Zoom H4N Taşınabilir Dijital Kaydedici
Zoom H4N Taşınabilir Dijital Kaydedici

Zoom H4N Taşınabilir Dijital Kaydedici (016163)

0,00
Marka : Zoom
İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : ₺4.430,46(KDV Dahil)
İndirimli : ₺3.507,45(KDV Dahil)
₺619,88 'den başlayan taksitlerle
Zoom H4N Taşınabilir Dijital Kaydedici
Orijinal, Kutulu, Bandrollü  Ürün

Ürün Açıklaması

Stil:   Taşınabilir Kaydedici

Herkes için dünya standartlarında kayıt

Profesyonel kayıt performansı bir sonraki seviyesini temsil eden, H4n üstün ses kalitesi sunar ve dramatik kullanıcı deneyimini geliştirir. Bugüne kadar Zoom'un en gelişmiş el kaydedici hiçbir uygulamayı önemli, hayret olacaktır.

Benzersiz X / Y mikrofon tasarımı mükemmel stereo görüntüleri yakalar

X onboard H4n en / Y stereo kapasitif mikrofon aynı eksen üzerinde sağ ve sol mikrofonlar ile düzenlenmiştir. Bu tasarım mikrofonlar daima hiçbir faz kayması ile mükemmel lokalizasyonu için ses kaynağından eşit uzaklıkta olmasını sağlar. Frekans tepkisi Kaydınızı boyunca üniform kalır. Sonuç doğal derinliğe ve doğru görüntüleme her zaman büyük stereo kayıt olduğunu.

IN FAZ ŞEMASI VE FAZ ÇIKIŞ

Mikrofonlar da ya 90 ° veya 120 ° değişken kayıt desenleri ayarlayın. Bizim eşsiz tasarımı herhangi bir kayıt durumda nihai yönlülük için 120 ° (geniş açı) stereo 90 ° (standart) her mikrofon kapsülü döndürmek sağlar.

MİKKE dönen ŞEMASI

Dört kanal iki neden daha iyi olduğunu

Herkes doğru mikrofonlama büyük bir kayıt yapmak için gerekli olduğunu bilir. H4n harici mikrofonlar ya da doğrudan girdi ya onun onboard mikrofon kullanarak aynı anda dört kanal üzerinde kaydetmenize olanak verir, sadece el kaydedici. Daha sonra mükemmel dengeli kayıtları için kanalları karıştırmak için kendi yerleşik mikser kullanabilirsiniz.Şimdi kayıtları her zamankinden daha zengin olabilir.

4-KANAL MODE OF SCREENSHOT

Ya da, bir canlı performans büyük bir kayıt almak için, aynı anda kolayca şimdiye kadar duyduğum en iyi biridir, bir canlı kayıt için karıştırma kurulu bir stereo miks kaydederken bir oda karışımı olsun H4N onboard mikrofon kullanın.

Ve medya ve film yapımcıları için, H4n onboard mikrofonlar atmosferik ses toplarken kolay bom, el veya lavaliers ile 24-bit / 48kHz "yüksek çözünürlüklü" ses kayıt yapar. H4n ayrıca Yayın Dalga Biçimi (BWF) böylece kaydedilen dosyalar zaman damgası bilgi taşırlar destekler. Hatta kayıt veya oynatma esnasında belirteçleri (işaret noktaları) ayarlayabilirsiniz.

Daha çok yönlülük için, H4n da bu klasik mikrofon kurulumu yararlanmasını sağlayan Mid-Side stereo dekoder özellikleri. H4n daha çok yönlülük için geleneksel stereo (L / R) sinyali içine orta ve yan kanalları dönüştürür. Sadece H4n üzerinde buldu.

Bu preamp hepsi

Eğer dünya standartlarında bir stüdyoda kaydedilen gibi H4N yeni mikrofonlar ve yeni, dijital kontrollü, yüksek kaliteli preamplifier ile birlikte dört kanallı kayıt yeteneği, öyle hassas ses ses olacak kılındığı. Ve bu yeni preamp size anında kayıt seviye ayarlamaları yapmak anlamına gelir. Tabii ki, bir otomatik seviye ayarı fonksiyonu da yerleşik olan durumun gerektirdiği gibi hızlı seviyeleri optimize etmek.

Yüksek çözünürlüklü, 24-bit / 96kHz lineer PCM kayıt

DVD kalitesini aşan ses çözümü için 24-bit / 96-kHz doğrusal PCM WAV dosyalarını kadar seçin. Ya da, daha küçük dosya boyutları ile maksimum kayıt süresi istendiğinde, web ya da e-posta dağıtımı için uygun daha küçük dosyaları üretmek için 48 kpbs aşağı 320 kbps MP3 formatlarını çeşitli seçin.

SD ve SDHC kartlar üzerinde dijital anılarınızı Güvenli

H4n kompakt SD veya 24-bit / 96kHz kayıt süresi 15 saat boyunca 32 GB'a kadar yüksek kapasiteli SDHC hafıza kartlarını kullanır. Ya da, 128 Kbps ile MP3 formatını kullanarak, tek kart üzerinde kayıt süresi boyunca 550 saat olsun.

KAYIT SÜRESİ TABLOSU

Bu müzik var.

Müzisyenler ve besteciler için, H4n ayrıca CD kalitesinde, 16-bit / 44.1kHz çözünürlükte kaydeden kullanıcı dostu, multi-track studio (MTR) 'dir. Gitar ya da bas takın ve yaratıcılığını ilham ve kayıt seansları sırasında ton mükemmellik bulmak için H4N klasik amfi modellerini kullanabilirsiniz.

MTR modu aynı anda 2-track kayıt ve 4-track oynatılmasını sağlar. Bu özellik sayesinde, kolaylıkla vokal ve enstrümanları dublaj şarkıları kroki olabilir. Düzeyi ve kaydırma yerleşik mikser her parça için ayrı ayrı ayarlanabilir ve hatta H4n bir mixdown hakkı yapabilirsiniz. Bandı ile üretim öncesi oturumları için mükemmel.

DÖRT PARÇALI MTR'ye OF SCREENSHOT

H4n kompresör, koro, gecikme ve yankı dahil olmak üzere 50 stüdyo kalitesinde DSP efektleri bir seçenek sunar. Onun tuner ve metronom ile birlikte bu onboard stüdyo etkileri, dost H4n çok müzisyen olun.

H4N en ibaresi antrenörü yeteneği sahayı korurken, 50 150 yüzde hızını değiştiren bir ayarlanabilir çalma özelliği ile kolay öğrenme yeni şarkılar yapar. Ya da onun merkezi merkezi görüntüleme ile kaydedilen ses bastırmak için özelliğini iptal kullanabilirsiniz. H4n oynatma hızını değiştirmeden perdesini değiştirmek sağlar çünkü, sen, kaynak malzemeyi seçmek merkez ses bastırmak ve bir vokal veya gitar parçayı kaydederken bir arka parça olarak kullanabilirsiniz.

Bu bir USB ses arabirimi bulunuyor

H4n ayrıca bir Mac veya PC ya doğrudan kayıt icar, bir USB ses arabirimi olarak işlev görür. Eğer üretmek ve sağ kutudan kayıt düzenlemeye başlayabilirsiniz böylece, favoriniz olan kayıt yazılımını veya Steinberg birlikte Cubase LE 4 kullanın.

Herkes sürprizleri sevmez, ama kayıt konum değil ise

Sen belirlenmiş bir seviyenin üzerinde ses algılandığında otomatik olarak kaydetmek için H4N ayarlayabilirsiniz. Bu tür bir konferans veya ders kayıt olduğu gibi önem boş bölümleri en aza indirirken herşeyi yakalamanızı sağlar. H4n sürekli olarak bellekte ses En son iki saniyede bir kayıt ayarlanabilir. Şimdi, aniden başlar bile, kaydetmek istediğiniz bir şey başlangıcını kaçırmayın edeceğiz.

OTO REKORU VE ŞEMASI

Bir gövde ile beyinleri çok

H4n taşıma sırasında gürültü azaltma dayanıklılığını artıran yeni bir kauçuk, darbelere dayanıklı bir kasaya sahiptir. Aydınlatmalı grafik ekran ile büyük, 1.9 inç LCD ekran, bir bakışta tüm izleme bilgilerini gösterir ve kolay birimin işlevlerini gezinmek için yapar. H4n bile kulaklık olmadan kayıtları kontrol izin dahili bir referans hoparlörü vardır.

Daha hızlı dosya transferi

H4n dosyaları mevcuttur yüksek oranda bilgisayarınıza transfer edilebilir, yani şimdi bir USB 2.0 Hi-Speed ??cihazdır. Sonra, kendi orijinal CD'leri oluşturabilirsiniz, düzenleme için kayıt yazılımı kullanmak myspace sayfasında kayıtları göndermek ya da e-posta yoluyla kayıtları göndermek ... olanaklar sınırsız.

Sebat modu 11 saate kadar pil ömrünü uzatır

Eğer maksimize gerektiren durumlarda, sürekli kayıt çalışma için etkili 16-bit / 44.1kHz doğrusal PCM formatında yaklaşık 11 saat sürekli kayıt icar, pil ömrünü iki katına dayanıklılık modunu seçebilirsiniz.

AKÜ YAŞAM ŞEMASI

Tam yüklü

A 1 GB SD kart, cam, mikrofon klibi adaptörü, AC adaptörü, USB kablosu, koruyucu kılıf ve Cubase LE kayıt yazılımı H4n dahil edilmiştir. Cam rüzgar gürültüsünü azaltmak için özellikle yararlıdır. Standart bir mikrofon standına ünitesini takarken mikrofon klibi adaptörü mükemmel çalışıyor, ya da yerleşik tripod standart bir kamera tripod ile monte kullanabilirsiniz.

DAHİL AKSESUARLAR SHOT

RC4 uzaktan git

İsteğe bağlı uzaktan kumanda (RC4) Eğer seviye ayarı ve giriş kaynağı anahtarlama kayıt, hızlı ileri / geri, durdur, kayıt başlatma, oyun da dahil olmak üzere fonksiyonları bir dizi erişim sağlar. Aynı zamanda, herhangi bir işleme gürültüyü önlemek için yararlıdır.

UZAKTAN OF SHOT

H4n sofistike Özet basit yapılmış. Olağanüstü çok yönlülük ile profesyonel kayıt yeteneğine ihtiyaç duyan herkes için, H4n size daha önce sadece dünyanın en iyi kayıt stüdyolarında bulunan netlik ve çözünürlükte her şeyi yakalamak için yeteneğini verecektir. Bunu size dünyanın neresinde olursanız olun, dünya çapında kayıtları yapmak ne kadar kolay olduğunu şaşıracaksınız.

  Özellikler:
 • Built-in X / Y stereo mikrofon kayıt ya 90 ° veya 120 °
 • Built-in ve harici mikrofon kullanılarak dört kanal eş zamanlı kayıt
 • Gelişmiş ses kalitesi için dijital kontrollü, yüksek kaliteli mikrofon preamp
 • Büyük 1.9-inç LCD ekran ve kolay kullanım için geliştirilmiş kullanıcı arabirimi
 • Bozulmamış kayıt için 24bit / 96kHz Doğrusal PCM kayıt
 • Artan kayıt süresi için MP3 kayıt
 • Dahili kayıtları kontrol etmek için referans hoparlör
 • Gelişmiş şasi koruma için dayanıklı kauçuk bedenini Şok
 • Yayın Dalga Biçimi (BWF) uyumlu zaman damgası ve iz işaretleyici
 • Kadar SD / SDHC medya Kayıtlar maksimum kayıt süresi için 32GB
 • Otomatik kayıt ve ön-kayıt özelliği bir an özledim asla
 • "Ifade eğitim" için Değişken hız çalma yeteneği
 • Stamina modu sürekli pil ömrü 10 saattir
 • Ek mikrofonlama olanakları için orta-yan matris kod çözücü onboard
 • Dahili montaj eklem tripod ve mikrofon standı montaj için
 • Daha hızlı dosya transferi için USB 2.0 portu
 • Fantom güç ile XLR girişleri herhangi bir mikrofon ile kayıt izin
 • Plug-in güç tipi dış mikrofonu destekler
 • Kayıt gitar ve bas için Hi-Z Girişler
 • Gitar ve bas amfi modelleme dahil onboard stüdyo etkileri,
 • USB ses arabirimi kapasitesi
 • Düşük kesme filtresi gürültüyü azaltmak için
 • Normalleştiren ve dosya bölme işlevleri
 • Mono mix fonksiyonu
 • Tuner ve metronom onboard
 • 1 GB SD kart, rüzgar ekran, mikrofon klibi adaptörünü, AC adaptörü, USB kablosu, koruyucu kılıf ve Cubase LE kayıt yazılımı içerir
 • Opsiyonel uzaktan kumanda (RC4) mevcuttur
90 POLAR DESEN  120 POLAR DESEN

90 ° (standart) 120 ° (geniş açı) stereo

 

Dahili Mikrofon Frekans Tepkisi

YANIT GRAFİK

H4n Handy Kaydedici Özellikler Bir Bakışta

H4n Handy Recorder profesyonel, taşınabilir kayıt son noktadır. Büyük 1.9-inç, arkadan aydınlatmalı ekran kayıt düzeylerini, dosya biçimi, geçen süre, dosya adı, kalan pil ömrü ve kayıt süresi bulunmaktadır. Kullanıldıkları zaman bu kadar düşük kesme filtresi, kompresör / sınırlayıcı ve fantom güç olarak isteğe bağlı özellikler de gösterilmiştir. LED'ler Stereo, 4-Kanal veya MTR modu gösterir.

Ulaştırma kontrolleri tek bir düğmeye kayıt, oynatma ve duraklatma, ileri ve geri düğmelerini içerir. Ayrıca, Kısa Kes / Parça Seç tuşları ile Klasör, Dosya, Hız veya Format seçimi gibi fonksiyonları üzerinde daha fazla kontrole sahip. Bu tuşlar Multi-Track Recorder modu ile parça seçicileri olarak çift.

SAĞ TARAFI GÖSTEREN çağrılarında İLE ÖN SHOT

H4n sağ tarafında, Jog Dial ve Menü Tuşu kolay navigasyon için bir araya konumlandırılmış. Menü ve bol özellikleri gezinmek için Jog Dial girmek için Menü tuşuna basın. Yukarı veya aşağı seviyeleri geçiş ve kauçuk kapıyı katlanarak SDHC kartını değiştirmek rekor seviye düğmelerini kullanın.

Çağrılarında SOL TARAFI GÖSTEREN İLE GERİ SHOT

H4n sol tarafı izleme ve oynatma için RC4 uzaktan kumanda, Telefon / Hat çıkışı için bir jack içerir. Oynatma Ses, USB 2.0 arabirimi, Power On ve tutun.

Depolama, düzenleme veya oynatma için bir PC veya Mac için dosyaları taşımak için USB 2.0 Hi-Speed ??Arayüz kullanın. Ve hatta bir USB arabirimi ve kayıt doğrudan favori dijital ses yazılımı veya verilen Cubase LE yazılımı olarak H4N kullanabilirsiniz.

Arka tarafında, plug-in güç tipi mikrofonlar için bir referans hoparlör, harici mikrofon girişi bulacaksınız ve bir tripod yuvası. Sebat Modu açmak için pil kapağını çıkarın. Ayrıca taşıma askısı vardır monte edilir. H4n alt üzerinde, kombinasyon XLR / Phone girişleri bulacaksınız ve AC güç girişi de burada yer almaktadır.

Bizim en sofistike kaydedici, H4n da hiç karşılaşabileceği en farklı kayıt durumlar için inanılmaz gezinmek kolay ve kurulum. Şimdi genellikle dünyanın en iyi kayıt stüdyolarında bulunan kalite ve hassas tür her sonik ayrıntıyı yakalayabilirsiniz.

 

Ürün Açıklaması

 
Kutuda

H4N video için yüksek kaliteli ses oluşturmak için gereken her şeyi ile geliyor.

 • SD kart (2GB)
 • Ön cam
 • MA2 mikrofon klibi adaptörü
 • AD-14 AC adaptör
 • USB kablosu
 • Cubase LE yazılım
 • Koruyucu kılıf
 • Kullanım kılavuzu

Zoom H4N Handy Kaydedici

Taşınabilir kayıt altın standart

Sağlam ve güvenilir H4n uzun bir konumda çalışan kameramanların bir favori olmuştur, ama aynı derecede canlı konser kaydı ve müzik üretimi için çok uygundur.

Bu bir taşınabilir paket yüksek kaliteli ses arayanlar için tercih saha kaydedici yapma, eşzamanlı ses kaydı, yerleşik bir X / Y stereo mikrofon, çift harici girişler ve kapsamlı çoklu efektler dört parça sunuyor.

 • Eşzamanlı kayıt Dört parça
 • 32GB'a kadar SD ve SDHC kartlarına doğrudan kayıtları
 • X / Y stereo mikrofon Yerleşik 90? ve 120? arasında ayarlanabilir
 • XLR / TRS kombo konnektörleri ile çift mikrofon / hat / enstrüman girişi
 • 24-bit / 96kHz zaman damgalı BWF uyumlu WAV ses veya MP3 formatlarını çeşitli
 • Pil ömrü 11 ??saate kadar sadece 2 adet AA alkalin veya NiMH şarj edilebilir pil gerektirir
 • Üçayak, mikrofon, klibin ve AC adaptör dahildir
 

Videonuz için Büyük ses

H4n herhangi bir standart tripod veya mikrofon standına bağlanabilir, ya da herhangi bir kameramanlar alan kiti için paha biçilmez bir ilave yaparak, kameraya doğrudan monte etmek Zoom'un isteğe bağlı Hot Shoe adaptörünü kullanabilirsiniz.

 

Mükemmel stereo İki yolları

X / Y ve MS (Mid-Side): H4n büyük sondaj stereo kayıt iki farklı yollar sağlar.

X / Y kayıt:

X / Y mikrofon Dahili eşleştirilmiş iki yönlü mikrofonlar sağlar. Iki açısı kolaylıkla daha geniş bir görüntü 120 derece sıkı bir şekilde odaklanmış Stereo görüntü için 90 derece arasında değiştirilebilir. X / Y yine bu tür konum video çekimleri ve canlı konserler gibi canlı stereo kayıt, her türlü için H4n ideal hale, netlik ve tanımlama ile merkezde ses kaynaklarını çekerken geniş bir alanı kapsayacak şekilde mükemmel bir yoldur.

Mid-Side kayıt:

Harici mikrofon kullanarak MS kaydı yapabilirsiniz, böylece H4n da onboard MS kod çözücü sağlar. Bu güçlü teknik filmi, video ve televizyon projeleri için özellikle yararlı kılan, mükemmel mono uyumluluğu korurken post prodüksiyonda stereo görüntü genişliğini ayarlamak için izin verir.

 
Benzer Ürünler