iRobot Roomba E5 Robot Süpürge
iRobot Roomba E5 Robot Süpürge
iRobot Roomba E5 Robot Süpürge
iRobot Roomba E5 Robot Süpürge
iRobot Roomba E5 Robot Süpürge
iRobot Roomba E5 Robot Süpürge
iRobot Roomba E5 Robot Süpürge
iRobot Roomba E5 Robot Süpürge
iRobot Roomba E5 Robot Süpürge
iRobot Roomba E5 Robot Süpürge
iRobot Roomba E5 Robot Süpürge

iRobot Roomba E5 Robot Süpürge (1939)

Fiyat : ₺4.999,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.799,00(KDV Dahil)

iRobot® Roomba® e5 - Her gün çaba harcamadan temizlik

 

 

 

 

Güçlü performans için 5X kat emiş gücü*

"AeroForce® 3 Aşamalı Temizleme Sistemi, daha derinlemesine temizlik için 5X hava gücü * kullanır. Dolaşmayan Çok Yüzeyli Fırçalar ve Güçlü Emiş motoru, zeminlerinizi detaylı temizlemeye yardımcı olmak için birlikte çalışır. İlk fırça, halılara ve zeminlere gömülü toz, kir ve saçı içeri çeker ve ikincisi emme kanalında birikintilerin temizlenmesini hızlandırır. Duvarlar boyunca saklanan kalıntılar, özel olarak tasarlanmış Kenar Süpürme Fırçası ile çekim yoluna süpürülür.

* Roomba® 600 Serisi AeroVac ™ Sistemi ile karşılaştırıldığında

Temizlik hakkında çok şey bilen çift kauçuk fırça

Benzersiz esnek kauçuk fırçalarımız, farklı zemin yüzeylerine sarılır ve zeminlerinizi iyice temizlemeye yardımcı olmak için ahşap ve halı ile yakın temas halinde kalır. Saçlarınız veya evcil hayvan tüyleri fırçaya dolanmadan, zeminlerinizi temizlemek tümüyle kolaylaşır.Kenar Süpürme Fırçası, kenarları ve köşeleri temizlemek için 27 derecelik bir açıyla özel olarak tasarlandığı için köşedeki kirleri rahatça zeminden temizler.

Akıllıca evinizde gezinir

iAdapt® haritalama sistemi, Roomba® e5'in evinizin farklı odalarına uyum sağlamak için saniyede 60'tan fazla karar vermesine ve karanlıkta bile zeminlerinizi iyice temizlemesine yardımcı olan bir dizi akıllı sensör kullanır. Yükseklik sensörleri, cihazın merdivenlerden veya diğer yüksek yerlerden düşmesini tamamen engeller. Otomatik Sanal Duvar, Roomba® robot süpürgenizin temiz olmasını istediğiniz odalarda ve istemediklerinizi de dışında tutan görünmez bir bariyer oluşturur.

Halı ve sert zeminlerdeki kalıntıları temizler

Otomatik Ayarlanan Temizleme Başlığı ve Çiftli Çoklu Yüzey Fırçalarını; farklı zemin yüzeyleriyle yakın temasta tutmak, halıları ve sert zeminleri etkili bir şekilde temizlemek için yüksekliğini otomatik olarak ayarlar.

Sizin için çalışan bir kir dedektifi

Roomba® robot süpürge , Dirt Detect ™ Teknolojisini kullanarak evinizin yoğun trafikli bölgelerindeki kiri temizler. Sensörler konsantre kir bölgelerini tanır ve bu alanlarda ekstra performans gösterir.

Yıkanabilir Toz Haznesi

Toz haznesinde kalan kiri veya kalıntıları yıkayın

Gördüğünüz ve göremediğiniz tüm kirleri temizlemek için

Yüksek Verimli Filtre, küf, polen, toz akarı, köpek ve kedi alerjenlerinin% 99'unu yakalayan özel bir malzemeden yapılmıştır

İstediğiniz yerden temizleyin veya Alexa ve Google Home'dan Roomba'nızı başlatmasını veya durdurmasını isteyin

iRobot HOME Uygulaması ile Wi-Fi® bağlantılı Roomba® robot süpürgenizdeki temizliği kontrol edin ve planlayın. Temizleme etkinliğini izleyebilir, temizleme geçmişini görüntüleyebilir ve bakım videolarını izleyebilirsiniz. Uygulama, ayrıca robotunuzu en son yazılımla günceller, bu nedenle her zaman yeni özelliklerle günceldir. Roomba e5, Alexa ve Google Home ile de uyumludur. Ev asistanınızdan Roomba'nızı başlatmasını, durdurmasını veya sabitlemesini isteyin.

25 yılı aşkın robot uzmanlığı ve sürekli yenilik

Robot süpürge kategorisinde öncü olan iRobot, 1990 yılında pratik robotları gerçeğe dönüştürmek vizyonuyla kuruldu. Bugün, Roomba robot süpürge ve Braava robot paspasları ailesi de dahil olmak üzere dünya çapında 20 milyondan fazla ev robotu sattık. Ancak teknolojimiz sadece robotlarla ilgili değil. Bu aynı zamanda sizinle de ilgili - her gün size hayatı kolaylaştırmak ve kendinize vakit ayırmanıza yarıdımcı olmak için çalışıyoruz.
 

Roomba e5, her yerden ve her zaman tertemiz zeminler ve halılar

  • 1 Roomba® e5
  • 1 Home Base® Şarj İstasyonu
  • 1 Şarj Kablosu
  • 1 İki Modlu Virtual Wall® Sanal Duvar (2 AA Pil içerir)
  • 1 Ekstra Filtre
  •  
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR