Kindle paperwhite 10th Gen 32GB Black Waterproof
Kindle paperwhite 10th Gen 32GB Black Waterproof

Kindle paperwhite 10th Gen 32GB Black Waterproof (41018)

Fiyat : ₺3.199,00(KDV Dahil)

Artık iç ve dış mekanlarda ve günün daha fazla saatinde kitap okuyabilmeniz için yerleşik ayarlanabilir ön aydınlatmaya sahip Yepyeni Kindle ile tanışın. Okumak için özel olarak tasarlanan Yepyeni Kindle, doğrudan güneş ışığında bile gerçek kağıt gibi okunan, parlamayan bir dokunmatik ekrana sahiptir.

Harika okumaları ve Kindle'a özel ürünleri keşfedin. Prime üyeler yüzlerce kitaba sınırsız erişim elde eder ve Kindle Unlimited binlerce kitap sunar. Whispersync ile yerinizi kaybetmeden Kindle'dan Kindle uygulamasına geçin (Wi-Fi gerektirir).

Amazon tarafından Kindle'ınıza mükemmel şekilde uyması için tasarlanan bu ince, tam oturan kapaklar güvenli bir şekilde takılır ve tek elle okuma için geriye katlanır. Kindle'ınızı kapatıldığında otomatik olarak uyku moduna geçirir ve açıldığında uyanarak hikayenize geri dönmeyi kolaylaştırır.

Özellikleri:

  • Ayarlanabilir ön ışık, içeride ve dışarıda, gündüz ve gece saatlerce rahatça okumanızı sağlar.
  • Dikkat dağıtmadan okuyun. Sayfadan hiç ayrılmadan pasajları vurgulayın, tanımları arayın, kelimeleri çevirin ve metin boyutunu ayarlayın.
  • Doğrudan güneş ışığında bile gerçek kağıt gibi okunan 167 ppi parlamayan ekranla, okuma için özel olarak üretilmiştir.
  • Yeni çıkanlar ve en çok satanlar dahil milyonlarca kitap arasından seçim yapın. Kitaplığınızı yanınızda taşıyabilmeniz için binlerce başlık barındırır.
  • Okuduğunuz kitabın kapağını cihazınızın kilit ekranında görüntüleyin. Ayarlar'da kolayca açıp kapatın.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR