iRobot Roomba Combo® i8 Robot Süpürge ve Paspas
iRobot Roomba Combo® i8 Robot Süpürge ve Paspas
iRobot Roomba Combo® i8 Robot Süpürge ve Paspas
iRobot Roomba Combo® i8 Robot Süpürge ve Paspas
iRobot Roomba Combo® i8 Robot Süpürge ve Paspas
iRobot Roomba Combo® i8 Robot Süpürge ve Paspas

iRobot Roomba Combo® i8 Robot Süpürge ve Paspas (i817840)

Fiyat : ₺16.199,00(KDV Dahil)

 

 

Giriş


 

Roomba Combo i8 robot süpürge ve paspas, hem silme hem de süpürme için tasarlanmıştır. Basit bir hazne değişimiyle yalnızca robot süpürgeden, robot süpürge ve paspasa dönüşür. Roomba Combo haznesini takmanız yeterlidir ve Roomba robotunuz otomatik olarak 2’si 1 arada temizleme zamanının geldiğini algılar. Temizlik için endişelenmeye daha az, istediğiniz gibi temizliği kontrol etmeye daha fazla zaman ayırın. iRobot'tan beklediğiniz yenilikçi düşünce artık size tek bir robotla ikisi bir arada temizlik sunuyor.


 

Değiştir ve paspasla


 

Bir robot ile temizliği ikiye katlayın. Roomba Combo haznesini takın; ya süpürün ya da hem süpürün, hem paspaslayın.


 

Nasıl temizlediğinizi öğrenir


 

Roomba Combo i8 robot süpürge ve paspas, temizlik alışkanlıklarınızı öğrenir.

Alerji ve evcil hayvanların tüy dökme mevsiminde otomatik programlar veya ekstra temizlik gibi kişiselleştirilmiş öneriler sunar.


 

Akıllı özelliklerle donatılmıştır


 

Roomba Combo i8, Akıllı Haritalar oluşturmak için evinizin düzenini öğrenir. Bu haritalarla düzgün sıralar halinde temizlik yapabilir, tam olarak istediğiniz yeri süpürüp paspaslayabilir ve şarjı bittiğinde şarjını doldurarak temizliğe kaldığı yerden devam edebilir.


 

Kaldığı yerden devam eder


 

Robotlarımız ne zaman yeniden şarj olmaları gerektiğini bilir ve ardından her seferinde tam bir temizlik için kaldığı yerden temizliğe devam eder.


 

Güçlü performans. Güçlü çekim


 

10x Güçlü Emiş (600 serisine oranla), Kenar Süpürme Fırçası, saç ve evcil hayvan tüylerine dolanmayı önleyen benzersiz Farklı Yüzeylere Uygun Çift Kauçuk Fırça içeren 4 Aşamalı Temizleme Sistemi ile inatçı kirleri temizleyin.


 

Temiz bir eve gelin


 

iRobot OS ile, robotunuzu evden çıktığınızda temizlemeye başlayacak ve eve geldiğinizde temizliği durduracak şekilde ayarlayabilirsiniz, böylece yalnızca temiz bir evi hisseder, temizlik işine şahit olmazsınız. Temiz bir evin ve günün tadını çıkarın.


 


 

Kire odaklanır


 

Dirt Detect Teknolojisi, evinizin daha kirli alanlarını algılar ve bu alanlarda daha kapsamlı bir temizlik sağlar.


 

Anında kirleri temizler


 

Sesli yardımcınız aracılığıyla verdiğiniz "Roomba ..." gibi tek bir komutla anında kirin olduğu alana doğru yönlenmek üzere evinizi öğrenir.


 

İstediğiniz anda, istediğiniz alanda, istediğiniz şekilde temizler


 

Temizliği istediğiniz yere yönlendirmek için Temizlenecek Bölgeler oluşturabilirsiniz ve evinizin paspaslanmasını istemediğiniz alanları için de Paspas Kullanılmayacak Bölgeler belirleyebilirsiniz.


 

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR