MUSE S: The Brain Sensing Headband
MUSE S: The Brain Sensing Headband
MUSE S: The Brain Sensing Headband
MUSE S: The Brain Sensing Headband
MUSE S: The Brain Sensing Headband
MUSE S: The Brain Sensing Headband
MUSE S: The Brain Sensing Headband
MUSE S: The Brain Sensing Headband

MUSE S: The Brain Sensing Headband (16372)

0,00
Marka : Muse
İndirim Oranı : %26 İndirim
Fiyat : ₺10.890,36(KDV Dahil)
İndirimli : ₺8.107,27(KDV Dahil)
₺964,22 'den başlayan taksitlerle
 • MUSE KİŞİSEL MEDİTASYON ASİSTANINIZ: Muse, tahmininizi uygulamanızdan çıkararak ve dikkatinizin dağılmış olduğunu fark etmenize ve sizi odaklanmış ve sakin bir duruma geri yönlendirmenize yardımcı olacak gerçek zamanlı geri bildirim sağlayarak meditasyonu kolaylaştırır.
 • MINDFUL MORNINGS VE RESTFUL GECELER: Gününüze değişmez bir odakla başladığınızı ve keyifli, onarıcı bir uyku ile bitirdiğinizi hayal edin. Uzatılmış 10 saatlik pil ömrü, kullanıcıların Go-to Sleep-Journeys ile gündüz kullanımdan yatmadan hazırlığa sorunsuz bir şekilde geçmesini sağlar.
 • UYKU DESTEĞİ İLE YÖNLENDİRİLMİŞ MEDİTASYON: Muse S, güçlü geri bildirimi ve yatıştırıcı sesli rehberliği, rahatlamanıza ve zihninizi dikkatinizi dağıtan ve uyanık tutan meşgul düşüncelerden uzak tutmanıza yardımcı olan duyarlı meditasyonlarla birleştirir.
 • UYKU YOLCULUKLARI: Beyin aktivitenizi, kalp atış hızınızı, nefes alışkanlıklarınızı ve vücut hareketinizi gerçek zamanlı olarak izleyen ve yanıtlayan sürükleyici meditasyon tabanlı yolculuklarla meşgul zihninizi kapatmanıza ve sizi huzurlu bir uykuya yönlendirmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
 • YUMUŞAK KONFOR-FIT KAFA: Her zaman, her yerde kullanım için rahat, yumuşak, nefes alabilen streç kumaştan üretilmiştir; ama geceleri giymek için özel olarak üretilmiştir. Ayrıca gelişmiş sinyal kalitesi ve daha çeşitli kafa boyutlarına ayarlanabilir uyum sunar.
 • SEYAHAT DOSTU: Kolay seyahat ve taşınabilirlik için hafif, kompakt. Çantanızda, sırt çantanızda, gece çantanızda veya taşıma çantanızda güzelce katlanır ve paketlenir, böylece seyahat ederken ve evden uzakta uyku bozukluklarını en aza indirebilirsiniz.
 • KULLANIMI KOLAY: Kafa bandınızı ve Bluetooth çiftinizi cihazınıza özel olarak takın, en sevdiğiniz kulaklıkları veya kulak içi kulaklıkları bağlayın, Muse uygulamasını açın, yolculuğunuzu başlatın ve gözlerinizi kapatın. Muse S oturumunuzu izler, böylece ilerlemenizi takip edebilir ve ölçebilirsiniz.
 • İOS ve ANDROID İLE UYUMLU: Ücretsiz ve abonelik içeriği için Muse uygulamasını indirin (Apple iPhone, iPad ve iPod için iOS 11 ve Samsung Galaxy ve daha fazla cihaz için Android 5 ve üstü ile uyumlu - NOT: Huawei cihazları desteklenmez)
 • METRİK: Muse S, Muse 2 gibi Zihin, Kalp, Nefes ve Beden aktivitenizi izler, aynı zamanda uykuya dalmadan önce meditasyon ve rehberlik talimatına gerçek zamanlı olarak nasıl tepki verdiğinizi takip eden Go-To-Sleep Journey deneyimlerine sahiptir.

 

 

Muse S: ​​Beyin Algılama Kafa Bandı

Muse S: ​​Beyin Algılama Kafa Bandı

Bu rahat, nefes alabilen çoklu sensör meditasyon kulaklığı, beyin aktiviteniz, kalp atış hızınız, nefes alma düzenleri ve vücut hareketleri hakkında gerçek zamanlı geri bildirim sağlar. Gününüze değişmez bir odakla başladığınızı ve derinden onarıcı uyku ile bitirdiğinizi hayal edin - en iyi sürümünüz için mükemmel kombinasyon.

Dünyaca ünlü meditasyon eğitmen kadromuz ve yeni uyarlanabilir Go-To Sleep Journs ile Muse S, meşgul zihninizi nasıl kapatacağınızı ve dünyanın gece gündüz erimesini nasıl öğreneceğinizi öğrenmenize yardımcı olur.

Muse S

Biofeedback Geliştirilmiş Meditasyon

Meditasyon sırasında zihninizi, kalbinizi, vücudunuzu ve nefesinizi (daha fazla bilgi için aşağıya bakın) izleme yeteneğinde orijinal Muse & Muse 2 kafa bantlarıyla aynı ödüllü geri bildirim teknolojisine sahip olan Muse S, uyumanıza yardımcı olabilir. Duyarlı Go-to-Sleep Yolculukları ve Uyku Ses Manzaraları.

Muse S, meditasyon uygulamanızla ilgili gerçek zamanlı geri bildirim sağlamak ve bölgedeki zamanınızı bilmenize yardımcı olmak için beyin aktivitenizi, kalp atış hızınızı, nefesinizi ve vücut hareketinizi ölçer.

Her meditasyondan sonra, zaman zaman nasıl yaptığınıza dair tam bir rapor alacaksınız.

Bu yumuşak, streç kumaş kılavuzlu meditasyon kafa bandı, günün her saatinde, özellikle gece boyunca, 10 saat sürekli kullanım ile rahatça giyilebilir. İOS ve Android'de çalışan önde gelen akıllı telefonlar ve cihazlarla uyumludur.

Zihin Meditasyonu

 • Zihinsel aktiviteniz hakkında gerçek zamanlı beyin aktivitesi (EEG) geribildirimi size odaklanma sanatını öğretir

Kalp Meditasyonu

 • Kalp atışı geribildirimi (PPG + Nabız Oksimetresi) performansı optimize etmenize ve öz düzenlemeyi geliştirmenize yardımcı olur

Vücut Meditasyonu

 • Hareket sensörleri (İvmeölçer) fiziksel rahatlamayı keşfetmenize yardımcı olur

Nefes Meditasyonu

 • Sakin olun ve stresle savaşmak için nefesinizi nasıl kullanacağınızı öğrenin (PPG + Jiroskop)

Özellikleri

Şimdiye Kadarki En Rahat Muse

Benzer Ürünler