Logitech G600 MMO Gaming Mouse, SİYAH
Logitech G600 MMO Gaming Mouse, SİYAH
Logitech G600 MMO Gaming Mouse, SİYAH
Logitech G600 MMO Gaming Mouse, SİYAH
Logitech G600 MMO Gaming Mouse, SİYAH
Logitech G600 MMO Gaming Mouse, SİYAH

Logitech G600 MMO Gaming Mouse, SİYAH (1333)

Fiyat : ₺1.799,00(KDV Dahil)

Özellikler

MMO İÇİN PROGRAMLANABİLİR 20 TUŞ

Özelleştirme gelişti

Kutudan çıktığı haliyle optimal MMO kullanımı için yapılandırılmıştır. G600'de üç ana düğme, 12 baş parmak düğmesi, tıklanabilir bir kaydırma tekerleği ve ikiye katlama ve kontrol için bir G tuşu bulunur. Tam programlanabilirlik ve özelleştirme için isteğe bağlı Logitech Gaming Software kullanın.
 
g600 Gaming Mouse Image Features 3

İKİ ÇUKURLU BAŞPARMAK PANELİ

Keskin ve sezgisel

12 ana MMO hareketine başparmağınız ile hemen erişin. Başparmak panelinin benzersiz iki çukurlu tasarımı MMO oyuncuları ve önde gelen MMO oyun geliştiricilerin doğrudan katkılarıyla geliştirilmiştir. Yapılan testler sonucunda başparmak paneli altı düğmelik iki adet set halinde konumlandırılmıştır, böylece hem öğrenme zamanı hem de hareket süreleri azalmıştır. Çalıştırma kuvveti yanlış tıklatmaları en aza indirmek amacıyla dikkatlice ayarlanmıştır.

G-SHIFT TUŞU

Gücünüzü ikiye katlayın

Özelleştirilebilir işlevlerin sayısını iki katına çıkarmak için G-Shift düğmesini kullanın. Varsayılan ayarda G-shift düğmesini basılı tutmak her bir G tuşunun ikinci işlevini etkinleştirir. Ya da G-Shift'i ekstra imleç keskinliği için DPI'ı geçici olarak değiştirecek şekilde ayarlayın.

g600 Gaming Mouse Image Features 2

ÖZEL RENKLİ ARKADAN AYDINLATMA

Aydınlatma deneyimi

Özel arkadan aydınlatmalı tuşlar ile herhangi bir oda ışığında tuşları bulabilirsiniz. 16 milyon renkten birini seçerek, aynı oyun içindeki her profile, profil moduna ve mod stiline eşsiz bir renk atayın. Bakmadan hangi modda olduğunuzu anlayarak kurulumunuzun optimize edildiğinden emin olabilirsiniz.

Özel renkli aydınlatma

Aydınlatma deneyimi

En fazla 3 etkin profil ve 3 farklı alt modun görsel referansı için baş parmak panel ışığını özelleştirin. 16 milyon renkten birini seçerek, aynı oyun içindeki her profile, profil moduna ve mod stiline eşsiz bir renk atayın. Renkleri yanıp söndürün veya sürekli döngüye alın.*

KART ÜZERİNDE BELLEK PROFİLİ

Beyni olan bir mouse

Tek tek oyuncular veya oyunlar için en çok üç profil programlayabilirsiniz (klavye makroları ve DPI ayarları); bu şekilde başka bilgisayarlarda yazılım gerekmeksizin oyun oynayabilirsiniz.*

OYUN SIRASINDA DPI DEĞİŞİKLİĞİ

Anında hazır olun

DPI seviyelerini hızlıca değiştirin, piksel belirli hedeften (200 DPI) yıldırım hızında manevralara (en fazla 8200 DPI) kaydırma tekerleğinin arkasında bulunan tek bir tuşa basarak veya yüzük parmağı düğmesini imleç hızındaki geçici değişiklikler için basılı tutarak yeniden atayın.

Dayanıklı tasarım

Dayanıklı

Oyun koşulları normal mouse'ları çok zorlar. Tüm ana tuşlar, 20 milyon tıklamalık kullanım ömrü ile derecelendirilmiştir. Düşük sürtünme sunan politetrafluoroetilen ayaklar, testlerde 250 km gibi şaşırtıcı bir dayanıklılık değeri sergilemiştir. G600 dayanıklılık için tasarlanmıştır.

DOĞAL ŞEKLE SAHİP KAVRAMA YERİ

Dayanıklı tasarım

Doğal şekilli kavrama yerleri maksimum rahatlık sağlar, her bir düğme tıklama yorgunluğunu ve hataları azaltmak için dikkatlice yerleştirilmiştir, en son ayakta kalan oyuncu siz olursunuz.

Oyun sınıfı lazer

Keskinlik odaklı

MVP ve yarışı kaybeden arasındaki fark piksel olarak ölçüldüğünde lazer keskinliğindeki hassasiyet işe yarar. G600s her el hızında hassasiyet sağlayan oyun sınıfı lazer kullanır ve çeşitli yüzeylerde en hafif el hareketlerini bile algılar.

Örülü USB kablosu

Sağlam ve hazır

Kumaş kaplı dayanıklı 2 m (6,5 ft) USB kablosu ile G600 mouseunuzun kablo bağlayıcısı her şeyi derli toplu ve oynamaya hazır hale getirir.

1 MİLİSANİYE RAPOR HIZI

Düşünce ve eylem bir arada

Her komutunuzun mümkün olan en kısa sürede yürütüldüğünden emin olabilirsiniz. 1000 Hz rapor hızı standart bir USB mousedan sekiz kata kadar daha hızlıdır. G600, hareketlerinizi sizin yapma hızınızdan daha çabuk yakalar.

DÜŞÜK SÜRTÜNMELİ AYAK

Malzeme avantajı

Düşük sürtünmeli politetrafluoroetilen ayaklar neredeyse tüm yüzeylerde sürtünmeyi önler ve daha yumuşak hareketler, hassas imleç hareketi ve iyileştirilmiş kesinlik sağlar.

Kullanımı kolay kurulum yazılımı

Kolayca halledin

İsteğe bağlı Logitech Gaming Software'i kullanarak komutları en sevdiğiniz oyunlara göre düzenleyin. Basit sürükle & bırak kullanımı ile her oyunda tuşları özelleştirmek ve profilleri izlemek çok kolaydır. Veya, otomatik oyun algılayıcıyla önceden yapılandırılmış özelleştirmeleri kullanın. 
 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR