Microsoft Band 2
Microsoft Band 2
Microsoft Band 2
Microsoft Band 2
Microsoft Band 2

Microsoft Band 2 (420)

0,00
İndirim Oranı : %73 İndirim
Fiyat : ₺3.612,94(KDV Dahil)
İndirimli : ₺975,37(KDV Dahil)
₺116,00 'den başlayan taksitlerle
Microsoft Band 2
 
 
 

Sağlıklı yaşamak ve daha başarmak

Microsoft Band Eğer kalp atış hızınızı, egzersiz, kalori yakmak, ve uyku kalitesini izlemenize yardımcı olur ve bir GPS, UV monitör, barometre, ve daha fazlasını içeren on bir sensör, özellikleri alerts.1 e-posta, metin ve takvim ile bağlı tutar.  Microsoft Health anlayışlar ile hedeflerinize ulaşmak böylece onlar verileri izlemek.

Canlı sağlıklı

Sağlıklı yaşam, Microsoft Band ile daha kolaydır.  Sürekli optik kalp hızı monitörü ile, grup kalp hızı, adımları, merdiven tırmandı, kalori yakmak, egzersiz ve uyku kalitesini izler.  Kilonuzu izleyin ve zamanla grup verileri ile karşılaştırmak ve eyleme anlayışlar ve Microsoft Sağlık telefon uygulaması ve web pano yararlı spor bilgi alabilirsiniz.

Fit olmak

Çalışan, bisiklet, golf, ya da çalışma dışarı olsun özel takibi ile fitness hedeflerinize ulaşmak.  Microsoft Bant GPS haritalama ve popüler egzersizler için en izlemek istediğiniz verileri ile kapalı bulunuyor. Egzersiz bandı üzerinde sağ ister ile Gold'un Spor Salonu, Şekil gibi profesyoneller tarafından tasarlanan Güdümlü Egzersizler ve Erkekler Fitness fazla çeşitli sağlamak.

Üretken olun

Sağ bileğinize sizin için en önemli bildirimleri ile bir bakışta bağlı kalın.  E-posta önizleme, takvim uyarıları görmek ve kolayca aramaları, kısa mesajları ve sosyal güncellemeleri kontrol edebilirsiniz. Kişisel hatırlatmalar organize kalın sesli Cortana.3 kullanarak ayarlayabilirsiniz

Gelişmiş teknoloji

Microsoft, Band ve Microsoft Sağlığı ile sağlık hedeflerinize ulaşın.  Senin bandında kavisli ekran onun onbir gelişmiş sensörler egzersiz, uyku ve günlük aktiviteyi takip ederken giymek için rahat yapar.  Parlak renkli ekran güneş ışığı altında görmek kolaydır.  Microsoft Health Teknoloji size verilere dayalı eyleme anlayışlar verir.

Kendini boyutu

Microsoft Band üç farklı boyutta geliyor ve rahat çoğu bilek sığdırabilirsiniz.  Optimum performans ve konfor için, Microsoft Band doğru uyan emin olmak önemlidir.

Golf deneyimi

Microsoft Band ve TaylorMade ile golf oyunu izleyin.  Sizin vuruş, adımları, kalp hızı ve kalori yakmak izler iken sizin bant yeşil ön, orta ve arka mesafeyi sağlar.

Çapraz platform uyumluluğu

Bir Windows Phone, Android, iPhone veya var mı?  Hiçbir ter.  Microsoft Band olursa olsun ne kendi telefon harika olacak şekilde tasarlanmıştır.

Microsoft Sağlığı

Sağlıklı yaşam hedefleri belirlemek ve daha sağlıklı yaşamak için eyleme anlayışlar olsun.  Microsoft Sağlık bulut gücü size eyleme, kişiselleştirilmiş anlayışlar vererek daha sağlıklı yaşamak ve daha ulaşmak için güçlendirici ile fitness verilerini birleştiriyor.  Tam renkli veri analiz uygun telefon uygulaması veya sağlam bir web pano anlaşılabilir grafikler ve çizelgeler kolayca-.

1 Microsoft Sağlık uygulaması gerekli;  yalnızca İngilizce.  Windows Phone 8.1 güncellemesi, iOS 7.1 veya üstü ve Android Bluetooth ile 4,3-5,0 telefonları ile çalışır.

Windows Phone 8.1 güncellemesi ile sadece 2 Cortana.

3 Anında hızlı tepki iPhone ile çalışmaz.

Windows Phone 8.1 güncellemesi ile 4 İşleri, iPhone 4S, 5, 5C, 5S, 6, Bluetooth ile 6 Plus, iOS 8.1.2 ve Android 4,3-5 telefonları.  Android Google Inc iPhone ticari markasıdır Apple Inc.'nin ticari markasıdır

5 Pil sınırlı sayıda şarj edilebilir ve değiştirilemez. Microsoft.com/band/battery~~dobj bakınız.

2015 TaylorMade Golf Company, Inc. Tüm Hakları Saklıdır.  TaylorMade, adidasGolf ve Ashworth Taylor Made Golf Company, Inc., Adidas Group waterresistance kısmının markalar.

Benzer Ürünler