Silk'n Revit Microderm Device
Silk'n Revit Microderm Device
Silk'n Revit Microderm Device
Silk'n Revit Microderm Device
Silk'n Revit Microderm Device
Silk'n Revit Microderm Device

Silk'n Revit Microderm Device (418133)

4,50
Marka : Silk'n
İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : ₺1.699,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.499,00(KDV Dahil)
₺178,28 'den başlayan taksitlerle
 • Silk'n Revit Peeling Cihazı

   

  Cildinizi mucizevi Silk’n ReVit ile yenileyin! Bu güçlü mikrodermabrazi cihazı birkaç dakika içinde cildinizi canlandırır ve güzel görünmesini sağlar. Cildin yapısını elastikiyetini düzeltir – kırışıklıkları ve yaşlılıktan dolayı oluşan lekeleri giderir. Silk’n ReVit ile peeling yapmanın ayrıcalığına erişin!

   

  Silk’n ReVit ve faydaları:

   
  • • Ultra güçlü elmas peeling mikrodermabrazi cihazı
  • • Cildin yapısını ve elastikiyetini düzeltir
  • • Yaşlılıktan dolayı oluşan lekeleri, akne izlerini ve pürüzleri giderir
  • • İnce çizgi ve kırışıklıkları giderir
  • • Ölü cilt hücrelerini temizler
  • • Cildin daha canlı ve genç görünmesini sağlar
   

  Sihirli bir cilt bakımı

   

  Mikrodermabrazi ciltteki akne, yara izleri, ince çizgi ve kırışıklılar, pürüzler gibi çeşitli sorunlar için en uygun çözümü sağlar. Ayrıca sigaranın zararları ve güneşte fazla kalınması gibi ciltte oluşmuş olumsuz etkenlere karsi kullanilabilir. Sağlıksız ve gevşek görünen cildinizin tekrar canlanmasını sağlar. Şimdi bu seansları siz de uygulayın!

  Elmas peeling mikrodermabrazi

   

  Silk’n ReVit cildinizi yenileyen güçlü bir mikrodermabrazi cihazıdır. Mikrodermabrazi cilt bakım enstitülerinde yıllardan beri başarıyla uygulanmaktadır. Şimdi Silk’n ReVit ürünü ile bu seansları evinizde de uyguluyabilirsiniz. ReVit %100 kristalsiz elmas başlıklarla çalışmaktadır. Cildinizin eski yıpranmış tabakasına elmas başlıkla ve vakum simülasyonu sayesinde peeling yapılır. Cihazı cildinizin üzerinde ileri geri hareket ettirerek bu tabaka giderilir ve alttaki canlı tabaka ortaya çıkar.

   

  Daha genç bir görünüm sağlar

   

  Silk’n ReVit ölü hücreleri temizler ve cildinizin birkaç dakika içinde tekrar yenilenmesini, yumuşak, genç ve canlı bir görünüme kavuşmasını sağlar. Ölü hücreler vakum simülasyonu ile temizlenir ve cihazın içine emilir. Ölü cilt hücreleri bir filtre tarafından toplanır. Bu filtreyi değiştirebilirsiniz. Aynaya baktığınızda şaşırtıcı etkiyi siz de görebilirsiniz. Cildiniz eski dengesine ve canlılığına tekrar kavuşur, rengi daha parlaklaşır.

   

  SILK’N REVIT NASIL KULLANILIR?

   
  YANAKLAR VE ÇENE

  Elmas başlığı 1 ve 3’ü takip ederek cildinizin üzerinden kaydırın.

  DUDAK ÇEVRESİ

  4 ve 5’i takip edin. Elmas başlığı dudaklarınıza değdirmeyin.

  GÖZ ÇEVRESİ

  Elmas başlığı göz ve kulak arasında aşağı doğru kaydırın (ok 6), dışarı doğru kaydırın (ok 7) ve göz altında kaydırın (ok 8). Gözkapağı üzerinde tedavi uygulamayın.

  ALIN

  Elmas başlığı dışa doğru kaydırın ve aşağıdan yukarı doğru yatay bir şekilde çalışın (ok 9 & 10).

  BURUN

  Burnunuzun tümünü kapsayın (ok 11)

  ELLER

  Ellerinizin ve parmaklarınızın üst kısmını, hafifçe Hassas başlık ile kapsayın.

   

  Yüzünüzün tamamı için 3 elmas başlığı

   

  Yüzünüzün ön kısmı, burun, çene, boyun, eller ve göz çevresi için 3 ayrı elmas başlığı mevcuttur. Silk’n ReVit yüzünüzün tamamı için uygundur. Cihazınız standart olarak 3 elmas başlığı ile birlikte teslim edilmektedir: Ince, Hassas ve Kaba ayarlı elmas başlıkları. Her elmas başlığı yüzünüzün çeşitli bölgelerinde kullanılmak üzere özel olarak üretilmiştir. İlkönce hassas başlığını takınız. Eğer daha yoğun peeling uygulamak isterseniz kaba ayar başlığını seçebilirsiniz. Ince ayar başlığı göz ve burun çevresi için daha uygundur.

   
   

  2 ayrı vakum ayarında kullanılabilir

   

  Silk’n ReVit cihazını 2 ayrı vakum ayarında kullanabilirsiniz: düşük ve yüksek ayar. Eğer cildiniz çok ince ve hassas ise, cihazı düşük ayarda çalıştırmanız tavsiye edilmektedir. Eğer cildiniz kalın ise müteakiben cihazı yüksek ayarda çalıştırmanız gerekir. ReVit cihazını ilk sefer kullanıyorsanız hassas başlığı kullanarak düşük vakum ayarına getiriniz.

   

  Her cilt tipi için uygundur

   

  Silk’n ReVit her cilt tipi için uygundur. Seanstan sonra SPF30 güneş faktörlü koruyucu bir krem sürmenizi tavsiye ediyoruz.

   
   

  Nasıl çalışır?

   

  Silk’n ReVit standart olarak değiştirilebilen filtrelerle birlikte teslim edilmektedir. Cihaza bir filtre yerleştiriniz ve ReVit cihazını eğer ilk defa kullanıyorsanız hassas başlığı takınız. Açma düğmesine basınız ve düşük vakum ayarına getiriniz. Sonrasında uygulamaya geçiniz.

   

  Seanslar ne kadar sürmelidir?

   

  En iyi neticeleri elde etmek için 5 – 10 dakikalık seanslar uygulayınız. Seansları 3 – 4 günde bir tekrarlamanızda fayda vardır. Bu durum cildinizin ihtiyaçlarına göre elbette ki değişebilir.