Logitech G700s GAMING MOUSE

0,00
Marka : Logitech
* 60,90 TL 'den başlayan taksitlerle
Adet :
Tavsiye Et

LOGITECH G700s GAMING MOUSE

LOGITECH G700s


KABLO ÜZERİNDEN VERİ TRANSFERİ


Şarj işlemi oyununuzu bölmez


Şarj zamanı geldiğinde oyuna ara vermeniz gerekmez. G700s oyun sırasında standart Micro-USB kablosuyla şarj olur. Şarj etmek için standart Micro-USB kablosuyla kablosuz bağlantıdan kolayca kablo üzerinden veri transferi bağlantısına geçmeniz yeterlidir. Standart AA NiMH piller, siz oyununuza devam ederken şarj edilir.

13 ADET PROGRAMLANABİLİR TUŞ


Emrinizde


Varsayılan yapılandırmayla kutudan çıkarır çıkarmaz harika sonuçlar elde edin. Ya da genellikle menü derinliklerine inmeyi gerektiren eylemler için tek tuşla tetikleme işlemleri ayarlayın. Bas konuş iletişim artık daha kolay ve daha yakın. Sniper nişan alma işlemi için geçici olarak DPI ayarını düşürün. İsteğe bağlı Logitech Gaming Software (LGS) ile, 13 programlanabilir tuştan istediğinize herhangi bir oyun komutunu veya çok komutlu bir makroyu yeniden atayın.*

Hem kablolu hem kablosuz olarak tutarlı rapor hızı


Düşünce ve eylem bir arada


Her komutunuzun mümkün olan en kısa sürede yürütüldüğünden emin olabilirsiniz. G700s, ister 2.4 GHz kablosuz bağlantı ister USB bağlantısı üzerinden hiç gecikme olmadan 1 ms'lik rapor hızı sağlar. Standart bir USB mouse'dan 8 kata kadar daha hızlı olan G700s, hareketlerinizi sizin yapma hızınızdan daha çabuk yakalar.

OYUN İÇİNDE HASSASİYET DEĞİŞTİRME


 

Anında hazır olun

 

Oyunun her anında doğru hareketleri yapın. G700s birden çok DPI ayarı sunar. 

 
Şunları yapabilirsiniz:


Ekrandaki seçenekleri hızlıca belirlemek için ayarlar arasında gezinebilirsiniz.
Oyun haritasını tarayabilirsiniz (8200 DPI'a kadar).
Piksel hassasiyetinde nişan hedeflemesine inebilirsiniz.
Üniteleri seçmek için kullanımı kolay olacak şekilde yerleştirilmiş, ayrı tuşlar kullanabilirsiniz (200 DPI).

 

ÇİFT MODLU KAYDIRMA TEKERLEĞİ


Ödünsüz hassasiyet ve hız


Çoğu mouse kaydırma tekerleğinin aksine G700s, yüksek hızlı, çift modlu kaydırma özelliğini içerir. Oyun sırasında, tıklamalar arası geçiş duyarlılığıyla menü seçeneklerini hızlı ve doğru şekilde seçin. Ya da serbest dönüşlü yüksek hızlı kaydırma tekerleğini hızlıca döndürerek Web sayfalarında süratle gezinin.

{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
{kelimeuret},