Pioneer FH-X731BT
Pioneer FH-X731BT
Pioneer FH-X731BT

Pioneer FH-X731BT (303613)

0,00
Marka : Pioneer
Fiyat : ₺2.532,41(KDV Dahil)
₺301,19 'den başlayan taksitlerle
 • Ahizesiz arama ve Ses Akışı

  Eller serbest arama, sanatçı, albüm ve şarkı arama, basit eşleştirme ve ses tanıma özellikli kablosuz ses akışı sayesinde Bluetooth ®  kablosuz teknolojisi araçta çok daha rahat bir hayat sağladı. Bluetooth'lu FH-X731BT, yeni Genişbant Konuşma Konuşma Serbest Profil 1.6 kullanılarak daha iyi çağrı kalitesi alımı da içerir . Frekansın bant genişliğini neredeyse ikiye katlar, çağrı kalitesini FM alımına benzer hale getirmeye yardımcı olur. 

  FH-X731BT, Çift Bluetooth ve "Konuk Modu" özelliğine sahiptir . Çift Bluetooth, iki telefonun, aradıklarında otomatik olarak bağlanmasına ve her iki telefondan da çağrı yapmak ve bunları dinlemek için izin verir.

  Misafir Modu, bir kullanıcının bir üçüncü mobil cihazı alıcıya anında ekleme ve değiştirme olanağı tanır. Misafir Modu, kullanıcıların çok uzun bir kayıt veya silme işlemi yapmadan cihazları kolayca eşleştirmelerine ve silmelerine olanak tanıdığı için, birden fazla sürücüye sahip bir aile aracı veya çoklu cihazlı bir sürücü için mükemmel bir özelliktir.

  Diğer özellikler arasında  akıllı telefonlarda müzik kitaplığına kablosuz olarak göz atma olanağı bulunur. Buna ek olarak, iPhone Bluetooth eşleştirme, kullanıcının iPhone'u FH-X731BT ile eşleştirmek için uygun bir USB kablosuyla bağlamasına izin verir; bu kadar basit. Bu özellik, etkin olan birden çok cihaz bulunduğu ve belirli bir cihazı aramaya ve bağlamaya çalıştıkları yerlerde mükemmeldir.

  Spotify ®  App Kontrolü

  IPhone'daki Spotify uygulamadan kontrol içerik ®  basıp Pioneer receivers.Play doğrudan Android T cihazları, duraklatma ve Pioneer kontrolleri kullanarak parça atlama ve birkaç düğme presleri ile kolayca hareket halindeyken çalma listeleri, albümleri ve radyo istasyonları göz atın.

  Daha İyi Bir Dinleme Deneyimi

  Pandora, önceden bildiğiniz müzikle karışmayı seveceğiniz yeni müzikler keşfetmenize yardımcı olmak için tasarlanmış kişiselleştirilmiş internet radyosudur. FH-X731BT ile, aracınızdaki Pandora deneyiminin üstün ses kalitesinden ve tam kontrolünden doğrudan alıcının dokunmatik ekranından yararlanabilirsiniz. Parça "başparmaklarını" ya da "başparmaklarını zorla" verebilir, daha sonra satın alabilmeniz için bir şarkıyı yer imi koyabilir, kişiselleştirilmiş radyo istasyonlarınızı kolayca değiştirebilir ve tam parça verilerini görebilirsiniz.

  Pandora için çizgi denetimi Apple iOS ile uyumludur. Ücretsiz Pandora Radio uygulamasını iPhone veya iPod Touch'a indirin ve CD-IU51 arabirim kablosuyla (ayrıca satılır) FH-X731BT'ye bağlayın ve müziğinizi bir sonraki seviyeye taşıyın.

  Daha fazla bilgi edinmek ve ücretsiz bir hesap için kaydolmak için şu adresi ziyaret edin:

  PANDORA

  Pioneer ARC Uygulaması

  Pioneer ARC App ile telsizinizi yepyeni bir şekilde yönetin. Ön ayarlar, ses seviyesi, hızlı ileri, geri izleme ve daha fazlasını içeren alıcınızdaki temel işlevleri kontrol edin. Müzik dosyalarına göz atın veya müzik uygulamalarına doğrudan uygulamadan erişin.

  Bağlantıyı Yeniden Düşünmek

  Uygulama Modu ile, uyumlu bir uygulamadaki içeriği, bağlı bir iPhone veya iPod Touch'tan alıcının ekranında dinleyebilir ve izleyebilirsiniz. Takip ileri veya geri gibi sınırlı kontroller alıcıdan yürütülebilir.

  Not: Tüm uygulamalar Uygulama Modu ile uyumlu olmayabilir ve Uygulama Modu, uygulama üzerinde sınırlı olsa da denetime izin verecektir.

  Partiyi Devam Et!

  MIXTRAX ® , müzik kitaplığınızın kesintisiz bir karışımını DJ'den esinlenmiş efektlerle tamamlayan yaratıcı bir Pioneer teknolojisi. Pioneer'in zengin DJ mirasından ve müzik tutkusundan yola çıkarak, MIXTRAX, arabadaki kişiler için benzersiz bir DJ infüzyonlu dinleme deneyimi sunuyor. MIXTRAX, müziği bir iPhone, iPod, USB cihazından veya belirli Android cihazlarından alır ve Pioneer alıcısında sanal bir DJ yaratarak ek geçişler ve efektlerle birlikte çalar.

  MIXTRAX, parçaların otomatik olarak remix'ini ekstra hızlı ve kolay hale getirir. USB uyumlu cihazınızı bağlayın ve parçaların birbirine kesintisiz karıştırma oyunda çeşitli rastgele ses efektleriyle birleştirildiğini dinleyin, böylece oluk tam olarak sallanmaya devam edecektir.

  MIXTRAX ayrıca dinamik bir dans kulübü benzeri aydınlatma efekti ile ruh halini arttıran kulüp tarzı aydınlatmaya sahiptir. MIXTRAX başladığında, ışıklar müziğin ritmine titreşmeye başlar ve ekstra bir eğlence katar. Ses basıncı seviyesinden veya alçak geçiren senkronizasyon modlarından birden fazla ışık ayarı desenleri arasından seçim yapın.

  Daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin:

  MIXTRAX

  IPOD ® / iPHONE için USB Doğrudan Kontrol

  Cihazınızda  saklanan müziğin keyfini çıkarmak için Yıldırım cihazları (ayrı olarak satılır) için 30-pinli cihazlar (ayrı olarak satılır) için isteğe bağlı CD-IU51 arabirim kablosu veya CD-IU52 arabirim kablosu kullanarak bir iPod veya iPhone'u FH-X731BT'ye bağlayın. Şarkı, sanatçı, zaman ve albüm bilgileri LCD ekranda görüntülenir. Link Play özelliği, içeriğinizi daha hızlı bulmanıza yardımcı olur ve sisteminizin kablolu USB bağlantısı, iPod'unuzu veya iPhone'unuzu şarj etmek için 1 amperlik akım sağlarken cihazdan doğrudan, net bir ses ile dijital sinyal aktarımı sağlar. 

  Buna ek olarak FH-X731BT, iPhone'unuzda bulunan sesli kontrol özelliğini kullanabilir. Bluetooth ile alıcıya bağlı bir iPhone'la ve alıcı ses "Bluetooth ses" veya "iPod" olarak ayarlıyken, ses seviyesi düğmesine basmanız yeterlidir, komut istemini bekleyin ve komutunuzu iPhone'unuzdaki gibi konuşun.

  Renklerinizi Özelleştirin

  İkili bölge renk aydınlatması , ekrandaki metnin rengini özelleştirebilmenize ve düğme aydınlatması için başka bir renk seçmenize olanak tanır; böylece kişiliğinizi doğrudan çizginizde ifade edebilirsiniz. Herhangi bir araçtaki aydınlatmaya uyacak şekilde sonsuz sayıda renk kombinasyonu için 210.000'den fazla renk mevcuttur. 

  10 seviyeli parlaklık kontrolü ekranınızın parlaklığını özelleştirmesine olanak tanır. Bu ayar, MIXTRAX ve aydınlatma ayarlarını istediğiniz gibi ayarlamanıza izin veren 10 seviyeli parlaklık ile yapılabilir. 

  Üstün ses kalitesi

  Geliştirilmiş ses işlevleriyle üstün araç içi ses performansının keyfini çıkarın. Sesli meraklıları ve meraklıları, en üst düzeyde ses performansı fikrini elde etmek için 3 yönlü Ağ Modu'ndan faydalanabilir. Zaman Ayarı, 13 Band EQ ve FLAC codec oynatımı *, hassas ses ve tanım için. 
  * USB sürücüsünde saklanan dosyalar için

  EKRAN
  • VA LCD (2-Hat)
  • 10-Seviye
  • 210.000 Renk, Çift Bölgeli
  BLUETOOTH
  • HFP 1.6
  • AVRCP 1,5