Logitech Konferans Cam BCC950
Logitech Konferans Cam BCC950
Logitech Konferans Cam BCC950
Logitech Konferans Cam BCC950
Logitech Konferans Cam BCC950

Logitech Konferans Cam BCC950 (113516)

5,00
Marka : Logitech
İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺5.761,98(KDV Dahil)
İndirimli : ₺4.801,65(KDV Dahil)
₺571,08 'den başlayan taksitlerle

Logitech Webcam BCC950 Conference

Orijinal, Kutulu,  Bandrollü ve  Garantili Üründür.
Şirketiniz Adına Fatura Kesilir.
 
 

Logitech BCC950 Konferans Cam

Logitech BCC950 Konferans Cam
Logitech Konferans Cam küçük grup video görüşmeleri için basit, yüksek kalitede bir çözüm sunmak için donanımlı bir all-in-one bir tasarıma sahiptir. iş toplantıları için bu Full HD 1080p kamerayı kullanırken doğru bir izlenim olun. Görüntüler 1920 x 1080 çözünürlüğe sahip, ama onlar Carl Zeiss tarafından tasarlanan cam lens ile daha keskin yapılır sadece. Bu, yazı tahtaları veya belgeler gibi kullandığınız herhangi bir görsel yardımlar açıkça görülebilir anlamına gelir. Yüksekliği genişletici ve 8 ayak USB kablosu. Size en gurur açısı için, kameranın yüksekliğini ve mesafesini ayarlamak için izin Bu Logitech web kamerası ile, tek bir PC etrafında kalabalık yok ve kimse resmin dışında bırakılmalı . Kamera görüntüsü ve 180 derece uzaktan kontrollü video pan, tilt ve zoom bir 78 derecelik bir alanı vardır. Uzaktan kumanda cevaplamak ve son aramaları, hacim, pan, tilt, zoom ve dilsiz ayarlamanızı sağlar. Yüksek kalitede Sadece resim değil - dahili tam çift yönlü hoparlör ve gürültü önleyici mikrofon tüm ekip üyeleri duyulmasını sağlayacaktır kadar 8 metre uzakta tabanından. Oturumlar tüm katılımcıların aynı odada sanki görünüyor yapmak, omni-drectional ses ve yankı ses ile çok gerçekçi bir ses. . Bu konferans kamera uzaktan çalışan üretken ve verimli bir toplantı için bir engel olmak zorunda değildir sağlar Konferans Kam neredeyse herhangi bir masaüstü video konferans ve UC uygulaması ile çalışır, dahil: 
 
  • Adobe Connect
  • Avaya
  • Cisco WebEx ve diğer Cisco Video Konferans uygulamaları
  • Toplantı Citrix git
  • LifeSize Bağlantıları
  • FaceTime
  • Google Videoyla Sohbet ve Görüntülü Sohbet
  • Microsoft Lync ve Office365
  • Skype


Kurulum için gerekli hiçbir yazılım var - fiş ve UVC H.264 teknolojisi, hızlı ve basit kurulum için yapar oynar. Kullanımı kolay, küçük gruplar için uygun fiyatlı, yüksek kaliteli ve ideal - Bu video konferans kamera mükemmel bir paket.
Özellikler
All-in-One Design All-in-One Design - profesyonel video konferans için yüksek kalitede tam çift yönlü hoparlör netliği ile HD 1080p 30fps videoyu birleştirir.
Küçük gruplar için mükemmel Küçük Gruplar İçin Mükemmel - Şimdi grupları konferans salonları, ofisler ve işbirliği boşluklarından video üzerinde işbirliği - artık bu çifte konferans odası sistemleri için rekabet ya da sadece video görüşme için tek bir PC etrafında toplanmaktan.
PC'nize bağlanır PC'nize bağlar - yüklemek için herhangi bir yazılım - UVC H.264 onboard teknoloji hem PC ve Mac üzerinde hızlı plug-and-play işlevsellik sağlamak yardımcı olur.
 
Masaüstü Video Uygulamaları Kullanımları - Adobe Connect, Avaya, Cisco WebEx ve diğer Cisco Video Konferans uygulamaları, Toplantı, LifeSize Bağlantılar, FaceTime, Google Videoyla Sohbet ve Video Chat Citrix yazan, Microsoft Lync ve dahil olmak üzere - hemen hemen herhangi bir masaüstü video konferans ve UC uygulaması üzerinde çalışıyor Office365, Skype. Kurmak için hiçbir özel ve pahalı sistemler.
 
Uzaktan Toplantılar Kontrol Uzaktan Toplantılar Kontrol - cevaplama / sonlandırma çağrıları, yukarı / aşağı ayarlanan ses, pan, tilt, zoom ve dilsiz - Çabuk uzaktan kumanda ile toplantılar kontrol.
 
Herkes Görülme Olabilir Herkes Görülme Olabilir - manzaralı ve 180 derecelik uzaktan kontrollü video pan A 78 derecelik alan, tilt, zoom küçük bir grubun her üyesi görülmektedir sağlar.
 
Ses Kristal-Temizle Kristal netliğinde ses - Dahili tam çift yönlü hoparlör ve gürültü önleyici mikrofon tüm toplantı üyeleri duymak ve 8 metre uzakta tabanından net bir şekilde duyulmasını sağlar.
 
Carl Zeiss ® Otofokusile Optik - bir endüstri lideri, Carl Zeiss ® yardımı ile tasarlanmış bir cam lens gelen keskin görüntülerin keyfini çıkarın. Ayrıntılı belgeler, yazı tahtaları, ya da ortak olmak görseller aramalar sırasında kadar yakın verir.
 
Konuşmalar Yaşam-Are Like Konuşmalar Yaşam-Are Like - Omni-yönlü ses ve yankı ses konuşmaları aynı odada oluyor gibi görünüyor yapar.
 
Profesyonel-Sınıf Sertifikalar Profesyonel-Sınıf Sertifikalar - ConferenceCam Microsoft ® Lync T ve Skype T için optimize edilmiştir.
 


 
Özellikler
Ürün Açıklaması Logitech BCC950 Konferans Cam
Cihaz Türü Web kamera
Full HD 1080p, video arama 30fps
Arayüz Hi-Speed ??USB 2.0
Özellikler Motorlu pan, tilt ve zoom 
8-ayak aralığı ile entegre çift yönlü yönlü hoparlör 
kodlayan On-board H.264 
Pan, tilt ve zoom, Ses, Ses susturma, cevap / Kapa 
9 noktalı otomatik odaklama ile Carl Zeiss Optics 
78 - view derecesi alan 
180 derece pan, 55 derecelik eğim 
yükseklik / göz seviyesi kamera açısı için 9 inç genişletici kök 
Uyumluluk: USB video sınıfı (kamera ve H.264), Microsoft Lync, Skype
Kablo 8-ayak USB kablosu
Kulaklık Jack 3.5mm Analog
Uzaktan Kumanda 10 Ayak Aralığı
Sistem Gereksinimleri UVC Mod (yazılım kurulumu gerekli) 
, Windows ® XP, Windows Vista ® veya Windows ® 7 
üzerinde Mac OS X 10.6 ve
Üretici Garanti 2-yıl sınırlı donanım garantisi
 
Yakından Bakış
 
 Logitech BCC950 Konferans Cam
 Logitech BCC950 Konferans Cam
 Logitech BCC950 Konferans Cam
Benzer Ürünler