilidir.

 

En son teknoloji ile dizayn edilmiş iRobot Roomba® i7 robot süpürgeyle, çağdaş robotiğin zirvesi evinize geliyor. Imprint akıllı haritalama özelliğine sahip benzersiz iAdapt 3.0 navigasyon sistemi sayesinde, kendisini mükemmel bir şekilde yönlendirir ve her zaman en iyi temizleme tekniğini uygular. Böylece, Roomba i7, ne kadar büyük olursa olsun, evinizin bütün alanlarını temizleyebilir. İRobot markasının çığır açan dönüm noktası niteliğindeki robot süpürgesi i7, toz haznesini kendi kendine otomatik kir boşaltma sistemi ile temizler.

Gelişmiş Özellikler Roomba i7

 • Akıllı Imprint ™ haritalama özellikli iAdapt® 3.0 navigasyonu
 • Temizlenmiş alanın sınırsız büyüklüğü
 • Clean Base ™ temizleme istasyonunda toz haznesinin otomatik olarak boşaltılması(*opsiyonel aksesuarlar)
 • Premium AeroForce® üç adımlı temizleme sistemi
 • iRobot HOME uygulaması ile gelişmiş kontrol
 • Akıllı temizlik planlama

Özellikler:


 
 • Her türlü sert zemin ve halıyı temizler
 • Kablolara dolaşmayı engelleme sistemi
 • Kirlerin akustik ve optik olarak tespiti
 • Hazne dolu göstergesi
 • Yıkanabilir toz haznesi
 • Temizlik sırasında şarj olma
 • Li-Ion batarya

iRobot hikayesi

iRobot'un çıkış noktası, üç kurucusunun (Colin Angle, Helen Greiner ve Rodney Brooks) robotik sektörünün dünyayı ve dolayısıyla çalışma, öğrenme, tedavi ve hatta temizleme biçimimizi değiştireceğine olan inancıydı. Henüz ilk yılında, iRobot, NASA'nın uzay araştırmaları için Nasa ile iş birliği içinde tasarladığı bir robot olan Genghis'i tanıttı.

Imprint Haritalama sistemi ile iAdapt 3.0 navigasyonu

En gelişmiş iAdapt 3.0 navigasyonu, boyut sınırı olmaksızın evinizin tüm alanlarının mükemmel bir şekilde temizlenmesini sağlar. Roomba i7, engelleri, mobilya tiplerini tanıdığı ve buna göre en iyi temizleme yöntemini geliştirdiği bir navigasyon sistemine sahiptir. Smart Imprint haritalama sistemi sayesinde, Roomba her odayı tanıyacak ve böylece robotun ne zaman ve hangi odayı temizleyeceğini siz belirleyeceksiniz.

iRobot HOME mobil uygulamasıyla, nerde olursanız olun temizliği başlatabilirsiniz

Robotunuzu, örneğin iş yerinizden veya tatildeyken bir akıllı telefon veya tablet kullanarak rahatça kontrol edebilirsiniz. Sadece CLEAN düğmesine basın ve robotunuz çalışmaya başlasın.

İşlev:

Akıllı Imprint Haritalama

İlk olarak, Roomba i7 özenle gösterilen alanı dikkatle eşler. Harita uygulamaya kaydedildikten sonra, her odanın sınırlarını ayarlayabilir ve adlandırabilirsiniz. Böylece, robotunuzun her zaman temizlemesi gereken alan üzerinde mutlak kontrole sahip olursunuz. Robot 10 farklı harita kaydedebilir.

Temizliği planlama

Imprint teknolojisi sayesinde, her oda için ihtiyaçlarınıza göre bir temizlik programı belirleyebilirsiniz.

Çift temizlik

Roomba, tüm yüzeyleri iki kez temizler. Özellikle küçük çocuklu veya evcil hayvanlı evlerde daha kapsamlı temizlik yapmanın farkına tanık olacaksınız.

Bilgi:

Robot bakımı

Uygulama, çöp kutusunun boşaltılması gerektiğinde veya fırçaların veya robotun diğer bölümlerinin temizlenmesi gerektiği durumlarda sizi uyarır. Ayrıca, bu tür bir bakımın nasıl yapılacağına ilişkin talimatları da yine uygulamada bulabilirsiniz.

Yardım

Yardım bölümü, sık sorulan soruların cevaplarını, eğitim videolarını ve teknik destek irtibatlarını sağlar. Robot hakkında başlıca özellikler ve gelişmiş özellikler ile ilgili bilgileri içerir. Aynı zamanda resimli kullanıcı kılavuzu da içeren bir hızlı kullanım kılavuzu da içerir.

Uygulama Geçmişi

Akıllı uygulama, bireysel temizleme döngülerinin raporlarını saklar.

Premium AeroForce üç aşamalı temizleme sistemi

iRobot Roomba i7, hava akımını dönen fırçalar arasında dar bir aralığa konsantre eden patentli üç aşamalı AeroForce temizleme sistemi ile çalışır. Bu, havanın olağanüstü bir şekilde hızlanmasına neden olur ve yüksek verimli bir motorla birlikte, emiş gücü 10x kat artar*.

1. Döner yan fırça

Robotun yan fırçası, mobilyaların etrafındaki, duvarlardaki, oda köşelerindeki ve ulaşılması zor diğer tenha yerlerdeki boşlukları mükemmel bir şekilde temizler.

2. Karşılıklı dönen 2 AeroForce fırça

Benzer Ürünler
Etiketler
iRobot, iRobot Roomba, iRobot Roomba İ7, iRobot Roomba İ7 Robot, iRobot Roomba İ7 Robot Süpürge, iRobot Roomba İ7 Robot Süpürge Gri, iRobot Roomba İ7 Robot Süpürge Gri Outlet, iRobot Roomba İ7 Robot Süpürge Outlet, iRobot Roomba İ7 Robot Gri, iRobot Roomba İ7 Robot Gri Outlet, iRobot Roomba İ7 Robot Outlet, iRobot Roomba İ7 Süpürge, iRobot Roomba İ7 Süpürge Gri, iRobot Roomba İ7 Süpürge Gri Outlet, iRobot Roomba İ7 Süpürge Outlet, iRobot Roomba İ7 Gri, iRobot Roomba İ7 Gri Outlet, iRobot Roomba İ7 Outlet, iRobot Roomba Robot, iRobot Roomba Robot Süpürge, iRobot Roomba Robot Süpürge Gri, iRobot Roomba Robot Süpürge Gri Outlet, iRobot Roomba Robot Süpürge Outlet, iRobot Roomba Robot Gri, iRobot Roomba Robot Gri Outlet, iRobot Roomba Robot Outlet, iRobot Roomba Süpürge, iRobot Roomba Süpürge Gri, iRobot Roomba Süpürge Gri Outlet, iRobot Roomba Süpürge Outlet, iRobot Roomba Gri, iRobot Roomba Gri Outlet, iRobot Roomba Outlet, iRobot İ7, iRobot İ7 Robot, iRobot İ7 Robot Süpürge, iRobot İ7 Robot Süpürge Gri, iRobot İ7 Robot Süpürge Gri Outlet, iRobot İ7 Robot Süpürge Outlet, iRobot İ7 Robot Gri, iRobot İ7 Robot Gri Outlet, iRobot İ7 Robot Outlet, iRobot İ7 Süpürge, iRobot İ7 Süpürge Gri, iRobot İ7 Süpürge Gri Outlet, iRobot İ7 Süpürge Outlet, iRobot İ7 Gri, iRobot İ7 Gri Outlet, iRobot İ7 Outlet, iRobot Robot, iRobot Robot Süpürge, iRobot Robot Süpürge Gri, iRobot Robot Süpürge Gri Outlet, iRobot Robot Süpürge Outlet, iRobot Robot Gri, iRobot Robot Gri Outlet, iRobot Robot Outlet, iRobot Süpürge, iRobot Süpürge Gri, iRobot Süpürge Gri Outlet, iRobot Süpürge Outlet, iRobot Gri, iRobot Gri Outlet, iRobot Outlet, Roomba, Roomba İ7, Roomba İ7 Robot, Roomba İ7 Robot Süpürge, Roomba İ7 Robot Süpürge Gri, Roomba İ7 Robot Süpürge Gri Outlet, Roomba İ7 Robot Süpürge Outlet, Roomba İ7 Robot Gri, Roomba İ7 Robot Gri Outlet, Roomba İ7 Robot Outlet, Roomba İ7 Süpürge, Roomba İ7 Süpürge Gri, Roomba İ7 Süpürge Gri Outlet, Roomba İ7 Süpürge Outlet, Roomba İ7 Gri, Roomba İ7 Gri Outlet, Roomba İ7 Outlet, Roomba Robot, Roomba Robot Süpürge, Roomba Robot Süpürge Gri, Roomba Robot Süpürge Gri Outlet, Roomba Robot Süpürge Outlet, Roomba Robot Gri, Roomba Robot Gri Outlet, Roomba Robot Outlet, Roomba Süpürge, Roomba Süpürge Gri, Roomba Süpürge Gri Outlet, Roomba Süpürge Outlet, Roomba Gri, Roomba Gri Outlet, Roomba Outlet, İ7, İ7 Robot, İ7 Robot Süpürge, İ7 Robot Süpürge Gri, İ7 Robot Süpürge Gri Outlet, İ7 Robot Süpürge Outlet, İ7 Robot Gri, İ7 Robot Gri Outlet, İ7 Robot Outlet, İ7 Süpürge, İ7 Süpürge Gri, İ7 Süpürge Gri Outlet, İ7 Süpürge Outlet, İ7 Gri, İ7 Gri Outlet, İ7 Outlet, Robot, Robot Süpürge, Robot Süpürge Gri, Robot Süpürge Gri Outlet, Robot Süpürge Outlet, Robot Gri, Robot Gri Outlet, Robot Outlet, Süpürge, Süpürge Gri, Süpürge Gri Outlet, Süpürge Outlet, Gri, Gri Outlet, Outlet,