Letsfit Akıllı Fitness Saati
Letsfit Akıllı Saat
Letsfit Akıllı Saat
Letsfit Akıllı Saat
Letsfit Akıllı Saat
Letsfit Akıllı Saat
Letsfit Akıllı Saat
Letsfit Akıllı Saat
Letsfit Akıllı Saat

Letsfit Akıllı Fitness Saati (356806)

0,00
Marka : Letsfit
İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺726,52(KDV Dahil)
İndirimli : ₺631,78(KDV Dahil)
₺111,66 'den başlayan taksitlerle
 • Beklentilerinizi aşın: 1. Spor verilerinizi canlı ve kolay anlaşılır bir şekilde görüntüleyerek sağlığınızı daha sezgisel bir şekilde anlamanıza olanak veren 3 inçlik geniş dokunmatik ekrana sahiptir.  IP68 su standart gereksinimlerini karşılar, bu Letsfit akıllı saat ayrıca yüzerken veya derecelendirmede çalışırken herhangi bir sıkıntıdan kaçınmanızı sağlar
 • Sağlığınızı koruyun ve izleyin: Letsfit etkinlik saatimiz, müzik kontrolü ve hatta Stres eğitimi gibi bir dizi yeni özellik içerir.  Sadece bir sağlık takipçisinden daha fazlası
 • Ekonomik ve İşlevsel: Çoğu geleneksel sağlık takipçisi gibi, Lestfit Smart Tracker da VeryFitPro uygulamamızla senkronize olurken adımlarınızı, yakılan kalorileri, spor kilometre süresini ve uyku kalitesi durumunu 24 saat izleyebilir.  Cihazınız ayrıca tam şarj başına 10 güne kadar pil ömrünün keyfini çıkarabilir.
 • Çağrı ve mesaj bildirimleri: Doğrudan cihazınıza SMS mesajları ve SNS bildirimleri alın ve okuyun (Facebook, twitter, WhatsApp, LinkedIn ve Instagram dahil).  hatta gelen telefon çağrılarını doğrudan bileğinizden kapatabilirsiniz
 • Akıllı Saat uyumluluğu : "VeryFitPro" için Android OS 4. 0 veya iOS 8. 0 ve üstü veya Bluetooth 4. 0 ve üstü gerekir, yalnızca akıllı telefonlar için uygundur.

  1232
  55646

  3

  4

  5

  Size uygun fitness

  1. Günlük hareketlerinizin bir kaydından daha fazlası, hareket halindeyken başarıları kontrol edin ve nerede olursa olsun formunuzu koruyun.

  2. Hedef hedeflerinizi tamamladığınızda size özel bir Başarı Madalyası alacaksınız.

  Sağlık Durumunuzu İzleyin

  1. Size gerçek zamanlı egzersiz verileri sağlayan ve uyku kalitenizi analiz edebilen bir akıllı saat.

  Yeni Nesil Egzersiz

  1. Sadece bir düğmeye basarak günlük veri dökümünüzü alın ve sağlığınızı daha iyi anlamak için haftalık birikmiş verilerinizi analiz edin.

  2. Sedanter hatırlatmalar aktif kalmanıza yardımcı olur ve nefes eğitim kurslarımız, odaklanmanıza ve stres seviyelerini düşük tutmanıza yardımcı olur.

Benzer Ürünler