Google Nest Hub v2  - Gri
Google Nest Hub v2  - Gri
Google Nest Hub v2  - Gri
Google Nest Hub v2  - Gri
Google Nest Hub v2  - Gri
Google Nest Hub v2  - Gri
Google Nest Hub v2  - Gri
Google Nest Hub v2  - Gri
Google Nest Hub v2  - Gri

Google Nest Hub v2 - Gri (41014)

0,00
Marka : Google
İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺3.000,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.499,00(KDV Dahil)

Google Nest Nest Hub 2nd Generation, Chalk 


Ailenizi bağlı tutun.

Nest Hub, herkesin senkronize olmasını sağlamak için Nest hoparlörleriniz ve ekranlarınızla birlikte çalışır. Evin her yerine mesajlar yayınlayın - herkese akşam yemeğinin hazır olduğunu veya gitme zamanının geldiğini söyleyin. Odadan odaya sohbet edin. Duo sesli aramaları yapın.**

Nest Hub gizliliğinize saygı duyar.

Mikrofon anahtarı ile mikrofonu istediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Ve istediğiniz zaman Google Asistan geçmişinizi kolayca temizleyin.

Eğlenmenin en kolay yolu.

Netflix şovlarını takip edin. videolarını izleyin ve gelişmiş hoparlörde müzik dinleyin. Music, Spotify ve Pandora gibi en çok kullandığınız müzik hizmetlerinden akış gerçekleştirin. Bir dokunuşla oynatın, duraklatın, göz atın ve ses seviyesini kontrol edin. Veya sadece "Ok Google" deyin***

Uykunuzu takip etmenin zahmetsiz bir yolu.

Yatağınızın başucundaki Nest Hub ile Sleep Sensing**** ne zaman yattığınızı, ne zaman uyandığınızı ve ne kadar uyuduğunuzu takip edebilir.***** Sleep Sensing, hareketi ve nefes almayı algılamak için Motion Sense'i kullanır. - kamera olmadan.

Evinizin kontrol merkezi.

Nest Hub, bağlı tüm cihazlarınızı tek bir yerde gösterir, böylece onları bir dokunuşla kontrol edebilirsiniz.****** Veya sadece Google'a sorun. Ve Nest Hub'daki ek bir mikrofonla sizi her zamankinden daha iyi duyar.

Bağlı evinizin merkezi.

Binlerce uyumlu cihazla akıllı evinizi kontrol edin. Işıkları açın, kapıları kilitleyin veya bir dokunuşla termostatı açın. Nest Hub, Nest görüntülü kapı zilleri ve kameralarla da çalışır. Canlı yayınınızı görmek için "Ok Google, bana ön kapı kamerasını göster" demeniz yeterli.

Eller serbest yardım.

Google'a hava durumu, haberler, spor veya hemen hemen her şey hakkında soru sorun ve hızlı yanıtlar alın.

Kolayca rüzgar. Yavaşça uyanın.

Nest Hub ile daha kolay uyuyabilir ve uyanabilirsiniz. "Akşamınız" sayfasından alarmınızı kurun, uyumlu ışıklarınızı ve diğer bağlı cihazlarınızı kontrol edin ve dalıp gitmenize yardımcı olacak rahatlatıcı sesler çalın. Nest Hub'ın Gün Doğumu Alarmı sizi nazikçe uyandırır.

Restoran rezervasyonlarını kolaylıkla yapın.

Nest Hub 2. Nesil cihazınızla restoran rezervasyonu yapmak artık daha da kolay. Artık yerel restoranınızda doğrudan ekranınızdan masa ayırtmak daha kolay.

Nest Hub 2. Nesil cihazınızda Google Asistan ile Calm****'a erişin.

Calm'den meditasyonlar, "Hey Google, bana Calm'dan meditasyonları göster" veya "Hey Google, bir meditasyon başlat" diyerek Google Asistan aracılığıyla kullanılabilir.

*Google Nest Hub, bir Wi-Fi ağı, yakındaki bir elektrik prizi ve uyumlu (Android, iOS) bir mobil cihaz gerektirir. Minimum işletim sistemi gereksinimleri g.co/home/req adresinde mevcuttur. iOS, Cisco'nun ticari markasıdır ve lisans altında kullanılmaktadır.

**Arama yapabilmek için sizin ve arama alıcısının Google Duo hesapları gerekir.

***Belirli içerikler için abonelik hizmetleri gerekebilir.

****Uyku Algılama özellikleri izinlerinize ve ayarlarınıza tabidir. Çalışmak için hareket, ses ve diğer cihaz ve sensör verilerini kullanırlar ve cihazı yatağa yakın yerleştirmeyi ve uyku pozisyonunuz için cihazı kalibre etmeyi gerektirirler.

Tam işlevsellik için Google Asistan, Google Fit ve diğer Google uygulamaları gerekebilir. Google Asistan bir Google Hesabı gerektirir.