Plugable USB-C Triple Display Docking Station
Plugable USB-C Triple Display Docking Station
Plugable USB-C Triple Display Docking Station
Plugable USB-C Triple Display Docking Station
Plugable USB-C Triple Display Docking Station
Plugable USB-C Triple Display Docking Station

Plugable USB-C Triple Display Docking Station (010852)

0,00
Marka : Plugable
İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : ₺2.819,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.663,76(KDV Dahil)
₺470,77 'den başlayan taksitlerle

Charging Support/Power Delivery

Windows USB-C ve Thunderbolt 3 Sistemleri için Güç Verimli Şarj Ünitesiyle Plugable'ın Amiral Gemisi USB-C Üçlü Ekran Bağlantı İstasyonu

USB 3.1 Tip-C bağlantıda devrim yaratacak şekilde ayarlanmış. Türünün ilk cihazı olan Takılabilir USB-C Üçlü Ekran Bağlantı İstasyonu, bu yeni standardın esneklik ve ölçeklenebilirlik göz önünde bulundurularak neler yapabileceğini göstermek için tasarlanmıştır. 

Takılabilir UD-ULTCDL, en üst seviye UD-3900 yerleştirme istasyonumuzun denenmiş ve test edilmiş teknolojisini USB 3.1'in en heyecan verici yeni özelliklerinden ikisi ile birleştiriyor: Alternatif Modlar ve Güç Teslimatı desteği. Alternatif Modlar, USB olmayan bir veri ve protokollerin (yerel video gibi) bir USB-C kablosu üzerinden gönderilmesine izin verirken, Power Delivery geleneksel tescilli bir OEM şarj cihazına ihtiyaç duymadan desteklenen bir sistemi çalıştırmanızı ve şarj etmenizi sağlar.

Bu özelliklerin desteği, kullanılan sistemde de yerleşik olmalıdır, bu nedenle lütfen aşağıdaki bölümlerde bulunan önemli ek uyumluluk ayrıntılarına bakın .

Özellikler ve Performans

Tamamen uyumlu bir USB-C veya Thunderbolt 3 sistemine bağlandığında, UD-ULTCDL Windows 10 ve 8.1, macOS 10.13.3 ve önceki sürümleri ve ChromeOS'lu bazı sistemleri destekler. 

Özellikler

 • USB-C Alt Modu ile bir HDMI çıkışı, 4K'da 30Hz'e kadar ekranları destekler
 • DisplayLink ile bir HDMI çıkışı
 • DisplayLink ile bir DVI / VGA çıkışı
 • Ana bilgisayarınızı şarj etmek için docking istasyonunun arkasında bulunan Power Delivery işlevine sahip bir USB-C bağlantı noktası (tüm USB-C bilgisayarları USB-C bağlantı noktasıyla şarj edemez; aşağıdaki ek uyumluluk ayrıntılarına bakın)
 • USB-C çevre birimi bağlantısı için yerleştirme istasyonunun önündeki bir USB-C USB 3.0 bağlantı noktası
 • Dört USB 3.0 (A Tipi) bağlantı noktası
 • Bir Gigabit Ethernet bağlantı noktası
 • Kulaklık ve mikrofon jakları (TRS)

Performans

Dock'un ana HDMI bağlantı noktası, ana bilgisayar grafik işlemcisine (GPU) doğrudan bir boru hattına sahip olan (maksimum uyumluluk için dahili olarak HDMI'ye dönüştürülmüş) USB-C DisplayPort Alternatif Modunu kullanır ve bağlı monitör sisteme doğal olarak bağlanmış gibi çalışır. Sistemin GPU özelliklerinin kullanılan uygulama için yeterli olduğu varsayımıyla video ve fotoğraf düzenleme ve diğer kaynak yoğun görevler mümkündür. 

2. ve 3. grafik çıkışları (HDMI, DVI / VGA), görüntüyü oluşturmak için ana bilgisayar GPU'sunu ve CPU'sunu kullanan DisplayLink USB grafik teknolojisiyle güçlendirilmiştir. Bu çıktılar web / verimlilik yazılımı için önerilir; oyun veya HD video için önerilmez. 

Desteklenen Kararlar

Alt Mod çıkışı üzerinden maksimum çözünürlük, HDMI 1.4 teknik özelliklerinde belirtildiği gibi 3840x2160 @ 30Hz'dir (4Kp30). 2560x1600, 1920x1080 (1080p) ve daha düşük çözünürlükler 60Hz'de gösterilecektir. 

Ekrandaki DisplayLink çıkışlarının her biri 1920 × 1080 (1080p60) değerine kadar tek bir ekranı destekleyebilir. DisplayLink HDMI çıkışı, en fazla 2560 × 1440 @ 50hz (1440p50) destekler, ancak yalnızca tek bir DisplayLink bağlı HDMI ekranı kullanıldığında (Alt Mod HDMI çıkışı bağımsızdır ve bunu etkilemez).

Uyumluluk Detayları

En güncel sisteme özel uyumluluk ayrıntıları için lütfen sayfanın ilerisindeki "Teknik Özellikler" bölümüne bakın. 

USB 3.1 Tip-C Uyumluluğu Genel Bakış


USB-C, çok yönlülüğü olan yeni bir standarttır. Sonuç olarak, uyumluluk bilgisi karmaşıktır. Bazı USB-C sistemleri Alt Mode video çıkışını destekler, bazıları ise desteklemez. Bazıları USB-C PD üzerinden çalıştırılabilir ve şarj edilebilir, diğerleri değildir. 

Belirli sistem uyumluluğu ile ilgili bilgiler, dahili olarak daha fazla sistemi test ettiğimizden çevrimiçi olarak güncellenecek ve kullanıcılardan gelen uyumluluk raporlarını memnuniyetle karşılayacağız. 

Uyumlu Sistemler (Alt Mod, PD ve DisplayLink)

Halen Alt Modu, PD ve DisplayLink'i destekleyen en iyi sistem örneklerinden bazıları Dell XPS 13 "9350/9360/9370, Dell XPS 15 9550/9560, Dell Precision 5510/5520, HP Spectre x360 13" ("Kaby Gölü" "sürüm w / Thunderbolt 3), Lenovo Yoga 720 13" ve Yoga 920, Microsoft Surface Book 2. 

İşletim Sistemi ve Platform Detayları (Windows)

 • Windows kullanıcıları DisplayLink sürücülerini Plugable'dan indirebilir. Windows sürücüleri, Windows Update tarafından da yüklenebilir (mevcut İnternet bağlantısına sahip)
ÖNEMLİ: İşletim Sistemi ve Platform Detayları (Mac)
 • Lütfen yalnızca macOS 10.13.3 ve önceki sürümlerin desteklendiğini unutmayın . Mac sistemleri şu anda yalnızca "Genişletilmiş" / bağımsız masaüstlerini desteklemektedir; Ekran "yansıtma" desteklenmiyor. Mac sistemlerindeki performans, Windows sistemlerindeki performansa kıyasla, 2. ve 3. ekli ekranlarda (DisplayPort ++ bağlantı noktaları) daha düşük olacaktır.
İşletim Sistemi ve Platform Detayları (Chrome OS)
 • Chromebook'lar / Chrome OS şu anda desteklenmiyor, ancak bunun Chromebook platformu geliştikçe değişeceğini umuyoruz

Kısmen Uyumlu Sistemler (Alt Modu, PD ve / veya DisplayLink'i destekler, ancak hepsini

desteklemez) Alt Mod video çıkışını destekleyen birçok mevcut USB-C sistemi USB-C ile şarjı desteklemez. Bunun gibi sistemler dock'tan video çıkaracak, ancak yine de kendi OEM şarj cihazlarına ihtiyaç duyacaklar. Örneğin, Dell XPS 15 9550/9560 ve Precision 5510/7510, önyükleme sırasında bir Dell 130W güç adaptörü yerine 60W güç adaptörüne bağlıysa bir uyarı görüntüler. Bu sistemler hala şarj olabilir, ancak daha yavaş bir oranda. 

Bunun aksine, bazı USB-C telefonları ve tabletleri PD üzerinden şarj etmeyi kabul edebilirken, çoğu Alt Modu video çıkışını desteklemez. 

Thunderbolt 3 USB-C portları genellikle Alt Mod çıkışını ve DisplayLink işlevselliğini destekler, ancak bu portlarda Güç Teslimatı / şarjı desteği sisteme özgüdür.

Uyumlu Olmayan Sistemler 

UD-ULTCDL, USB 3.1 Tip-C ile sunulan yeni fonksiyonelliğe dayanır ve bu nedenle USB 3.0 / 2.0 Tip-A eski sistemlerle uyumlu değildir . 

USB-C bağlantı noktalarına sahip mevcut telefonların ve tabletlerin çoğu, Alternatif Mod video çıkışını desteklemiyor ve bazıları USB Güç Teslimini desteklemiyor. Bu teknolojilerle uyumluluğu onaylamak için cihazınızın belgelerine bakın veya cihaz üreticisine başvurun.

 • macOS 10.13.4
 • Lenovo Yoga 900 ve 910 uyumlu değil (910 videoyu ya da şarjı destekleyebilir ancak ikisini birden destekleyebilir)
 • Çoğu HP sistemi uyumlu değildir (şu anda en iyi bilinen uyumlu model için yukarıya bakın)
 • Razer sistemlerinin çoğu şu anda uyumlu değil
 • Çoğu Android telefon ve tablet şu anda Alt Mode video çıkışını desteklememektedir.
 • ASMedia USB 3.1 denetleyicileri Alternatif Mod videoyu desteklemez (genellikle masaüstlerinde ve AMD tabanlı dizüstü bilgisayarlarda ve bazı PC anakartlarında bulunur)
 • UD-ULTCDL'deki en son üretici yazılımı sürümüyle Chromebook Pixel 2015 uyumlu değildir
 • DisplayLink Ethernet, yarı çift yönlü bağlantıları ve jumbo çerçeveleri desteklemiyor

Güç ve Şarj

UD-ULTCDL güç kaynağı, USB Güç Teslimat standardı ile 60 watt'a kadar (20V, 3A) ana bilgisayar sistemlerini şarj edebilir. Yukarıda bahsedildiği gibi, USB-C üzerinden video çıkışını destekleyen bazı cihazlar USB-C üzerinden şarj olmaz. Bu sistemler için, sistem üreticinizden şarj etmeniz gerekecektir.  

Kutuda

Standlı takılabilir UD-ULTCDL bağlantı istasyonu, 1m USB-C - USB-C kablosu ile eMarker, DVI-VGA pasif bağlantı noktası adaptörü, 60W (20V, 3A) güç adaptörü (100V-240V), ABD güç fişi ile quide başlatmak

Benzer Ürünler
Etiketler
Plugable, Plugable USB-C, Plugable USB-C Triple, Plugable USB-C Triple Display, Plugable USB-C Triple Display Docking, Plugable USB-C Triple Display Docking Station, Plugable USB-C Triple Display Station, Plugable USB-C Triple Docking, Plugable USB-C Triple Docking Station, Plugable USB-C Triple Station, Plugable USB-C Display, Plugable USB-C Display Docking, Plugable USB-C Display Docking Station, Plugable USB-C Display Station, Plugable USB-C Docking, Plugable USB-C Docking Station, Plugable USB-C Station, Plugable Triple, Plugable Triple Display, Plugable Triple Display Docking, Plugable Triple Display Docking Station, Plugable Triple Display Station, Plugable Triple Docking, Plugable Triple Docking Station, Plugable Triple Station, Plugable Display, Plugable Display Docking, Plugable Display Docking Station, Plugable Display Station, Plugable Docking, Plugable Docking Station, Plugable Station, USB-C, USB-C Triple, USB-C Triple Display, USB-C Triple Display Docking, USB-C Triple Display Docking Station, USB-C Triple Display Station, USB-C Triple Docking, USB-C Triple Docking Station, USB-C Triple Station, USB-C Display, USB-C Display Docking, USB-C Display Docking Station, USB-C Display Station, USB-C Docking, USB-C Docking Station, USB-C Station, Triple, Triple Display, Triple Display Docking, Triple Display Docking Station, Triple Display Station, Triple Docking, Triple Docking Station, Triple Station, Display, Display Docking, Display Docking Station, Display Station, Docking, Docking Station, Station, Takılabilir UD-ULTCDL Üçlü Ekran Bağlantı İstasyonu Windows USB-C ve Thunderbolt 3 Sistemleri için Güç Verimli Şarj Ünitesiyle Plugable'ın Amiral Gemisi USB-C Üçlü Ekran Bağlantı İstasyonu USB 3.1 Tip-C bağlantıda devrim yaratacak şekilde ayarlanmış. Türünün ilk cihazı olan Takılabilir USB-C Üçlü Ekran Bağlantı İstasyonu, bu yeni standardın esneklik ve ölçeklenebilirlik göz önünde bulundurularak neler yapabileceğini göstermek için tasarlanmıştır. Takılabilir UD-ULTCDL, en üst seviye UD-3900 yerleştirme istasyonumuzun denenmiş ve test edilmiş teknolojisini USB 3.1'in en heyecan verici yeni özelliklerinden ikisi ile birleştiriyor: Alternatif Modlar ve Güç Teslimatı desteği. Alternatif Modlar, USB olmayan bir veri ve protokollerin (yerel video gibi) bir USB-C kablosu üzerinden gönderilmesine izin verirken, Power Delivery geleneksel tescilli bir OEM şarj cihazına ihtiyaç duymadan desteklenen bir sistemi çalıştırmanızı ve şarj etmenizi sağlar. Bu özelliklerin desteği, kullanılan sistemde de yerleşik olmalıdır, bu nedenle lütfen aşağıdaki bölümlerde bulunan önemli ek uyumluluk ayrıntılarına bakın . Özellikler ve Performans Tamamen uyumlu bir USB-C veya Thunderbolt 3 sistemine bağlandığında, UD-ULTCDL Windows 10 ve 8.1, macOS 10.13.3 ve önceki sürümleri ve ChromeOS'lu bazı sistemleri destekler. Özellikler USB-C Alt Modu ile bir HDMI çıkışı, 4K'da 30Hz'e kadar ekranları destekler DisplayLink ile bir HDMI çıkışı DisplayLink ile bir DVI / VGA çıkışı Ana bilgisayarınızı şarj etmek için docking istasyonunun arkasında bulunan Power Delivery işlevine sahip bir USB-C bağlantı noktası (tüm USB-C bilgisayarları USB-C bağlantı noktasıyla şarj edemez; aşağıdaki ek uyumluluk ayrıntılarına bakın) USB-C çevre birimi bağlantısı için yerleştirme istasyonunun önündeki bir USB-C USB 3.0 bağlantı noktası Dört USB 3.0 (A Tipi) bağlantı noktası Bir Gigabit Ethernet bağlantı noktası Kulaklık ve mikrofon jakları (TRS) Performans Dock'un ana HDMI bağlantı noktası, ana bilgisayar grafik işlemcisine (GPU) doğrudan bir boru hattına sahip olan (maksimum uyumluluk için dahili olarak HDMI'ye dönüştürülmüş) USB-C DisplayPort Alternatif Modunu kullanır ve bağlı monitör sisteme doğal olarak bağlanmış gibi çalışır. Sistemin GPU özelliklerinin kullanılan uygulama için yeterli olduğu varsayımıyla video ve fotoğraf düzenleme ve diğer kaynak yoğun görevler mümkündür. 2. ve 3. grafik çıkışları (HDMI, DVI / VGA), görüntüyü oluşturmak için ana bilgisayar GPU'sunu ve CPU'sunu kullanan DisplayLink USB grafik teknolojisiyle güçlendirilmiştir. Bu çıktılar web / verimlilik yazılımı için önerilir; oyun veya HD video için önerilmez. Desteklenen Kararlar Alt Mod çıkışı üzerinden maksimum çözünürlük, HDMI 1.4 teknik özelliklerinde belirtildiği gibi 3840x2160 @ 30Hz'dir (4Kp30). 2560x1600, 1920x1080 (1080p) ve daha düşük çözünürlükler 60Hz'de gösterilecektir. Ekrandaki DisplayLink çıkışlarının her biri 1920 × 1080 (1080p60) değerine kadar tek bir ekranı destekleyebilir. DisplayLink HDMI çıkışı, en fazla 2560 × 1440 @ 50hz (1440p50) destekler, ancak yalnızca tek bir DisplayLink bağlı HDMI ekranı kullanıldığında (Alt Mod HDMI çıkışı bağımsızdır ve bunu etkilemez). Uyumluluk Detayları En güncel sisteme özel uyumluluk ayrıntıları için lütfen sayfanın ilerisindeki "Teknik Özellikler" bölümüne bakın. USB 3.1 Tip-C Uyumluluğu Genel Bakış USB-C, çok yönlülüğü olan yeni bir standarttır. Sonuç olarak, uyumluluk bilgisi karmaşıktır. Bazı USB-C sistemleri Alt Mode video çıkışını destekler, bazıları ise desteklemez. Bazıları USB-C PD üzerinden çalıştırılabilir ve şarj edilebilir, diğerleri değildir. Belirli sistem uyumluluğu ile ilgili bilgiler, dahili olarak daha fazla sistemi test ettiğimizden çevrimiçi olarak güncellenecek ve kullanıcılardan gelen uyumluluk raporlarını memnuniyetle karşılayacağız. Uyumlu Sistemler (Alt Mod, PD ve DisplayLink) Halen Alt Modu, PD ve DisplayLink'i destekleyen en iyi sistem örneklerinden bazıları Dell XPS 13 "9350/9360/9370, Dell XPS 15 9550/9560, Dell Precision 5510/5520, HP Spectre x360 13" ("Kaby Gölü" "sürüm w / Thunderbolt 3), Lenovo Yoga 720 13" ve Yoga 920, Microsoft Surface Book 2. İşletim Sistemi ve Platform Detayları (Windows) Windows kullanıcıları DisplayLink sürücülerini Plugable'dan indirebilir. Windows sürücüleri, Windows Update tarafından da yüklenebilir (mevcut İnternet bağlantısına sahip) ÖNEMLİ: İşletim Sistemi ve Platform Detayları (Mac) Lütfen yalnızca macOS 10.13.3 ve önceki sürümlerin desteklendiğini unutmayın . Mac sistemleri şu anda yalnızca "Genişletilmiş" / bağımsız masaüstlerini desteklemektedir; Ekran "yansıtma" desteklenmiyor. Mac sistemlerindeki performans, Windows sistemlerindeki performansa kıyasla, 2. ve 3. ekli ekranlarda (DisplayPort ++ bağlantı noktaları) daha düşük olacaktır. İşletim Sistemi ve Platform Detayları (Chrome OS) Chromebook'lar / Chrome OS şu anda desteklenmiyor, ancak bunun Chromebook platformu geliştikçe değişeceğini umuyoruz Kısmen Uyumlu Sistemler (Alt Modu, PD ve / veya DisplayLink'i destekler, ancak hepsini desteklemez) Alt Mod video çıkışını destekleyen birçok mevcut USB-C sistemi USB-C ile şarjı desteklemez. Bunun gibi sistemler dock'tan video çıkaracak, ancak yine de kendi OEM şarj cihazlarına ihtiyaç duyacaklar. Örneğin, Dell XPS 15 9550/9560 ve Precision 5510/7510, önyükleme sırasında bir Dell 130W güç adaptörü yerine 60W güç adaptörüne bağlıysa bir uyarı görüntüler. Bu sistemler hala şarj olabilir, ancak daha yavaş bir oranda. Bunun aksine, bazı USB-C telefonları ve tabletleri PD üzerinden şarj etmeyi kabul edebilirken, çoğu Alt Modu video çıkışını desteklemez. Thunderbolt 3 USB-C portları genellikle Alt Mod çıkışını ve DisplayLink işlevselliğini destekler, ancak bu portlarda Güç Teslimatı / şarjı desteği sisteme özgüdür. Uyumlu Olmayan Sistemler UD-ULTCDL, USB 3.1 Tip-C ile sunulan yeni fonksiyonelliğe dayanır ve bu nedenle USB 3.0 / 2.0 Tip-A eski sistemlerle uyumlu değildir . USB-C bağlantı noktalarına sahip mevcut telefonların ve tabletlerin çoğu, Alternatif Mod video çıkışını desteklemiyor ve bazıları USB Güç Teslimini desteklemiyor. Bu teknolojilerle uyumluluğu onaylamak için cihazınızın belgelerine bakın veya cihaz üreticisine başvurun. macOS 10.13.4 Lenovo Yoga 900 ve 910 uyumlu değil (910 videoyu ya da şarjı destekleyebilir ancak ikisini birden destekleyebilir) Çoğu HP sistemi uyumlu değildir (şu anda en iyi bilinen uyumlu model için yukarıya bakın) Razer sistemlerinin çoğu şu anda uyumlu değil Çoğu Android telefon ve tablet şu anda Alt Mode video çıkışını desteklememektedir. ASMedia USB 3.1 denetleyicileri Alternatif Mod videoyu desteklemez (genellikle masaüstlerinde ve AMD tabanlı dizüstü bilgisayarlarda ve bazı PC anakartlarında bulunur) UD-ULTCDL'deki en son üretici yazılımı sürümüyle Chromebook Pixel 2015 uyumlu değildir DisplayLink Ethernet, yarı çift yönlü bağlantıları ve jumbo çerçeveleri desteklemiyor Güç ve Şarj UD-ULTCDL güç kaynağı, USB Güç Teslimat standardı ile 60 watt'a kadar (20V, 3A) ana bilgisayar sistemlerini şarj edebilir. Yukarıda bahsedildiği gibi, USB-C üzerinden video çıkışını destekleyen bazı cihazlar USB-C üzerinden şarj olmaz. Bu sistemler için, sistem üreticinizden şarj etmeniz gerekecektir. Kutuda Standlı takılabilir UD-ULTCDL bağlantı istasyonu, 1m USB-C - USB-C kablosu ile eMarker, DVI-VGA pasif bağlantı noktası adaptörü, 60W (20V, 3A) güç adaptörü (100V-240V), ABD güç fişi ile quide başlatmak,