PHILIPS MARATHON XB 9125 TOZ TORBASIZ ELEK.SÜPÜRGE
PHILIPS MARATHON XB 9125 TOZ TORBASIZ ELEK.SÜPÜRGE
PHILIPS MARATHON XB 9125 TOZ TORBASIZ ELEK.SÜPÜRGE
PHILIPS MARATHON XB 9125 TOZ TORBASIZ ELEK.SÜPÜRGE
PHILIPS MARATHON XB 9125 TOZ TORBASIZ ELEK.SÜPÜRGE
PHILIPS MARATHON XB 9125 TOZ TORBASIZ ELEK.SÜPÜRGE
PHILIPS MARATHON XB 9125 TOZ TORBASIZ ELEK.SÜPÜRGE
PHILIPS MARATHON XB 9125 TOZ TORBASIZ ELEK.SÜPÜRGE
PHILIPS MARATHON XB 9125 TOZ TORBASIZ ELEK.SÜPÜRGE

PHILIPS MARATHON XB 9125 TOZ TORBASIZ ELEK.SÜPÜRGE (31180)

0,00
Marka : Philips
Fiyat : ₺7.500,00(KDV Dahil)

Philips Marathon Ultimate XB9125/07 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge gelişmiş PowerCyclone 10 teknolojisi ile şimdiye kadar dizayn edilmiş olan en güçlü emiş gücünü kullanıcılarına sunar. Makine güçlü dönme hareketi sayesinde hava akışını maksimum hıza çıkarmak için tasarlanır. Silindirik haznede depolanan yüksek seviyede hızlandırılmış hava akış teknolojisi, tozu havadan etkili bir şekilde ayırır ve tüm zeminlerde en iyi temizleme performansını sunar. Tüm bu özelliklere sahip torbasız elektrikli süpürge daha uzun süreli ve daha güçlü emiş gücü sağlar. Üründe yer alan TriActive Ultra başlık, hem ince hem de kalın tozları tek bir seferde ve tek harekette toplar. Başlık, sahip olduğu yüksek emiş gücü sayesinde her seferinde ve her türlü zemin üzerinde daha hızlı sonuçlar almanızı sağlar.

Yüksek Emiş Gücü ile Temizliğe Yer Açın

  • NanoClean teknolojisi ile donatılan elektrikli süpürge toz bulutu oluşumunu minimum düzeye indirerek evinizin ve yer döşemenizin temiz kalmasına yardımcı olur.
  • Allergy H13 filtre sistemi, alerjisi olanlar için evcil hayvan tüyleri, polen ve ev akarları dahil olmak üzere ince toz parçacıklarını %99,9'a varan yüksek bir oranda yakalar.
  • Ürün, kontrollü boşaltma sağlayan, ekstra ergonomik ve güvenli toz haznesine sahip. Hazne temizlenirken toz, etrafa saçılmaz.
  • 75 dB’lik ses aralığı, kalabalık apartmanlarda yaşayan kullanıcılara kolaylık sunar.

Kullanıcı Dostu Üstün Teknik Özellikler

Giriş Gücü: 650W

Ses Seviyesi: 75 dB

HEPA Filtre: Var

Dahili aksesuarlar: Aralık temizleme aparatı, 2'si 1 arada fırça/küçük başlık

Philips: Odağına İnsanı Yerleştiren Marka

Dünya çapında üne ve tanınırlığa sahip olan marka, aydınlatmadan sağlık hizmetine ve küçük ev aletlerine kadar geniş bir yelpazede ürünler sunar. Marka kuruluşundan bu yana geçen 120 yılda ürün gamını ve kalitesini geliştirmeye devam eder.


Gelişmiş teknolojiler ile zenginleştirilen Philips Marathon Ultimate XB9125/07, yüksek performansıyla öne çıkan bir elektrikli süpürgedir. Her türlü zemin için tasarlanan bu ürün, yaşam alanlarınızda temizliğe yardımcı olur. Üst düzey torbasız teknolojisi ile dikkat çeker. Siyah rengin gold detaylar ile buluştuğu eşsiz tasarımı göz doldurur. Philips Marathon Ultimate XB9125/07 toz torbasız elektrikli süpürge, 75 dB ses seviyesine sahiptir. Dahili aksesuarları ile pratik temizliği mümkün kılan toz torbasız bu model, Philips kalitesi eşliğinde sizlerle buluşur.

XB9125/07 Elektrikli Süpürge Özellikleri

Kullanıcı dostu özellikleri ile beğeni kazanan Philips XB9125/07 Marathon Ultimate toz torbasız elektrikli süpürge, alanında uzman mühendisler tarafından titizlikle tasarlanır. XB9125 07 modeli, üstün özellikleriyle Ultimate serisinde öne çıkmayı başarır. Güçlü dönme hareketi, hava akışını maksimum hıza çıkarır. Maksimum hıza ulaşan hava akışı, silindirik haznede depolanır. Bu sayede, tozu havadan kolayca ayırır. Tozların havada dağılmasını engelleyerek, her yüzeyde en iyi temizleme performansını sergiler. Philips XB9125/07 Marathon Ultimate, uzun süreli ve güçlü emiş gücü sayesinde temizlik hakkında bilinen ezberleri bozar. Toz torbasız olma özelliği, sizleri toz torbası takıp çıkarma sorunundan kurtarır. Güvenli ve ergonomik toz haznesi, pratik bir deneyimi kaçınılmaz kılar. Philips XB9125/07 Marathon ile tüm zorlukları geride bırakabilir, kolay ve hızlı temizliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Hayatı Kolaylaştıran XB9125/07 Marathon Teknolojisi

Philips Marathon Ultimate XB9125/07 elektrikli süpürge, hayatı kolaylaştıran teknolojileri sizlerle buluşturur. Nano Clean teknolojisi ile toz bulutu oluşumunu minimuma düşürür. Tozların yanlara yapışmasını ve havalanmasını önleyerek, haznenin dibine düşmesini sağlar. Hazneyi boşaltmanız gerektiği zaman toz ve kirler sorunsuz bir şekilde dışarı çıkarılabilir. XB9125/07 Marathon Ultimate toz torbasız elektrikli süpürge Power Cyclone 10 teknolojisi ile de dikkat çeker. Bu teknoloji, güçlü emiş gücü sayesinde temizlik performansını maksimuma çıkarır. Silindirik haznede bulunan yüksek hızlandırılmış hava akışı ile tozu ve havayı etkili bir şekilde ayırır. Philips XB9125/07 Marathon Ultimate toz torbasiz süpürge yorumlarını incelediğinizde TriActive ultra başlık özelliğinin öne çıkarıldığı görülür. Her türlü zeminde tozu ve kiri yakalayan bu özel başlık, hızlı sonuçlar verir. İnce ve kalın tozları, tek geçişte her yönden toplamayı başarır. Philips Marathon Ultimate XB9125/07 en ucuz fiyat aralıkları ile yüksek teknolojileri gözler önüne serer.

Philips XB9125/07 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Philips Marathon Ultimate XB9125/07 fiyat aralıkları, kullanıcılar tarafından merak konusu olur. Üstün teknolojik özellikleri ile dikkat çeken bu model, uygun fiyat aralıklarıyla memnuniyet yaratabilir. Philips Marathon Ultimate XB9125/07 yorum ve değerlendirmelerine göz atarak kullanıcıların deneyimlerinden yararlanabilirsiniz. Yüksek emiş gücü ve sessiz çalışma özelliği ile hayatınızı kolaylaştıran bu ürün sayesinde temizlik işini kolayca halledebilirsiniz. Kampanya dönemlerini takip ederek Philips Marathon Ultimate XB9125/07 toz torbasız elektrikli süpürge en ucuz fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Yenilikçi elektrikli süpürge modelini Hepsiburada üzerinden satın alabilirsiniz.

XB9125/07 Modelinin Ses Düzeyi Nedir?

Bu modelin ses gücü seviyesi 77 dB olarak ölçülür. Ortalama bir ses seviyesine sahip olan ürün, beklentinizi karşılayabilir.

Marathon XB9125/07 Modelinin Dahili Aksesuarları Nelerdir?

Bu modele dahil olan aksesuarlar; TriActive ultra başlık, aralık temizleme aparatı, entegre fırça ve küçük başlıktır.

XB9125/07 Modelinde HEPA filtresi Bulunur mu?

Bu modelde HEPA filtresi mevcuttur. HEPA filtresi sayesinde toz ve akarlara karşı etkili koruma sağlanabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR