Niceboy RAZE Mini 5W Kablosuz Bluetooth 4.2 Hoparlör
Niceboy RAZE Mini 5W Kablosuz Bluetooth 4.2 Hoparlör
Niceboy RAZE Mini 5W Kablosuz Bluetooth 4.2 Hoparlör
Niceboy RAZE Mini 5W Kablosuz Bluetooth 4.2 Hoparlör
Niceboy RAZE Mini 5W Kablosuz Bluetooth 4.2 Hoparlör
Niceboy RAZE Mini 5W Kablosuz Bluetooth 4.2 Hoparlör
Niceboy RAZE Mini 5W Kablosuz Bluetooth 4.2 Hoparlör
Niceboy RAZE Mini 5W Kablosuz Bluetooth 4.2 Hoparlör
Niceboy RAZE Mini 5W Kablosuz Bluetooth 4.2 Hoparlör
Niceboy RAZE Mini 5W Kablosuz Bluetooth 4.2 Hoparlör

Niceboy RAZE Mini 5W Kablosuz Bluetooth 4.2 Hoparlör (9106)

0,00
Marka : Niceboy
Fiyat : ₺799,00(KDV Dahil)

 

RAZE Mini

Niceboy RAZE mini, en çok satan RAZE'nin küçük kardeşidir. İnanılmaz derecede yüksek güç ve harika bir ses, bu küçük hoparlörün kompakt boyutlarına sıkıştırılmıştır. Müziği yalnızca Bluetooth üzerinden değil, aynı zamanda bir USB sürücüden veya microSD karttan da çalabilirsiniz. Hoparlör ayrıca eller serbest görüşme için dahili bir FM radyo ve mikrofona sahiptir. Niceboy RAZE mini'nin keyfini çıkaracaksınız.

Küçük ama güçlü

Niceboy RAZE mini sesiyle sizi şaşırtacak. Bu çevik hoparlör güçlü bir 5W hoparlördür ve şaşırtıcı güçte net ve dengeli ses sunar. Arkasına yerleştirilen görünür bas dönüştürücü, sağlam bir ses üretmeye yardımcı olur. Hoparlörü kullanırken, eller serbest telefon görüşmeleri için ideal olan 'hışırtıyı' azaltan dahili mikrofonu da kesinlikle takdir edeceksiniz.

 

Müzik her zaman ulaşılabilir

Niceboy RAZE mini, en çok satan RAZE'in küçük kardeşidir. İnanılmaz derecede yüksek güç ve harika bir ses, bu küçük hoparlörün kompakt boyutlarına sıkıştırılmıştır. Müziği yalnızca Bluetooth üzerinden değil, aynı zamanda bir USB sürücüden veya microSD karttan da çalabilirsiniz. Hoparlör ayrıca eller serbest görüşme için dahili bir FM radyo ve mikrofona sahiptir. Niceboy RAZE mini'nin keyfini çıkaracaksınız.

Kesintisiz 5 saate kadar dinleme

Hoparlörü ister kampa, ister oyun alanına ya da arkadaş grubunuzla dışarıya götürün, 5 saate kadar dayanabilir ve size tüm favori şarkılarınızı dinlemek için bolca zaman verir. Modern Bluetooth 4.2, kablosuz aktarım için istikrarlı bir bağlantı sağlar. Cihaz birçok bağlantı seçeneği sunar ve hangisini seçeceğiniz size bağlıdır.


Her durum için harika

Kompakt boyutları ile RAZE mini çok fazla yer kaplamaz. Kır gezilerinizi, spor aktivitelerinizi, yaz partilerinizi veya yaptığınız diğer her şeyi canlandıracaktır. Hoparlörü herhangi bir yere asmanızı sağlayan 10 kg yük taşıma kapasitesine sahip bir halka olduğunu da belirtmek gerekir.

USB, microSD, FM radyo - özelliklerle dolu!

Cep telefonunuzun şarjı bitti ve sessizlik içinde mi kaldınız? RAZE mini ile endişelenmenize gerek yok, sadece bir microSD kart veya USB sürücü kullanın ve şov devam edebilir! Bu seçeneklere ek olarak, hoparlörü FM moduna geçirebilir ve en sevdiğiniz radyo istasyonunu ayarlayabilirsiniz. Bu hoparlörle sizi hiçbir şey durduramaz!

Paket içeriği

  • Bluetooth (kablosuz) Niceboy RAZE mini hoparlör
  • Çok dilli kullanım kılavuzu
  • MicroUSB şarj kablosu
Etiketler
Niceboy, Niceboy RAZE, Niceboy RAZE Mini, Niceboy RAZE Mini 5W, Niceboy RAZE Mini 5W Kablosuz, Niceboy RAZE Mini 5W Kablosuz Bluetooth, Niceboy RAZE Mini 5W Kablosuz Bluetooth 4.2, Niceboy RAZE Mini 5W Kablosuz Bluetooth 4.2 Hoparlör, Niceboy RAZE Mini 5W Kablosuz Bluetooth Hoparlör, Niceboy RAZE Mini 5W Kablosuz 4.2, Niceboy RAZE Mini 5W Kablosuz 4.2 Hoparlör, Niceboy RAZE Mini 5W Kablosuz Hoparlör, Niceboy RAZE Mini 5W Bluetooth, Niceboy RAZE Mini 5W Bluetooth 4.2, Niceboy RAZE Mini 5W Bluetooth 4.2 Hoparlör, Niceboy RAZE Mini 5W Bluetooth Hoparlör, Niceboy RAZE Mini 5W 4.2, Niceboy RAZE Mini 5W 4.2 Hoparlör, Niceboy RAZE Mini 5W Hoparlör, Niceboy RAZE Mini Kablosuz, Niceboy RAZE Mini Kablosuz Bluetooth, Niceboy RAZE Mini Kablosuz Bluetooth 4.2, Niceboy RAZE Mini Kablosuz Bluetooth 4.2 Hoparlör, Niceboy RAZE Mini Kablosuz Bluetooth Hoparlör, Niceboy RAZE Mini Kablosuz 4.2, Niceboy RAZE Mini Kablosuz 4.2 Hoparlör, Niceboy RAZE Mini Kablosuz Hoparlör, Niceboy RAZE Mini Bluetooth, Niceboy RAZE Mini Bluetooth 4.2, Niceboy RAZE Mini Bluetooth 4.2 Hoparlör, Niceboy RAZE Mini Bluetooth Hoparlör, Niceboy RAZE Mini 4.2, Niceboy RAZE Mini 4.2 Hoparlör, Niceboy RAZE Mini Hoparlör, Niceboy RAZE 5W, Niceboy RAZE 5W Kablosuz, Niceboy RAZE 5W Kablosuz Bluetooth, Niceboy RAZE 5W Kablosuz Bluetooth 4.2, Niceboy RAZE 5W Kablosuz Bluetooth 4.2 Hoparlör, Niceboy RAZE 5W Kablosuz Bluetooth Hoparlör, Niceboy RAZE 5W Kablosuz 4.2, Niceboy RAZE 5W Kablosuz 4.2 Hoparlör, Niceboy RAZE 5W Kablosuz Hoparlör, Niceboy RAZE 5W Bluetooth, Niceboy RAZE 5W Bluetooth 4.2, Niceboy RAZE 5W Bluetooth 4.2 Hoparlör, Niceboy RAZE 5W Bluetooth Hoparlör, Niceboy RAZE 5W 4.2, Niceboy RAZE 5W 4.2 Hoparlör, Niceboy RAZE 5W Hoparlör,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR