Jabra SPEAK 510 Wireless Bluetooth Speaker
Jabra SPEAK 510 Wireless Bluetooth Speaker
Jabra SPEAK 510 Wireless Bluetooth Speaker
Jabra SPEAK 510 Wireless Bluetooth Speaker
Jabra SPEAK 510 Wireless Bluetooth Speaker
Jabra SPEAK 510 Wireless Bluetooth Speaker

Jabra SPEAK 510 Wireless Bluetooth Speaker (1374)

0,00
Marka : Jabra
İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺2.734,40(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.339,86(KDV Dahil)
₺278,29 'den başlayan taksitlerle
DİLEDİĞİNİZ YERDEN DİLEDİĞİNİZ ZAMAN GÖRÜŞMEYE KATILINJabra, Bluetooth® ile geliştirilmiş eşsiz bir taşınabilir mikrofonlu hoparlör olan Jabra SpeakT 510 ile konferans aramalarını yeni bir seviyeye taşıyor. Nerede olursanız olun, her odayı gerçek anlamıyla bir konferans salonuna dönüştürebilir, işinize odaklanıp verimliliğinizi arttırabilirsiniz. 

  • Daha fazla hareket kabiliyeti ve özgürlük için PC ve her türlü Bluetooth etkin cihaza tak ve kullan bağlanabilirlik
  • Mükemmel entegrasyon için önde gelen Birleşik İletişim (UC) sistemleri ve VoIP kullanıcılarıyla tam uyumluluk
  • Görüşmeye katılan kullanıcılar nerede olurlarsa olsunlar, üstün ses kalitesi sayesinde her zaman net bir ses duyarlar ve doğal biçimde konuşabilirler
Tanıtım videosunu seyredin
Cihazın tanıtımını seyredin
Jabra SPEAK 510
Bluetooth® Class 1 ile kablosuz özgürlükClass 1'i destekleyen cihazlar için 100 metreye kadar konuşma mesafesi sayesinde PC, tablet bilgisayar ve Bluetooth etkin mobil telefon ve mikrofonlu kulaklıklara daha fazla hareket kabiliyeti sunan kablosuz bağlantı.
Bir tak ve kullan çözümüUSB kablonuzu takın veya Bluetooth® ile bağlanın; Jabra Speak 510 anında PC, tablet bilgisayar veya akıllı telefonunuza bağlansın. Hepsi bu kadar. Artık numarayı çevirebilir, her zaman ve her yerde görüşmeye katılabilirsiniz.
Birleşik İletişim (UC) ve VoIP kullanıcılarıyla tam uyumlulukÖnde gelen Birleşik İletişim (UC)/Yazılım Telefonu çözümleri ve her türlü Bluetooth etkin cep telefonu, akıllı telefon veya tablet bilgisayar ile arama kontrolü dâhil, mükemmel entegrasyon ile ideal kullanıcı deneyimi.
İnce ve kompakt tasarımSesli konferansta dilediğiniz an mükemmel çözüm; hızlı kurulum için entegre USB kablosu ve koruyucu seyahat çantası.
2012.03.22 Jabra01 2348
Olağanüstü ses kalitesi360 derecelik kapsama alanı için dâhilî çok yönlü mikrofon ve gelişmiş Dijital Sinyal İşleme (DSP) teknolojisiyle son derece net ses almanın ve eller serbest iletişimin keyfini sürün.