KOSIN Güvenli 140DB Ses Acil Güvenlik Alarmı

KOSIN Güvenli 140DB Ses Acil Güvenlik Alarmı (979323)

0,00
Marka : Kosın
İndirim Oranı : %64 İndirim
Fiyat : ₺550,00  + KDV
İndirimli : ₺199,00  + KDV
KDV Dahil : ₺234,82
₺27,93 'den başlayan taksitlerle
  • 140db Güvenli Ses Kişisel Alarmı: Acil durum alarmı, sizi 606,9 ft mesafelerde bile acil bir durumdan korumak için yüksek bir ses çıkarabilir. Ayrıca, sesler 50 dakika boyunca sürekli kulak delici alarm sürebilir.
  • Yüksek Güçlü: Bu Kişisel Alarm, uzun ömür için 3 AG13 / LR44 pil ile donatılmıştır! AG13 / LR44 piller, bu alarmın acı veren sesinin sırrıdır. Değiştirmeyi düşünmeniz gerekene kadar 365 güne kadar dayanırlar.
  • Çok Fonksiyonlu: LED ışıkları ile acil durum alarmları gece aydınlatması için uygulanabilir, öğrenciler, yaşlılar, çocuklar, kadınlar, gece çalışanları gibi her yaştan insana uygundur; Bunları ayrıca seyahat etmek, yürüyüş yapmak, kamp yapmak ve geceleri köpek gezdirmek için de kullanabilirsiniz.
  • Kompakt ve Kullanışlı: Güvenlik alarm anahtarlığı, kolay saklama ve taşıma için taşınabilir bir boyuta sahiptir; Kadın çantalarına, sırt çantalarına, okul çantalarına, kemer köprülerine, valizlere, anahtarlara, köpek kemerlerine vb. Takılabilir; Ve uçaktayken bile alabilirsin.
  • Ultra Dayanıklı ve Yüksek Kalite: Kosin Taşınabilir Kişisel Alarmı, üstün çevresel ve dayanıklı ABS plastik kullanır, düşmeye, ezilmeye ve gerilime ve yüksek sıcaklığa karşı direnç kullanır ve paslı, güzel ve dayanıklı olmayan bakır fiş en çok kırılmaz