Özel

Özel (ozel321)

iRobot Roomba j7 Akıllı Robot Süpürge

Kiri Temizler, Engellerden Kaçınır

Kiri temizler, engellerden kaçınır

Roomba j7 akıllı robot süpürge internet bağlantınızı kullanarak iRobot Home uygulaması üzerinden evinize gerçek zamanlı uyum sağlar. PrecisionVision Yön Bulma özelliği sayesinde gerektiği yerlere gider, gerekmediği yerlerden uzak durur. Örneğin, evcil hayvan kakası, çorap ve kablo gibi engelleri algılar ve onlardan kaçınır. iRobot OS sayesinde, bu tip engellerden kaçınmasını veya etrafını temizlemesini söyleyebilmeniz için size bir fotoğraf göndererek gelecekte ne yapması gerektiğini öğrenir.

Çift kauçuk fırça ile üstün performans

Özel olarak tasarlanmış kenar süpürme fırçası, farklı yüzeylere uygun çift kauçuk fırça ve güçlü emiş* sayesinde Roomba j7 akıllı robot süpürge, halı liflerinin arasında biriken küçük parçacıklardan, saç ve evcil hayvan tüylerine kadar her şeyi süpürür. Birbirine zıt yönde hareket eden patentli çift kauçuk fırça, saç ve hayvan tüylerine dolaşmadan derinlemesine temizlik için tasarlanmıştır. Kıl fırçaların aksine kauçuk fırçaların temizliği çok daha kolaydır.

* Roomba 600 serisi ile karşılaştırıldığında 10 kat emiş gücü.

Uygulama üzerinden oda ve
alan seçimi ile kontrol sizde

Roomba j7 akıllı robot süpürge, 10 kata kadar harita kaydetme özelliğine sahiptir. Akıllı navigasyon sistemi, robotun ne zaman ve nereleri temizlemesi gerektiği konusunda mutlak kontrol sağlar. Roomba j7 akıllı robot süpürge her odayı tanımayı öğrenir, bu da robotun ne zaman ve nereyi temizlemesi gerektiğini belirleyebileceğiniz anlamına gelir. Örneğin onu "mutfak tezgahının önünü temizle" gibi bir komut ile yönlendirebilirsiniz.

iRobot OS ile size
özel temizlik önerileri sunar

Roomba j7 akıllı robot süpürge, iRobot OS tarafından desteklenen kişiselleştirilmiş temizlik programları ile kullanım alışkanlıklarına uyum sağlayarak, kişiye özel temizlik önerileri sunar. Örneğin geçmiş temizlik tercihlerine, evcil hayvan tüylerinin dökülme durumuna veya alerji mevsimine göre faydalı temizlik önerileri sunar. Oluşturduğunuz haftalık temizlik programına göre çalışabilir veya sürekli değişen programınıza ayak uydurarak (tercihiniz bu yöndeyse konumuzu algılayarak) siz evden çıkınca temizlik yapar.

Uzak durulacak bölgeler ile kazalara son

Telefonunuzdaki Türkçe dil destekli iRobot Home uygulaması üzerinden uzak durulacak bölgeleri seçerek sanal sınırlar oluşturmanız, Roomba j7 akıllı robotunuzu temizlenmesini istemediğiniz yerden uzak tutabilmenize olanak tanır. Böylece küçük kazaları önlemiş olursunuz.

Sizin için çalışan bir kir dedektifi

Roomba robot süpürgeler, Kir Saptama Teknolojisini (Dirt Detect™) kullanarak evinizin yoğun trafikli bölgelerindeki kiri temizler. Sensörler konsantre kir bölgelerini tanır ve bu alanlarda ekstra performans gösterir.

Maksimum veri güvenliği sağlar

Veri güvenliğine olan bağlılığı ile iRobot, güvenilir TÜV Sertifikasyonu almış ve dünya çapında bu düzeyde sertifikayı alan ilk şirket olmuştur. 30 yılı aşkın süredir kullanıcılar, güvenli ve etkili bir temizlik hizmeti almak için iRobot robotlarını evlerine kabul ediyor. En yüksek veri şifreleme standartları ile korunan veriler, yalnızca kullanıcılara daha iyi bir deneyim sağlamak ve robotun en iyi performansını sergilemesine yardımcı olmak için kullanılıyor.

Braava robot paspas ile ekip çalışması

Roomba j7 akılllı robot süpürge, Braava jet m6 robot paspas ile koordineli çalışabilir. Imprint™ Link teknolojisi sayesinde, Roomba robot süpürge önce süpürür ve temizlik tamamlandığında Braava'ya otomatik olarak bir talimat gönderir, böylece Braava robot paspas silme işlemine başlar. Bu iki robotun kombinasyonu, zeminlerinizi temizlemek için size kapsamlı ve konforlu bir çözüm sunar.

Kutu içeriği

Roomba j7 Robot Süpürge
Home Base Şarj İstasyonu
Hat Kablosu
1 Ekstra Filtre
1 Ekstra Kenar Süpürme Fırçası

iRobot hakkında

1990 yılında kurulan ve 2002 yılında Amerika'da Roomba robot süpürge lansmanı ile robot süpürge kategorisinin kurucusu olan iRobot, dünyada 40 milyondan fazla robot satışı gerçekleştirdi. Global robot süpürge pazarında öncü firma olan iRobot, insanların kendilerine daha çok vakit ayırabilmeleri için robotlar tasarlamaktadır. iRobot yetkili satış kanallarından satın alınan ürünler, 24 ay iRobot Türkiye garantisi kapsamındadır. Ürünler ve marka hakkında daha fazla bilgi almak için iRobot Türkiye web sitesini ziyaret edebilir, 0216 504 15 44 numaralı telefondan hafta içi 09:00 - 18:00 arasında destek alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR