HTC Vive Pro Full Kit (HTC Türkiye Garantili)
HTC Vive Pro Full Kit (HTC Türkiye Garantili)
HTC Vive Pro Full Kit (HTC Türkiye Garantili)
HTC Vive Pro Full Kit (HTC Türkiye Garantili)

HTC Vive Pro Full Kit (HTC Türkiye Garantili) (41202)

0,00
Marka : HTC
Fiyat : ₺23.499,00(KDV Dahil)

Htc Vive Pro Eye Full Kit Sanal Gerçeklik Gözlüğü


Gerçekçiliğin Başka Boyutu

Gerçekçiliğin başka boyutu olarak tasarlanmış olan bu özel set ile daha önceki deneyimlerinizden bambaşka bir gerçekçilik yaşayabilmeniz mümkün oluyor. Kusursuz ve harika bir sanal gerçekçilik deneyimi yaşatmak için tasarlanmış olması sayesinde çok gerçekçi renkleri ve zengin ses kalitesini elde edebiliyorsunuz.


Yüksek Çözünürlük

Özel olarak geliştirilmiş görüntü kalitesi sunması sayesinde 2880 x 1600 çözünürlüğünde yüksek görüntü kalitesine sahiptir. Böylece yansıyan görüntülerden hiçbir ayrıntıyı kaçırmazsınız ve her zaman görüntünüz en iyi şekilde oluşur.


Daha Gerçekçi Ses Kalitesi

Görüntülerin gerçekçiliğini arttırmak için ses ile desteklenmesi gerektiğinden özel üç boyutlu ses deneyiminin yaşanmasını mümkün kılar. Hi-Res belgesi ile birlikte sınıfının en iyi ses kalitesine sahip olup geri planda kalan en ince ve tiz seslerin bile rahatlıkla anlaşılmasını sağlar.Ergonomik Kullanım Kolaylığı

Ergonomik kullanım kolaylığı sunan tasarımı ile birlikte, kusursuz bir sanal gerçekçilik deneyiminin daha iyi yaşanmasına neden olur. Herkesin rahatlıkla kullanabilmesi için son derece kolay bir kullanıma sahiptir; yastığı yüze yerleştirmek gerçekçiliği yakalamayı sağlamaktadır.


Hareketlerinizi Özgür Bırakın

Kablosuz kullanım sunan yapısı sayesinde hareketlerinizi özgür bırakabilir ve görüntülerin atmosferine kendinizi çok daha iyi bırakabilirsiniz. İster oyun ister video seyrediyor olun kablosuz bağlantı, çok daha geniş bir alanda bulunmanızı sağlayacaktır.


Özel Yönetim Kumandası

Üzerinde bulunan 24 sensör ile birlikte hareketleri ve görüntüleri çok daha gerçekçi hale getirecek olan bataryası böylece sanal gerçeklik dünyası ile daha iyi bir şekilde etkileşim içerisinde olabilmeyi sağlamaktadır. Böylece hareketlerin serbestliği çok daha fazla artış gösterir.